Kredi Haber
Northgate Ankara
0

Ankara Esenboğa ilçesinde hayata geçirilecek olan Northgate Ankara projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

3.300 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanan Northgate Ankara projesi daire fiyatları 280 Bin TL’den başlıyor.

Bir esere imza atmak kolay değildir. Çalışkanlık , beceri, sabır, saygı, bilgi, cesaret, hayal gücü ister. Tüm bunlara sahipsen ortaya öyle bir eser çıkar ki, tüm dünyanın takdirini kazanırsın. Northgate Ankara, benzersiz tasarımı ve sunduğu ayrıcalıklı yaşam seçeneklerinin yanı sıra çalışma alanlarıyla yalnızla Başkentlileri değil iş dünyasının dikkatini çekmeye başladı.

Türkiye’nin yapı uzmanı ADN Atlas, işte böyle bir esere imza atıyor. Ve Türkiye’nin kalbi Ankara’da renkleri bir araya getiriyor. Northgate Ankara, 1 milyon metrekarenin üzerinde büyüklüğüyle Ankara’nın çehresini değiştirecek bir eser.

2500 ev-ofis ve 1000 konutluk geleceğin resmedildiği bir eser. 400 bin metrekarelik cennet vadisi, göleti ve şelalesiyle insana nefes, doğaya değer katan bir eser. Kuruluş çalışmaları devam eden, eğitim dünyasına yeni bir vizyon getirecek Abdülhamid Han Üniversitesi ile ve dünyanın en çok tercih edilen eğitim programı Fulbright Okulu’ya eğitici bir eser.

55 bin kişilik amfi tiyatrosuyla kültürel birikimi evinize taşıyan bir eser. Mağazalarıyla keyifli bir vakit geçirmenizi sağlayan eğlenceli bir eser. Havuzları, toplantı odaları, hobi odaları, kapalı otoparkı ve devasa yaşamıyla bir baş yapıt. Ankara’yı renkleriyle selamlayan Ankara’nın simgesi olacak bir yapıt.

Northgate Ankara

Northgate Ankara Fiyatlar

Northgate Ankara projesi 58 ile 200 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 280 Bin TL ile 1 Milyon 250 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Northgate Ankara ne zaman teslim – ADN Atlas Yapı güvencesi ile Ankara’nın Esenboğa ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması hedefleniyor.

Northgate Ankara İletişim

  • Adres: Şükrü Saracaoğlu Caddesi Gülnihal Sokak Esenboğa / Ankara
  • Telefon Numarası: 444 97 90
  • Mail Adresi: info@northgate.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.northgate.com.tr

Northgate Ankara Nerede

Northgate Ankara, Ankara’da yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Akyurt Esenboğa’da bulunuyor. Akyurt konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Northgate Ankara

Lokomotif şehrimiz Ankara. Ekonominin merkezi. Sadece Türkiye’nin değil, iş ve siyaset dünyasının da başkenti. Bu önemli şehrimiz, şimdi mega bir projeye ev sahipliği yapıyor. Northgate Ankara, Ankaralıları ve Ankara’ya gelenleri, Esenboğa Havalimanı’na 4 kilometre mesafede, 2926 ev ofis ve 1000 konutluk sıra dışı yaşamıyla selamlıyor.

Bu projenin neresi sıra dışı dediğinizi duyar gibiyiz… Şöyle ki; içinden su kanalı geçen ve sandalla gezilebilen, AVM’si, 55.000 kişilik amfi tiyatrosu, yelkenlilerin gezindiği göleti, ormanı, 194.000 metrekarelik cennet parkı, şelaleleri, kongre merkezi, Hilton Oteli, özel hastanesi, özel üniversitesi ve toplam 622.000 metrekarelik alanıyla, her santimi sıra dışı… Bu büyüklükte bir yaşamı kime anlatsanız “olacak şey değil” der. Biz oluyor diyoruz, hem de Ankara’da. Türkiye’nin tam kalbinde, hayatın tam ortasında.

Northgate Ankara projesinde 2926 adet lüks home ofis yer alıyor. Ankara’ya sürekli gelen ya da yatırımcıların düşünülerek tasarlandığı ev ofisler projenin merkezini oluşturuyor. Ev ofis tiplerinin yanı sıra Northgate Ankara’da ailelerin de düşünüldüğü 1000 adet lüks residence bulunuyor. Ankara Esenboğa Havaalanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta yer alan Northgate Ankara, etrafında yer alan eğitim kurumları, üretim tesisleri nedeniyle önemli bir lokasyonda yer alıyor.

Akyurt Konut Piyasası

Ankara konut piyasasında Akyurt ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,2 düşüş gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.002 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülüyor.

Ankara’da bulunan Akyurt Esenboğa ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 75 Bin TL ile 125 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Esenboğa’da metrekare birim fiyatları 678 TL iken, günümüzde ortalama 1.002 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 300 TL ile 500 TL arasında olduğu ve Northgate Ankara projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %48 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %32 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Northgate Ankara Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ