Kredi Haber
Ondörtüç Pendik
0

Ondörtüç Pendik, size sadece bir yaşam alanı sunmuyor, aynı zamanda elit komşularınızla hoşça vakit geçirerek sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunuyor. Modern yaşamın tüm detaylarını içinde barındıran Ondörtüç’te lüks ve prestij sizi bekliyor.

Geniş muhteşem bir giriş alanı ve hollerden oluşan iç bahçesiyle büyülü bir dünyaya ilk adımınızı atacak, Ondörtüç’ün ihtişamlı atmosferine çarpılacaksınız.

Her katta ayrı bir manzara

Aydınlık ve ferah salon konseptiyle modern çizgileri konfor ile buluşturduk. Şimdi size kalan tek şey ise güle güle oturup keyfini çıkartmak. Ondörtüç’te güne zinde başlamak için tüm detaylar en ince ayrıntılarına kadar düşünülerek tasarlandı. Bir mutfak düşünün, estetik dizaynıyla size ferahlık sunarken aynı zamanda fonksiyonel olsun.

Hayal edin, sevdiklerinize birbirinden lezzetli yemek hazırlarken mutfağınız dağılmasın ve hep temiz kalsın. Şimdi inanın, Ondörtüç’te estetik ve fonksiyonel dizayn ile mutfaklarda her şey düşünüldü. Mutfaklarınızdaki dağınıklık sona erecek, sevdiklerinizle daha çok vakit geçireceksiniz.

Ondörtüç’ün şanslı çocukları, mutlu ve güvenli ortamda yaşıtlarıyla koşup oynarken, mutlu ve neşeli bir ortamda büyüyecekler. Çocuk yaşam alanlarıyla çocuklarınızın mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz. Çocuklar mutlu olursa, anne ve babaların mutlu olacaklarını çok iyi biliyoruz.

Proje Hakkında

Lüks yaşam konseptiyle Ondörtüç, yüzme havuzu, kapalı otopark ve katlara asansörle çıkış imkanı, fitness salonu, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafetarya ve oturma alanı, 24 saat güvenlik hizmetiyle yatırımınızı kısa sürede kazanca çeviriyor.

Pendik’in en parlak bölgesinde, lüks inşaat konseptinin uygulandığı, Pendik’in tam merkezinde inşa edilen Ondörtüç projesi, depreme dayanıklı sağlam zemini, merkeze bağlantılı yolları, AVM’lere ve ana arterlere yakın olması ve sürekli gelişen ulaşım alt yapısıyla yatırım değerini benzersiz kılıyor.

Ondörtüç sosyal ve sportif olanaklarıyla huzuru ve enerjiyi yakalayacağınız bir sağlık merkezi gibi. Ondörtüç içinde sağlanan geniş olanakları ile eğlenceniz de, sporunuz da evinizin iki adım yakınında olacak. Trafiğe girmeden, şehrin karmaşasına karışmadan, yetişme telaşına düşmeden her türlü spor imkanına sahip olacaksınız.

Çocuklara Özel Alanlar

Çocuklar mutlu olursa, anne ve babaların mutlu olacaklarını çok iyi biliyoruz. Oyun oynayan çocukların sağlıklı ve mutlu yetişeceği gerçeğiyle onlar için özel alanlar tasarladık.

İnşaat sektörünün önemli firmalarından olan İnsay Yapı tarafından, İstanbul’un her geçen gün yükselen ilçesi Pendik’te hayata geçirilen Ondörtüç konut projesi, hem konumu hem de sosyal donatıları sayesinde yatırımcılara yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

İnsay Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu Yakasında en güzel lokasyonlar arasında yer alan Pendik ilçesinde 8 bin 878 metrekare arsa üzerinde yükselen Ondörtüç Pendik projesi, kullanıcılarına sahip olduğu donatıları ile sakin huzurlu ve kent karmaşasından uzak bir yaşam sunuyor. Lüks ve konforu buluşturan proje, kullanıcılarına üç farklı konut tipi sunuyor.

Pendik’te Huzurlu Yaşamın Adresi!

Ondörtüç projesi, 242 konforlu ve ferah konuttan oluşuyor. Kapalı otopark olanağı mevcut olan projede, yatırımcılara katlara asansörle çıkış olanağı sağlanıyor.

Her  tür kullanıma uygun konut tipinde inşa edilen Ondörtüç Pendik projesi,42,76 ila 179,84 metrekare genişliğe sahip; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatiflerinden oluşuyor.

Projede dairelerin 2018 yılının Haziran ayında yatırımcılara teslim edilmesi hedefleniyor. Lüks kavramını ev yaşamına ve kolaylığa uyarlayan Ondörtüç Pendik konut projesi; mimarisi kadar kullanıcılarına sunduğu, sosyal donatıları ile de dikkat çekiyor.

Ondörtüç Pendik Fiyatları

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 66 m² – 79 m² 396 Bin TL – 482 Bin TL
2+1 Daireler 94 m² – 135 m² 525 Bin TL – 755 Bin TL
3+1 Daireler 140 m² – 148 m² 761 Bin TL – 915 Bin TL

Ondörtüç Pendik İletişim

  • Adres: Esenler Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi No:51 Pendik / İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 0216 314 14 14
  • Mail Adresi: info@ondortuc.com.tr
  • Web Site: www.ondortuc.com.tr
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ