Kredi Haber
Pergamon Köşkleri Projesi
0

Uygarlığın en eski yerleşim yerlerinden biri bu toprakların bilim, kültür ve şifa merkezi, ilklerin yurdu Pergamon, binlerce yıl önce insanlığı sunduğu konforu Pergamon Köşkleri’nde size sunuyor. Önce Antik Yunan daha sonra da Roma mimarisinin esin kaynağı olan dünyanın ilk ve en önemli kentsel yerleşimlerinden Anadolu topraklarının değeri Pergamon’un ihtişamından esinlenerek hazırlanan Pergamon Köşkleri’nde 2+1+1 ofisten oluşan Hera Köşk dairesi, 4+1+2 ofisten oluşan Zeus Köşk dairesi, 4+1+1 ofisten oluşan Athena Teras Dubleksi ve 4+1+1 ofisten oluşan Ares Bahçe Dubleksi olmak üzere toplamda 160 köşk dairesi bulunuyor.

Pergamon 200 bin kitaptan oluşan kütüphanesi, 10 bin kişilik tiyatrosu, sarayları, bedesteni ve eşsiz tapınaklarıyla tarihin en önemli kültür ve sanat merkezlerinden biridir. Pergamon Köşkleri bu eşsiz mirastan aldığı ilhamda hayata keyif katacak sosyal alanları yeniden yorumluyor. Geniş avlular, yüksek tavanlar, göğe dokunabileceğiniz teraslar, ressamın fırçasından çıkmışçasına rengarenk bahçeler, dünyaca ünlü markaların buluştuğu Pergamon Park AVM, tüm ayrıcalıklarıyla size özel bir yaşam. Metrekare ile ölçülemeyecek bir konfor, kütüphanesi olan ilk konut projesi. Pergamon Antik Tiyatrosu, spa ve güzellik merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, basket sahası ve spor merkezi, kreş, fitness center ve sauna, Pergamon ailelerinin yaşamlarını keyife dönüştürecek Pergamon Club. Özenle hazırlanan Pergamon Club’da spa, hamam, sauna, buhar odası, masaj odaları, özel sinema salonu, oyun salonu, basketbol sahası, kütüphane ve dua odası sizleri bekliyor. Pergamon Club aynı zamanda Pergamon Park AVM’den de erişilebilen özel bir business center içeriyor.

Toplantı odaları launch ile donatılan Pergamon Club Business Center’da her Pergamon ailesine özel bir ofis tahsis edilecek. Pergamon Köşkleri sakinleri Pergamon Club’da bulunan 5 yıldızlı bir otelin tüm olanaklarına sahip, misafir konağında yatılı misafirlerini ağırlayabilecek ya da davetler düzenleyebilecek. Pergamon Club’da ayrıca her daire için 2 ila 4 özel park alanı, otomobilinizle keyifle ilgilenebileceğiniz özel hobi tamirhanesi, elektrikli araçlar için şarj istasyonları, misafir araç otoparkı, her daire için tahsis edilmiş 15 ila 20 metrekare büyüklüğünde depo odası bulunmaktadır.

Pergamon Köşkleri sadece eviniz olmayacak, sevdiklerinizle paylaşacağınız anıları aynı nadide mücevher gibi nesilden nesile aktaran yaşam stiliniz olacak. “Sende mi Brütüs” diye haykıracak rüzgar. “Evet ben de” diyeceksiniz sizin için kurulan dev bir sahnede. Ve eşsiz bir esere sahip olduğunuzu hissedeceksiniz. Gerçek lüks detaylarda gizlidir.

Pergamon Köşkleri İletişim

  • Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Tatarcık Mevkii Çiftliği Kelebekler Vadisi Bahçeşehir Başakşehir – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 669 17 62
  • İnternet Adresi: http://www.pergamonkoskleri.com.tr
  • Mail Adresi: info@pergamonkoskleri.com.tr

Pergamon Köşkleri İletişim Galeri

Pergamon Köşkleri

Pergamon Köşkleri

Pergamon Köşkleri

Pergamon Köşkleri

Pergamon Köşkleri

Pergamon Köşkleri

Pergamon Köşkleri

Pergamon Köşkleri

Başakşehir Bölge Konut Piyasası

Pergamon Köşkleri projesinin inşa edildiği Başakşehir ilçesinde ortalama 100 m² dairelerin satış fiyatları 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında alıcı buluyor. Bölgedeki konut kira fiyatları ise 1.000 TL ile 1.600 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu bölgedeki kiraya verilen konutun geri dönüş süresi ise 25 yıl olarak öngörülüyor. İstanbul satılık daire konut Başakşehir ilçesinde 2012 yılında konut metrekare fiyatları 1.840 TL iken 2017 yılında 3.745 TL seviyelerine yükseldi. Konut kira fiyatlarının son 5 yıl içinde %31 arttığı bölgede, satılık daire konut fiyatları %76 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ