Kredi Haber
Piyalepaşa İstanbul
0

Kalbinde İstanbul olanlar, İstanbul’un kalbinde buluşuyor. 60 yıllık Polat güvencesiyle İstanbul’un en eski semtlerinden Piyalepaşa yeniden inşa ediliyor. Farklı konut seçenekleri, rezidansı, alışveriş sokağı, ofis ve oteliyle Türkiye hasretini kalbinde taşıyanlar için Piyalepaşa İstanbul‘la Beyoğlu’nda kazançlı bir yatırım fırsatı doğuyor.

Özlediğiniz semt hayatı şehrin kalbinde, Beyoğlu’nda sizi bekliyor. İstanbul’daki kentsel dönüşüm projesinde önemli bir adım atıldı. Türkiye’nin özel sektör tarafından harekete geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul‘un temeli törenle atıldı. İstanbul Beyoğlu’nun kalbinde toplam 450 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan Piyalepaşa İstanbul projesinin yatırım bedeli 800 milyon dolar. Piyalepaşa İstanbul‘a ise ilgi büyük. Toplam 950 konuttan 353’ünün satışı tamamlanmış durumda. Kentsel dönüşüm projeleri sürerken yasaya ilişkin tartışmalar da devam ediyor. Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, kentsel dönüşüm yasasında değişiklikler yapılması gerektiğini söyledi. Polat, gayrimenkul sektörünün Türkiye’de büyüyeceğinin de altını çizdi. Piyalepaşa İstanbul‘da yaşamın 2018 yılında başlaması hedefleniyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli bölgelerinden biri olan Beyoğlu ilçesinde 82 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesinde yer alan satılık daire konut, rezidans, ofis, otel ve caddeye geniş cephesi bulunan alışveriş sokağı Piyalepaşa’nın geçmişe dair izlerini tekrar hatırlatacak. Bu özellikleriyle hareketli ve olabildiğince canlı yaşayacağınız hayat dolu bir semt Piyalepaşa İstanbul. Nişantaşı’nın kibar pırıltısı, Beşiktaş’ın genç ve enerjik hayatı, Taksim İstiklal Caddesi’nin eski zamanlardan bugüne dek gelen farklı kültürdeki yapısı gibi İstanbul’a ait olan bir çok farklı özellik bu semtin sokaklarında hayat bulacak. Osmanlı İmparatorluğu ve Selçuklu Devleti’nde kullanılan mimariden esinlenerek tasarlanan proje, Piyalepaşa’nın silüetine zarar vermeden ve yüzde 48’i yeşil alan olacak şekilde İstanbul’un göbeğinde yeni çekim merkezi olacak.

D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına yakın lokasyonu ve hemen yanında bulunan tüneller, Piyalepaşa’dan Beşiktaş, Nişantaşı ve Karaköy sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor. Burada çok uzaklara gitmeden ve evinizin dışına çıkmadan yaşantınıza eğlenceli bir ara vererek alışveriş yapabilir, beyaz perdede en son çıkan filmleri izleyebilir, dünyaca ünlü kafe ve restoranlarda farklı lezzetleri tadabilirsiniz.

Piyalepaşa İstanbul Fiyatlar

Piyalepaşa İstanbul projesinde satılık daire konutlar 61 ile 241 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 833 Bin TL ile 3 Milyon 525 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Piyalepaşa İstanbul ne zaman teslimPolat İnşaat güvencesi ile inşa edilen projede teslimlerin Ocak 2018’de yapılması planlanıyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 61 m² – 108 m² 833 Bin TL – 1 Milyon 600 Bin TL
2+1 Daireler 88 m² – 175 m² 1 Milyon 145 Bin TL – 2 Milyon 435 Bin TL
3+1 Daireler 167 m² – 183 m² 1 Milyon 955 Bin TL – 2 Milyon 755 Bin TL
4+1 Daireler 238 m² – 241 m² 3 Milyon 45 Bin TL – 3 Milyon 525 Bin TL

Piyalepaşa İstanbul İletişim

  • Adres: İstiklal Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı No: 20/1A Beyoğlu – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0850 622 04 04
  • Mail Adresi: info@piyalepasa.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.piyalepasa.com.tr

Piyalepaşa İstanbul Nerede

Piyalepaşa İstanbul konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan, Kağıthane, Şişli ve Beşiktaş’a komşu lokasyonda bulunan Beyoğlu ilçesinde yer alıyor. 8 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Beyoğlu ilçesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Piyalepaşa İstanbul Galeri

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul Reklam Filmleri

Beyoğlu Bölge Konut Piyasası

Beyoğlu satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,11 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 4.414 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 13 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beyoğlu satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 330 Bin TL ile 550 Bin TL arasında değer buluyor. Beyoğlu bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 2.935 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 4.414 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Beyoğlu ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 2.200 TL ile 3.650 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Piyalepaşa İstanbul konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %16, satılık daire konut fiyatları ise %25 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ