Kredi Haber
Pırlanta Göztepe
0

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde hayata geçirilecek olan Pırlanta Göztepe projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

446 konutun bulunduğu ve teslimlerin Nisan 2018’de yapılması planlanan Pırlanta Göztepe projesi daire fiyatları 627 Bin TL’den başlıyor.

Pırlanta Göztepe, İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla değerlenen ve yeni çekim merkezi olmasına kesin gözü ile bakılan Kadıköy ilçesi Göztepe semtinde hayata geçiriliyor. Sakinlerinin olabildiğince ferah bir yaşam sürecekleri şekilde tasarlanan 446 konut ve 34 ticari ünitenin yer aldığı Pırlanta Göztepe içerisinde son derece modern çarşısı, geniş yeşil alanları ve 750 araç kapasiteli otopark alanı bulunuyor. Farklı büyüklükte ve beklentileri olan aileler için kurgulanan 1+1, 2+1, 3,5+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu proje hayatınıza daimi bir ışıltı katmak için hayata geçiriliyor.

Bulunduğu lokasyon ve konumu ile İstanbul’un her bir yanına kolay ulaşım imkanı sunan Pırlanta Göztepe, bölgesinde cazibe merkezlerine kısa mesafede olması nedeni ile eşi benzeri olmayan konut projesi özelliğine sahip. Bir yanında her daim canlı ve hareketli olan Bağdat Caddesi, diğer yanında Anadolu Yakası’nın kalbi olarak nitelendirilen Kadıköy’ün en prestijli noktalarından birinde inşa edilen Pırlanta Göztepe, beklentilerinizin üzerinde bir yaşam fırsatı sunuyor.

Pırlanta Göztepe

Pırlanta Göztepe Fiyatlar

Pırlanta Göztepe projesi 73 ile 289 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 627 Bin TL ile 3 Milyon 564 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 73 m² – 96 m² 627 Bin TL – 978 Bin TL
2+1 Daireler 115 m² – 152 m² 980 Bin TL – 1 Milyon 583 Bin TL
3,5+1 Daireler 165 m² – 197 m² 1 Milyon 583 Bin TL – 2 Milyon 352 Bin TL
4+1 Daireler 218 m² – 269 m² 2 Milyon 135 Bin TL – 3 Milyon 564 Bin TL
5+1 Daireler 289 m² 3 Milyon 303 Bin TL – 3 Milyon 313 Bin TL

Pırlanta Göztepe ne zaman teslim – Erkan İnşaat güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Nisan ayında yapılması hedefleniyor.

Pırlanta Göztepe İletişim

  • Adres: Osmangazi Fikirtepe Mahallesi Hızırbey Caddesi No.155 Göztepe Kadıköy – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 73 57
  • Mail Adresi: info@pirlantagoztepe.com
  • İnternet Adresi: pirlantagoztepe.com

Pırlanta Göztepe Nerede

Pırlanta Göztepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda Kadıköy ilçesi sınırları içinde yer alan ve konut sektörünün hızla değerlenen bölgelerinden biri olan Göztepe’de bulunuyor. Marmara Denizi, Merdivenköy mahallesi, Erenköy mahallesi ve Caddebostan’a komşu konumda yer alan Göztepe, İstanbul’un en popüler semtleri arasında yer almaktadır. Göztepe konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Anadolu Yakası’nda yatırım yapmak ya da huzurlu bir yaşam için konut arayışında iseniz satilikdairekonut.com/category/anadolu-yakasi-konut-projeleri sayfasında yer alan konut projelerini incelemenizi öneriyoruz.

Pırlanta Göztepe

PROJE HAKKINDA

Pırlanta Göztepe projesi yapımcı firması olan Erkan İnşaat, 1960’lı yıllardan bu yana sektörünün öncüleri arasında yer alan, en iyisini yapma ilkesiyle kaliteye, güvene ve insana verdiği önemle bugünü ve geleceği şekillendiriyor. Eğitime ve bilime olan inancıyla ülkemizin yarınlarını inşa ediyor.

Ve şimdi de Kadıköy’ün göz bebeği Göztepe’de İstanbul’a ve hayata mükemmel bir rezidans Pırlanta Göztepe‘yi armağan ediyor. Yeni nesil mimari anlayışı yansıtan tasarımıyla yarının yaşamı bugün hayata geçiyor. Evinizin her detayına yansıyan zerafet ve asalet ile pırlanta kalitesinde bir hayatın sırrını veriyor.

Modern çarşısıyla market gibi günlük alışverişlerinizi yapabileceğiniz dükkanlarıyla aradığınız ne varsa kapınızın önünde. Açık-kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, buhar odası, çocuk oyun alanlarıyla hayat Pırlanta Göztepe‘de çok daha sosyal. Her dairesinde yer alan balkonlarıyla ferah bir yaşam, kat bahçeleriyle de yemyeşil bir dünya Pırlanta Göztepe‘de.

Pırlanta Göztepe demek mükemmel bir lokasyonda Kadıköy’ün en özel yerinde, ulaşım ağlarının tam ortasında yaşanacak mutlu bir hayat demek. Pırlanta Göztepe ferah yaşam alanlarıyla, modern çarşısıyla, her ihtiyaca cevap veren 1+1’den 5+1 daire seçenekleriyle hayata kalıcı bir ışıltı katıyor. Pırlanta Göztepe ile bir pırlantada yaşamak şimdi mümkün.

Kadıköy Konut Piyasası

İstanbul Anadolu Yakası konut piyasasında Kadıköy ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatları değişiklik göstermeyen bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 7.898 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 27 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 590 Bin TL ile 990 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kadıköy’de metrekare birim fiyatları 3.637 TL iken, günümüzde ortalama 7.898 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.800 TL ile 3.000  TL arasında olduğu ve Pırlanta Göztepe projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %181 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %135 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ