Kredi Haber
Onur Park Life
0

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçirilecek olan Onur Park Life projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

718 konutun bulunduğu ve teslimlerinin Haziran 2020’de yapılacak olduğu Onur Park Life projesi daire fiyatları 470 Bin TL’den başlıyor.

İstanbul’un cazibe merkezi Bahçeşehir’in yanı başında, konforlu yaşamın yeşilliklerle buluştuğu yepyeni bir proje yükseliyor.

Onur Park Life İstanbul..

Yarım asırlık inşaat tecrübesiyle adı her zaman güvenle özdeşleşen Onur Beton, Onur Park Life İstanbul projesiyle ev, iş ve sosyal yaşam alanlarını buluşturan modern bir konsepti hayata geçiriyor.

Merkezi lokasyonuyla hayatla iç içe olan Onur Park Life İstanbul 718 konut ve 231 ticari üniteden oluşan yatırım değeri yüksek bir proje. Az yoğunluklu inşaat anlayışıyla tasarlanan 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve Loft daire tiplerinden oluşan blokları, mimari estetiğin modern boyutunu yansıtan dış cepheleri, geniş ve yüksek tavanlı ferah dairelerinde kullanılan kaliteli işçilik ve nitelikli malzemeleriyle hem yaşamayı tercih edenlere hemde yatırım yapmak isteyenlere kazançlı bir yaşam vaat ediyor.

Zengin sosyal donatılarıyla hayatın tatlarını yanı başınıza taşıyan bu projede her daireye ayrılan özel otoparkı ve depo alanı, kapalı yüzme havuzu, spa, türk hamamı, fitness salonu, basketbol-voleybol sahası, tenis kortları, yürüyüş parkurları, beden ve ruh sağlığınıza tam destek olacak. Çocuklarınızın güven içinde oynayacakları oyun parkı, onların neşelerine neşe katacak.

Onur Park Life İstanbul lokasyonuyla da çok özel bir proje. Tem otobanına cephe, Esenyurt gişelere 600 metre, planlanan metro istasyonu durağına 300 metre mesafede, yeni yapılacak havaalanı ve 3.köprü bağlantı yollarına da çok yakın konumuyla ulaşımda da hayatınızı kolaylaştırıyor. Ayrıca yakın çevresindeki alışveriş merkezleri, okullar ve hastanelerle ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz merkezlere çok yakınsınız. Onur Park Life İstanbul projesinde yer alan cadde dükkanları, alışverişi ve eğlenceyi ayağınıza kadar getiriyor.

Geleceği parlak, yaşaması keyifli ve yatırım değeri yüksek bir projede daire sahibi olmak istiyorsanız biz sizi Onur Park Life İstanbul‘a bekliyoruz.

Onur Park Life Fiyatlar

Onur Park Life projesi 70 ile 253 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 470 Bin TL ile 1 Milyon 650 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 70 m²
1+1 Daireler 100 m²
2+1 Daireler 124 m² – 153 m² 470 Bin TL – 900 Bin TL
3+1 Daireler 176 m² – 253 m² 645 Bin TL – 1 Milyon 650 Bin TL

Onur Park Life ne zaman teslim – Onur İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Esenyurt ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin 2020 Haziran’da yapılması hedefleniyor.

Onur Park Life İletişim

  • Adres: Koza Mahallesi 1673 Sokak No :17 Esenyurt / İstanbul
  • Telefon Numarası: 0 850 470 16 61
  • Mail Adresi: info@onurparklife.com
  • İnternet Adresi: http://www.onurparklife.com

Onur Park Life Nerede

Onur Park Life, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Esenyurt’da bulunuyor. Daha önceleri Büyükçekmece’ye bağlı olan ancak sonradan Kıraç ile birleşerek ilçe olan Esenyurt konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

İstanbul Bahçeşehir‘de hayat bulan Onur Park Life İstanbul, modern ve estetik çizgisiyle İstanbul’a sıra dışı bir tasarım anlayışı katarken, İstanbullular‘a da yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

Konut, iş ve sosyal alanlarıyla karma bir proje olan Onur Park Life İstanbul, cazip lokasyonu, geniş ve ferah yerleşimi, insanı merkeze alan konsepti, manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı ve geniş daireleri, güvenli ve konforlu ortamı, zengin ve renkli seçenekler sunan sosyal yaşamıyla farklılık yaratıyor.

Onur Park Life İstanbul‘da mimari tarzın sağladığı ferahlık, yemyeşil çevre düzenlemesiyle daha da artırıldı. Çünkü insan ferahlığı en çok yeşille kucaklaşınca hisseder… Örnek bir çevre düzenlemesine sahip olan proje sayesinde hem şehirde yüksek standartlarda, konforlu bir hayatın keyfini çıkarabilir, hem de doğaya duyduğunuz özlemi giderebilirsiniz.

Onur Park Life İstanbul’da, hem şehrin önemli noktalarına yakın, hem de trafik ve park sorunundan uzak ofis alanları ve ticari ünitelerin yanı sıra konforlu konutlar ve zengin olanaklarla iş ve keyfi bir arada yaşayabilirsiniz.

Esenyurt Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Esenyurt ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,36 azalış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği ancak son zamanlarda kaybettiren bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.929 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Esenyurt ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 150 Bin TL ile 250 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Esenyurt’da metrekare birim fiyatları 843 TL iken, günümüzde ortalama 1.929 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 800 TL ile 1300 TL arasında olduğu Onur Park Life projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %97 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %61 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Onur Park Life Galeri

Onur Park Life Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ