Kredi Haber
Oyak Yatırım Nedir? Güvenilir Mi?
0

Oyak Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi 1982 yılında kurulmuştur. Oyak Yatırım, yaygın hizmet ağıyla müşterilerine tüm Türkiye’de finansal hizmet sunmaktadır. Banka iştiraki olmayan aracı kuruluşlar arasında en yaygın hizmet ağına sahiptir. Ayrıca sermaye piyasalarının tüm yetki belgelerini almış bulunmaktadır. Yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, yatırım fonları, aracılık ve araştırma hizmetleriyle halka arzlar, şirket alım satımlarına danışmanlık alanında ki deneyimlerini çağrı merkezi ve sanal şubeyle destekleyerek paylaşmaktadır.

OYAK YATIRIM HAKKINDA BİLGİ

Oyak Yatırım, sektörel pek çok artısıyla sermaye piyasalarında ki rakiplerinden her zaman bir adım öndedir. Türkiye’nin her ilinden ücretsiz ulaşılabilen özel çağrı merkezi, internet üzerinden tüm sermaye piyasası araçlarının alım satımına imkan veren web sitesi, İMKB’de hisse senedi piyasasına yatırım yapan yabancı yatırımcılara verilen hizmeti daha verimli yürütebilmek amacıyla, dünyada finans kurumları arasında ki haberleşmede bir standart olarak kabul edilen Fix sistemi, SPK tarafından zorunlu kılınan tüm lisanslara sahip uzman personel, yurt dışında da iyi tanınan saygın ve güçlü araştırma ekibi, lisanslı yönetici adayı yetiştirmek için 5 yıl kesintisiz süren insan kaynaklarına yönelik eğitim ve gelişim yatırımı, son yıllarda gerçekleşen tüm halka arzlarda üstlendiği önemli görevler, kurumsal finansman faaliyetlerine ve özelleştirme projelerine verilen danışmanlıklar Oyak Yatırım’ın geniş hizmet yelpazesinin en güçlü parçalarını oluşturmaktadır.

OYAK YATIRIM MİSYON VE VİZYON

Oyak Yatırım, ilk serbest fon kurucuları arasındadır. Yatırım fonlarında yarattığı iddialı getirilerle kategorilerinde dikkat çekmiştir. Farklı yatırım stratejileri sayesinde finansal hedeflere en uygun yatırım planlarını oluşturmaktadır. İsmini güven, prestij ve kaliteyle özdeşleştirerek kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermekte olan Oyak Yatırım, başarı grafiğini her geçen yıl yükseltmektedir. İMKB işlem hacmi, pazar payı ve komisyon gelirleri sıralamalarında en başarılı aracı kurumlar arasındadır. Oyak Yatırım’ın gelecekte ki hedefi sermaye piyasasını geliştirecek etkin çözümler ile Türkiye’nin en önde gelen aracı kurumlarından biri olmayı sürdürebilmek. Yatırımcılara, profesyonel yatırım platformlarıyla tüm dünya piyasalarında hızlı ve etkin erişim sağlamak. Ve dinamik, yenilikçi, teknolojiyi izleyen vizyonu ile bu yolda hiç durmadan ilerlemek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ