Kredi Haber
Nurol Tower Projesi
0

Konumu, tasarımı, kalitesi ve hizmetiyle İstanbul’da hayata yatırım fırsatı, Nurol Tower.

Tarihi boyunca tüm dünyaya kendini hayran bırakan, kültür ve medeniyetlerin beşiği, toprağı altın şehrimiz İstanbul, bugün dünyanın en büyük on beşinci ekonomisinin lokomotifi olarak kilit noktalarına yapılan emlak yatırımlarında çift haneli kazançların kapısını açmaktadır.

Şehrin kalbinde ve bağlantı yolları üzerinde yer alan Nurol Tower, metro ve metrobüsle İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkanı sunuyor. Boğaziçi Köprüsü’ne 5 kilometre mesafede olan ve Mecidiyeköy’e yapılmakta olan Kabataş-Bağcılar metrosunun yanında yer alan proje Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na ve Florence Nightingale Hastanesi’ne yürüme mesafesindeki konumuyla da dikkat çekiyor.

Üçgen mimarisiyle fonksiyonel merkezli yaklaşımını gözler önüne seren Nurol Tower, nitelikli bir iş merkezinin sunduğu ayrıcalıklarla lüks bir rezidansın konforunu tek bir yapı içinde buluşturarak ev-ofis-ev konseptiyle ihtiyaçlarınıza farklı bir çözüm getiriyor. Nurol Tower 32 katında 73 m²’den 193 m²’ye kadar değişen üniteler, 4 metre tavan yüksekliği ve istenildiği şekilde yerleşilmesine olanak sağlayan yükseltilmiş döşemesiyle sınırsız kullanım kolaylığı sunuyor. Nurol Tower’in 138 metre yükseklikte 360 derecelik bir İstanbul manzarasına sahip Sky Lunch’ı ise muhteşem bir İstanbul panoraması sunuyor.

Nurol Tower çevre dostu uygulamalarıyla LEAD GOLD sertifikasının tüm kriterlerine uyarak, benzer nitelikteki binalara göre enerji tüketiminde %40 verimlilik sağlamayı da amaçlıyor. Nurol GYO, 2012 yılında İMKB’de %402’lik artış oranıyla yıllık bazda piyasa değeri en fazla yükselen şirket olmuştur. Yatırımcısına sağladığı yüksek kazançla Türkiye’nin en değerli gayrimenkul markalarından biri olan Nurol GYO, şimdi Mecidiyeköy’de yükselen Nurol Tower ile bu büyük yatırım fırsatını değerlendirmeye hazır olduğunuzda sizleri bekliyor.

Nurol Tower İletişim

  • Adres: İzzetpaşa Mahallesi Yeni Yol Caddesi 22/A Mecidiyeköy Şişli – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 64 96
  • Mail Adresi: info@nuroltower.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.nurolgyo.com/tr/projeler/nurol-tower/genel-bakis/

Nurol Tower Fiyatlar

İstanbul’un en kilit noktalarından birinde bulunan Nurol Tower projesinde ofis fiyatları 580 bin dolar ile 1 milyon 450 bin dolar arasında değişkenlik gösteriyor. Projedeki en düşük m² fiyatı 5 bin dolar iken en yüksek m² fiyatı 7 bin 500 dolar.

Proje Hakkında

Verimli bir iş hayatının ancak mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışan insanlarla mümkün olduğuna inanıyoruz. Nurol Tower’ı hayata geçirilirken ilk hedef ve amacımız buydu.

Kuzey cephesi olmayan, gün ışığından maksimum şekilde faydalanacak geniş cepheli ofislerimiz, kendi içinde birleştirebilen ofislere sahip katlarımız, çok sayıdaki hızlı asansörümüz, 17.kattaki ortak alan ve teras balkonumuz, girişte 9 ofislerde 4 metre tavan yüksekliklerimiz hep bu anlayışla tasarlandı. Küçük ve büyük ofis alanlarıyla dükkânlarımızı da bu anlayışla harmanladık.

İstedik ki şirketler büyüdükçe taşınmak zorunda kalmasınlar, istedik ki tüm çalışanlar ferah ve yaşayan bir ortamda günlük ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilsinler.

Nurol Tower Galeri

Nurol Tower

Nurol Tower

Nurol Tower

Nurol Tower

Nurol Tower

Nurol Tower

Mecidiyeköy Bölge Konut Piyasası

Ofis fiyatlarının 580 bin dolar ile 1 milyon 450 bin dolar arasında değiştiği Nurol Tower projesinin hemen yakın lokasyonunda bulunan Trump Towers’ta 1+1 kira fiyatları 2 bin 500 dolardan başlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ