Kredi Haber
One Block Ümraniye
0

Hayatımızı tercihlerimiz şekillendirir. İyi bir eş, iyi bir iş, iyi bir araba, iyi bir ofis, iyi bir ev… İşte tam da bu noktada doğru bir tercih için doğru bir projemiz var!

One Block Ümraniye, şimdi size Megasan & Doa Yapı iş ortaklığının home + office projesinden bahsedeceğiz. One Block, Tepeüstü’nün Alemdağ ve Poligon Caddesi’nin tam kesişme noktasında yükseliyor. One Block Ümraniye, metro duraklarına ve İstanbul’un en işlek alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde. One Block Ümraniye, tam da tercihini lokasyondan yana kullananlar için.

One Block bir home office projesi olarak tasarlandı. Satın aldığınız üniteyi dilerseniz ev, dilerseniz ofis olarak kullanabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. One Block konut projesi, 13 katlı olup 81 oturumluk ünite ve 5 ticari üniteden oluşuyor. 1+1 satılık daire konutlar 50 metrekare ile 70 metrekare, 2+1 satılık daire konutlar 80 metrekare ile 90 metrekare, 3+1 satılık daire konutlar 120 metrekare ile 130 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Seçtiğiniz daire tipini dilerseniz ev, dilerseniz ofis olarak kullanabilirsiniz.

One Block projesinde ayrıca az sayıda teraslı daireler de var. 3 katlı, 3 tarafı da yola cepheli 120 metrekare ile 800 metrekare arasında değişen ticari üniteler bulunuyor. Ümraniye Tepeüstü’nün son ve değerli parselinde yükselen One Block konut projesinin ticari üniteleri yatırım fırsatı için eşsiz fırsatlar sunuyor. One Block, tam da tercihini avantajdan yana kullananlar için. One Block projesinde neler mi var? İhtiyaçlara cevap veren fitness alanı, sizi birçok yükten kurtaracak ortak kullanımlı depo alanı, misafirleriniz ve sizin için vale hizmeti One Block projesinde standart olarak sunuluyor.

One Block Ümraniye Fiyatlar

Daire Tipi Fiyatlar
1+1 Daireler 486 Bin TL – 964 Bin TL
2+1 Daireler 813 Bin TL – 1 Milyon 325 Bin TL
3+1 Daireler 1 Milyon 382 Bin TL

One Block Ümraniye İletişim

  • Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi No:16 Ümraniye – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 363 93 93
  • İnternet Adresi: http://www.oneblock.com.tr/
  • Mail Adresi: info@oneblock.com.tr

One Block Ümraniye Galeri

One Block Ümraniye

One Block Ümraniye

One Block Ümraniye

One Block Ümraniye

One Block Ümraniye

One Block Ümraniye

Ümraniye Bölge Konut Piyasası

Ümraniye satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,74 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.674 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Ümraniye satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 275 Bin TL ile 460 Bin TL arasında değer buluyor. Ümraniye bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.486 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.674 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Ümraniye ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.000 TL ile 1.750 TL arasında oldu. One Block Ümraniye projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları %89 artarken, satılık daire fiyatları %116 arttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ