Kredi Haber
Oyak Göksupark
0

Oyak Göksupark, Ankara’da yeşil ve mavinin bir araya geldiği yer olan Göksu Parkı’nın hemen yanındaki konumu ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan toplamda 1876 satılık daire konuttan meydana geliyor.

Spor Alanları

Havuz, spor salonu ve yürüyüş parkurları form tutmanızı sağlayacak. Güneşlenme teraslarında güneşin tadını çıkarırken, araç trafiğinin ve gürültü kirliliğinin olmadığı yürüyüş parkurları ile sakin ve huzurlu bir hayata adım atacaksınız.

Sosyal Olanaklar ve Tesisler

Projede tüm detaylar sakinleri için en ince detayına kadar düşünülerek tasarlandı. Dinlenme alanlarından fitness centera kadar hayatınızı doyasıya yaşayabileceğiniz birçok farklı alternatif yer alıyor. Hayalini kurduğunuz semt hayatı ve komşuluk ilişkileri Oyak Göksupark’ta hayat bulacak.

Süs Havuzlarından Görsel Şölen

Aileniz ve sevdikleriniz dört mevsimi ayrı bir görsel şölen tadında yaşayacak. Su, gündelik hayatınızda sadece bir detay olmaktan çıkıp, olmazsa olmazınız olacak. 38 bin metrekareden büyük peyzaj alanları yılın her mevsimini doğa ile iç içe, konforlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabileceğiniz şekilde tasarlandı.

Çocuk Oyun Parkları

Çocuklarınız, onlar için özel olarak tasarlanan oyun parklarında doya doya eğlenirken, anne ve babalar huzur ve güven içinde çocuklarının mutluluklarını izleyecek. Çocuklarınız Oyak Göksupark’ta ebedi dostluklarının temellerini burada atacak.

Etkinlik Alanları

Proje sakinlerine özel gerçekleştirilen etkinlikler, komşuluk ilişkilerinizi artırmanızı ve sosyalleşmenizi, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirmenizi, güzel anılar biriktirmenizi sağlayacak.

Göksu Parkı’nın hemen yanı başı lokasyonda inşa edilen Oyak Göksupark, toplu taşıma araçlarına 3 dakika, Göksu Alışveriş Merkezi’ne 5 dakika, Özel Eryaman Hastanesi’ne, Eğitim kurumlarına ve metroya 5 dakika, havaalanına ise sadece 30 dakika mesafede yer alıyor.

Oyak Göksupark Fiyatlar

Oyak Göksupark projesinde satılık dairelerin büyüklükleri henüz açıklanmadı. Sadece Oyak üyelerinin faydalanabileceği projede fiyatlar 190 Bin TL ile 725 Bin TL arasında değişiyor.

Oyak Göksupark ne zaman teslim – Oyak İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan projenin Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

Oyak Göksupark İletişim

  • Adres: Göksu Mahallesi No: 5 Eryaman – Ankara
  • Telefon Numarası: 0312 415 61 00
  • Mail Adresi: bilgi@oyakinsaat.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.oyakgoksupark.com/

Oyak Göksupark Nerede

Oyak Göksupark konut projesi Ankara’nın Eryaman ilçesinde yer alıyor. Eryaman ilçesi sosyo-ekonomik durumu “A-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Oyak Göksupark Galeri

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Oyak Göksupark

Eryaman Bölge Konut Piyasası

Eryaman konut projeleri piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,09 oranında artış gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.237 TL olurken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülmektedir.

Ankara’da bulunan Eryaman satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 170 Bin TL ile 280 Bin TL arasında değer buluyor. Eryaman bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.078 TL iken, 2017 yılında bu rakam 2.237 TL oldu. Ayrıca projenin inşa edildiği Eryaman ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 750 TL ile 1.250 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Oyak Göksupark konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %86, satılık daire konut fiyatları ise %94 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ