Kredi Haber
Panorama Pavli
0

İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde hayata geçirilecek olan Panorama Pavli projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

156 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2017’de yapılmaya başlandığı Panorama Pavli projesi daire fiyatları 450 Bin TL’den başlıyor.

En iyiyi, en sağlamı, en güzeli ve en önemlisi yaşanılabilir olanı inşa etmek için yola çıkan ALTINSOY inşaat; 24 Yılı aşkın deneyimli kadrosu ile kendi arsası ve kendi öz kaynaklarıyla geliştirdiği yeni bir projeye imza atıyor; Panorama Pavli. Panorama Pavli, sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlanmış, mimarisiyle size eşsiz bir yaşamın kapılarını aralıyor…

Pencerenizden Pavli adasına ve sınırsız deniz manzarasına bakınca rahat bir nefes alabilir, üzerinizde gün boyu biriken olumsuz enerjiyi atabilir ve yeni bir güne daha güçlü başlayabilirsiniz. Altınsoy sizlere rahat ve nitelikli yaşam alanları oluşturma gayretiyle yola çıkarken, mimarları ile maksimum yaşam alanları oluşturmak için tüm detayları düşündü. Son teknoloji malzemelerin kullanılacağı dairenizde yeni tasarımlarla konforun keyfini çıkaracak, yorgunluğu unutacaksınız. Yaşam alanında kullanımda kolaylık, ferahlık ve şıklığı bir arada tasarladık. Zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz, evinizde geçirdiğiniz zamanın kaliteli olması için profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz konseptimizde rahatlığı, sıcaklığı ve huzuru birlikte yaşayacaksınız.

Doğal yaşamdan ve hayatın günlük akışından kopmadan özgürlüğün ve gerçek yaşamın tadını çıkartın. Doğanın bütün güzellikleriyle modern yaşamınız iç içe ve ahenkli bir armoni oluşturacaktır. Panorama Pavli muhteşem bir manzaraya sahip. Size keyfini çıkarmak kalıyor. Panorama Pavli; “kusursuz ve yüksek standartlarda bir yaşam” felsefesinden hareketle, beklentilerinizin üzerinde bir hayat sunma fikrini temel alan vizyonla yaratıldı. Panorama PavLi sizi yaşamın ikonu haline getirecek. Kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu, aktif, sağlıklı ve özel hissedeceksiniz.

Panorama Pavli

Panorama Pavli Fiyatlar

Panorama Pavli projesi 106 ile 109 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 450 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Panorama Pavli ne zaman teslim – Altınsoy İnşaat güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde inşa edilen projede konut teslimlerine 2017 yılı Aralık ayı itibari ile başlandı.

Panorama Pavli İletişim

  • Adres: Pendik Doğu Mahallesi D-100 Yan Yolu, Atlas Sokak Kaynarca Pendik – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 39 64
  • Mail Adresi: info@panoramapavli.com
  • İnternet Adresi: panoramapavli.com

Panorama Pavli Nerede

Panorama Pavli, İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla değerlenen ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Pendik’te bulunuyor. 278 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Pendik konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Pendik Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Pendik ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,8 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.965 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

Panorama Pavli

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Pendik ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 220 Bin TL ile 370 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Pendik’te metrekare birim fiyatları 1.309 TL iken, günümüzde ortalama 2.965 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 900 TL ile 1.550 TL arasında olduğu ve Panorama Pavli projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %80 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %67 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Sizin için düşünülmüş olağanüstü detayları yaşamaya gelin. Aile fertlerinizin huzur ve güven dolu bîr ortamda yaşaması kadar keyif veren ne olabilir ki? Panorama Pavli kentin kargaşasından uzak ve aynı zamanda kent yaşamıyla iç içe, güven dolu nezih bir yaşam alanı sunar. Zemini kaya üzerine yapılmış inşaat çalışmalarının temellerinin, diğer zemin çeşitlerine göre daha sağlam olduğu bilinmektedir. Panorama Pavli sağlamlık açısından rakiplerinden daha öndedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ