Kredi Haber
Nuvo Dragos
0

İstanbul’da metropol yaşam tarzını yeniden tanımlayan Nuvo Dragos’la Anadolu Yakası’nın kalbinde şimdi kolay konforu yaşamaya davetlisiniz. Birinci etabında yaşamın devam ettiği ikinci etabında yaşamın çok yakında başlayacağı Nuvo Dragos, Maltepe’de E-5 ve Dragos arasında yer alıyor.

Yeni metro hatları, Marmaray gibi yeni yatırımların yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı, Bağdat Caddesi, keyifli parklar ve sahillerle hızla değer kazanan bölge 55 hektarlık alana yayılan ve toplamda 10 milyar dolarlık yatırımla gerçekleşecek Kartal kentsel dönüşüm projesiyle de global bir yatırım merkezine dönüşüyor. Seçkin eğitim kurumlarına dakikalar içinde ulaşım sunan Nuvo Dragos, her yaştan öğrenciye büyük kolaylık sunuyor. Bölgenin en yetkin sağlık kurumlarının merkezinde yer alan Nuvo Dragos, daha sağlıklı bir yaşam için sizi bekliyor.

Keyifli alışveriş ve canlı sosyal yaşam için de Nuvo Dragos’un çevresinde önde gelen alışveriş ve eğlence merkezleri ile parklar yer alıyor. 1+1’den 3+1’e değişen ferah yaşam alanları ve özgün mimarisiyle Nuvo Dragos bölgenin en prestijli adreslerinden biri olarak öne çıkıyor. Nuvo Dragos’un eşsiz konumunun sağladığı bir diğer ayrıcalık ise muhteşem Adalar ve Dragos manzaraları.

Geniş balkonlar ve seyir teraslarıyla bu güzelliklerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Açık ve kapalı havuzlardan hamamlara, spor alanlarından kapalı otoparklara sınırsız ayrıcalıklarla hayatın her anı keyifle yaşanıyor. Şehirli yaşam tarzını yeniden tanımlayan Nuvo Dragos’la Anadolu Yakası satılık daire konut bölgesinin kalbinde yerinizi şimdi alın, konfora kolay ulaşın.

NUVO DRAGOS İLETİŞİM

  • Adres: Tugay Yolu Caddesi No: 12 Dragos Maltepe – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 370 89 89
  • Mail Adresi: info@nuvodragos.com
  • İnternet Adresi: http://www.nuvodragos.com/

NUVO DRAGOS GALERİ

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos

MALTEPE – DRAGOS BÖLGE KONUT PİYASASI

Nuvo Dragos’un inşa edildiği bölgenin kira fiyatları geriye dönük 5 yıl değerlendirildiğinde günümüzde %174 artış göstermiş görünüyor. Satılık daire konut fiyatları ise %116’lık artış gösterirken, yatırımcılarına ciddi kazanç sağladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ