Kredi Haber
Onlife
0

İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde hayata geçirilecek olan Onlife projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

429 konutun bulunduğu ve teslimlerin Ocak 2020’da yapılması planlanan Onlife projesi daire fiyatları 306 Bin TL’den başlıyor.

İstanbul’un hızla gelişen ve değerlenen ilçelerinden biri olan Pendik’te inşa edilecek olan Onlife konut projesi 16 bin metrekare arsa alanı üzerine yükselecek. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer alacağı proje bünyesinde toplam 429 adet konut bulunuyor. Şehrin en büyük ormanlarından biri olan Aydos Ormanı’nın eşi benzeri olmayan güzelliği ve tabiatı ile yeşil ile iç içe bir yaşam Onlife’da! Alışveriş alanları, saunası, çocuk oyun alanları ve spor tesisleri gibi geniş sosyal olanaklarıyla prestijli ve eğlenceli vakit geçireceksiniz. Avantajlı konumundan dolayı Sabiha Gökçen Havaalanı, Viaport Alışveriş Merkezi, E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu hemen yanı başınızda.

Onlife

Fiyatlar

Onlife projesi 85 ile 157 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 306 Bin TL ile 656 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Fiyatlar
2+1 Daireler 306 Bin TL – 456 Bin TL
3+1 Daireler 447 Bin TL – 656 Bin TL

Onlife ne zaman teslimHak Yapı güvencesi ile İstanbul’un Pendik ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Ocak 2020’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Nene Hatun Caddesi Pendik – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 16 20
  • Mail Adresi: satis@hakyapi.com.tr
  • İnternet Adresi: hakyapionlife.com

Onlife Nerede

Onlife, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Pendik ilçesinde hayata geçiriliyor. Pendik konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 645 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 30. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 9’luk kısım üniversite mezunu.

Proje sakinleri alışveriş yapmak için yola çıkmaya gerek kalmadan ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ticari ünitelerin evlerin hemen altında yer aldığı Onlife, çok sayıda önemli markaya kolay ve rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Alışverişe gitmek için yolda kaybedeceğiniz vakti kendinize ve ailenize ayırabileceksiniz.

Pendik Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Pendik ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,37 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.021 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Pendik ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 225 Bin TL ile 375 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Pendik’te metrekare birim fiyatları 1.309 TL iken, günümüzde ortalama 3.021 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 925 TL ile 1.550 TL arasında olduğu ve Onlife projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %102 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %86 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ