Kredi Haber
Nivo İstanbul
0

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesinde hayata geçirilecek olan Nivo İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.195 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanan Nivo İstanbul projesi daire fiyatları 483 Bin TL’den başlıyor.

Nivo İstanbul Projesi yapımcı firması Cathay Group, büyük değişimlerin dünyayı sardığı bir dönemde kurulduğu, akıllı stratejilerle büyüdüğü binlerce kişiyi ev ve iş yeri sahibi yaptı. Karlı yatırımın ve kaliteli yaşamın adresi oldu. Çünkü Cathay Group gayrimenkulü Türkiye’yi dünya standartlarına taşıyacak bir yatırım işi olarak gördü. Ve bugün değişen trendlere öncülük etmenin heyecanını yaşıyor.

Basın Ekspress yolunun iddialı seçimi. Ev, ofis, ev-ofis, rezidans, otel, mağazalar ve alışveriş caddesi. Bölge ile bütünleşen çağdaş ve konforlu mimari. Modern donatılar, güvenli yaşam alanları ve ilham veren tasarımlar. Nivo İstanbul Avrupa Yakası’nın en nezih semtlerinden Florya, Yeşilköy ve Bakırköy’ün kesiştiği noktada Güneşli sapağının yanı başında. Son 1,5 senede yüzde 45 değer kazanan Güneşli’de 2 milyon nüfuslu bir bölgenin en özgün projesi.

İstanbul’un iki ana aksı Tem ve E-5 arasında 3.köprü bağlantı yolunun tam üzerinde Atatürk Havalimanı’na 3, Boğaz Köprüsü’ne 30, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 27, Küçükçekmece Gölü’ne 3 kilometre mesafede. Marmaray ile Kadıköy’e sadece 45 dakika. Atatürk Olimpiyat Stadyum’una 8, Taksim Meydanı’na 24, Yenikapı İskelesi’ne 22, Ataköy Marina, Bakırköy İskelesi ve Galeria AVM’ye sadece 14 kilometre mesafede. Metro ve metrobüs hatlarının tam ortasında 2018 yılında hizmete girecek Fatih metro durağının hemen yanında.

Nivo İstanbul

Modern silüeti ve akışkan mimarisiyle öne çıkan proje bin 200 konut, 204 ticari üniteden oluşuyor. Burada hayatın tüm seçenekleri sizin için bir arada. Hareketli urban plazalar, her biri ayrı bir konseptini yansıtan parklar, tartan koşu pisti, ortak kullanım alanları. Nivo İstanbul tüm detaylarıyla sizi kendine hayran bırakacak. Çünkü burada her seçimin ardında ayrı bir uzman yer alıyor.

Estetik ile birlikte fonksiyonel tasarımın dikkat çektiği proje hatasız işçilik ve eşi benzeri olmayan malzeme kalitesiyle ön plana çıkıyor. Üretim kalitesinin yaşam kalitesini yansıttığına inanan projede tüm yaşam alanlarında tercih edilen akıllı ev, akustik pencere ve yalıtım sistemleri ile foksiyonel, ferah ve mutlu bir ortam oluşturuluyor.

Nivo İstanbul Fiyatlar

Nivo İstanbul projesi 50 ile 160 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 483 Bin TL ile 1 Milyon 857 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 50 m² – 95 m² 483 Bin TL – 895 Bin TL
2+1 Daireler 80 m² – 144 m² 662 Bin TL – 1 Milyon 857 Bin TL
3+1 Daireler 128 m² – 160 m² 1 Milyon Bin TL –1 Milyon 200 Bin TL

Nivo İstanbul ne zaman teslimCathay Group güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Aralık ayında yapılması hedefleniyor.

Nivo İstanbul İletişim

  • Adres: Muammer Aksoy Caddesi No: 26 Küçükçekmece – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 244 45 45
  • Mail Adresi: info@nivo.net
  • İnternet Adresi: nivoistanbul.net

Nivo İstanbul Nerede

Nivo İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla değerlenen ve yatırımcıların en gözde ilçelerinden biri olan Küçükçekmece’de bulunuyor. Küçükçekmece konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. İstanbul şehrinin batı bölümünde yer alan Küçükçekmece ilçesi, Marmara Bölgesi’nde Çatalca-Kocaeli bölümü Çatalca yarımadası üzerinde yer alan bir lokasyonda bulunmaktadır. İlçe Avcılar, Başakşehir, Esenler, Bağcılar, Bahçelievler ve Bakırköy, ilçelerine komşu lokasyonda yer alıyor. Diğer yandan hem ülkemizin hem de dünyanın en önemli havaalanlarından biri olan Atatürk Havalimanı ise Küçükçekmece’ye 2 kilometre uzaklıktadır.

Nivo İstanbul

Küçükçekmece Konut Piyasası

İstanbul Avrupa Yakası konut piyasasında Küçükçekmece ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,49 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.403 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın Küçükçekmece ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 255 Bin TL ile 425 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Küçükçekmece’de metrekare birim fiyatları 1.386 TL iken, günümüzde ortalama 3.403 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.350 TL ile 2.250 TL arasında olduğu ve Nivo İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %131 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %87 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Kentsel dönüşümün merkezi haline gelen Basın Ekspres’te her metrekarenin değeri her geçen gün artıyor. Sadece yaşam merkezi değil ulaşım ve alt yapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanıyor. Proje lansmandan sonra yaklaşık 5 ay gibi kısa sürede yüzde 12 oranında prim yaptı. Projenin 18-20 aylık süresinde yüzde 38 oranında prim yapması bekleniliyor. Ayrıca yüzde 10 oranında yabancılara satış gerçekleştirilmiş durumda.

Cathay Group ile Neva A.Ş. ortaklığı ile yükselen Nivo İstanbul 6 bloktan oluşuyor. 200 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilecek olan projenin 3 bloğu home officeler için 2 bloğu da konut şeklinde tasarlandı. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yer aldığı Nivo İstanbul’da 1+1 daireler 50 ila 95 metrekare, 2+1 daireler de 80 ila 144 metrekare büyüklükten oluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ