Kredi Haber
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar
0

Öğrencilerin eğitim masraflarını karşılamaları için kredi almaları zor olsa da öğrenciye kredi kartı veren bankalar daha fazladır. Bu bankalar, gelir belgesi olmadan, şubelere gitmeye gerek kalmadan ve hiçbir belge sunmadan öğrenciye kredi kartı ürünlerini kullandıracaklarını taahhüt etmektedir. Özellikle internet ve mobil bankacılık ile sms bankacılığı gibi kanallardan yapılan kredi kartı başvuruları daha çabuk kabul edilmektedir. Bu sebeple başvurularınızı bu kanallardan yapmanız başvurunuzun kabul edilme ihtimalini de artıracaktır.

  • Akbank

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar arasında ilk sırada Akbank gelmektedir. Borç erteleme imkanı bulunan, alışverişlerinizi taksitlendiren ve gerektiğinde ekstra taksit talep edeceğiniz, tek seferde kredi çekebileceğiniz kartlarınızı Akbank internet bankacılığı üzerinden başvuru yaparak alabilirsiniz. Kartınıza kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapabileceğiniz gibi, onay alındıktan sonra kartınız banka tarafından adresinize gönderilecektir.

  • Vakıfbank

Vakıfbank’ın Like Card adını verdiği ve öğrencilere özel olarak sunduğu bu kart, alışverişleri taksitlendirme imkanının yanı sıra özel süreli ve dönemsel olarak kampanya gibi avantajlar da sunmaktadır. Ayrıca kart ücreti ödemenize de gerek kalmaz. Öğrencilere özel indirimlerden de bu kart sayesinde yararlanabilirsiniz. Kart başvurusu yine internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır.

  • Türk Ekonomi Bankası

ÜniversiTEB Bonus adı ile hazırlanan kart, anlaşmalı mağazalarda alışveriş yapma imkanının yanı sıra biriktireceğiniz bonuslar ile de bedava alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Acil durumlarda bu kartı kullanabileceğiniz gibi, konser bileti, uçak bileti vb. alımlarınızı da bu kart ile kolayca yapabilirsiniz.

  • Garanti Bankası

18 ve 25 yaş arası gençlere özel olarak hazırlanan Genç Bonus kredi kartı ile bonus kazanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası kredi kartı ile kazanacağınız her bonus 1 TL değerindedir. Ayrıca kartın öğrencilere sunmuş olduğu pek çok avantaj da bulunmaktadır.

Öğrenciler için kredi kartı ürünü olan bankalar bu şekilde olmakla birlikte, diğer bankalar da öğrencilere düşük limitli kredi kartı verebilir. Bu sebeple bankalar ile birebir iletişime geçmek daha mantıklı olacaktır. Yine öğrenciler için kredi kartı ürünü olan bankaların da limitlerinin düşük olacağını belirtmek gerekiyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ