Kredi Haber
Nidapark Küçükyalı
1

Nidapark Küçükyalı projesi ile denize karşı yaşam keyfi Adalar manzarasıyla taçlanıyor. Tahincioğlu ayrıcalığı şimdi de Küçükyalı’da yaşanıyor.

Anadolu Yakası’nın ferah ve huzurlu yaşam alanlarından Küçükyalı, Tahincioğlu ayrıcalığına Emlak Konut güvencesiyle kavuşuyor. Küçükyalı’nın kendine özgü havası, projenin kalbinde yer alıyor. Size de Adalar manzarası ve keyif dolu bir yaşamın tadına varmak kalıyor. Olağanüstü bir manzara, Adalar keyfiyle bir arada.

Nidapark Küçükyalı Projesi

Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da gerçekleştirilecek olan Nidapark Küçükyalı projesi; ticaret-konut alanları ile birlikte okul, meydan ve park alanlarından oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar değişen metrekare alanlarıyla konut ve ofisler sahiplerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açacak. Projede yer alan Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Sedef ve Nidapark Küçükyalı Burgaz etaplarından 625 konutu, 168 ofisi satışta.

Adalar manzarası

Olağanüstü bir manzara, Adalar keyfiyle bir arada. Evinize her gün mis gibi deniz havası doluyor, bu eşsiz güzelliği panoramik Adalar manzarası süslüyor. Adalar ruhunu yansıtan proje, etap isimlerini de Adalar’dan alıyor. Sedef, Kınalı, Burgaz ve Heybeli konutları, alışveriş caddesi ve ofis kuleleri, size keyif dolu bir hayat sunuyor.

Konum ve ulaşım

İstanbul’da ulaşım sizin için sorun olmaktan çıkıyor.

Tam karşınızdaki Adalar’ı ziyaret edebilecek, İstanbul’un birçok semtine deniz yoluyla rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Sahil yoluna yakın olmanın keyfini çıkarırken, E-5 çevreyolu yanında olmanın konforunu yaşayacaksınız.

Kadıköy – Tavşantepe metro hattındaki Küçükyalı istasyonuna doğrudan bağlantı sunan proje sayesinde, trafik sorunu yaşamadan şehrin istediğiniz noktasına metro hızı ve rahatlığıyla ulaşacaksınız. Sabiha Gökçen havaalanına ortalama 25 dakikada ulaşmanın rahatlığını hissedeceksiniz.

Hayatın her noktasına konforlu toplu taşıma imkânlarıyla ulaşın.

 • KÜÇÜKYALI METRO İSTASYONU

Küçükyalı istasyonuyla Kadıköy – Tavşantepe metro hattına doğrudan bağlantı.

 • SAHİL YOLU VE ÇEVRE YOLU

Hem sahil yolu hem de çevre yoluna doğrudan ulaşımla alternatif yol rahatlığı.

 • BOSTANCI İSKELESİ

İstanbul’un birçok noktasına trafik sorunu yaşamadan denizden ulaşım.

 • SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI

Ortalama 25 dakikada Sabiha Gökçen havaalanına ulaşım imkânı.

Etaplar

Konut etapları ofis kuleleri ve alışveriş caddesi karma projede bir arada.

Nidapark Küçükyalı, 1+1’den 4+1’e uzanan farklı daire alternatifleriyle seçim özgürlüğü sunuyor. Projedeki 10 konut bloğu, 4 ofis kulesi ve ticari ünitelerin yer aldığı geniş alışveriş caddesi, Tahincioğlu’nun karma proje tecrübesini yansıtıyor. Nidapark Küçükyalı’da her etap, sosyal tesisleri, yeşil alanları ve dekoratif havuzlarıyla başlı başına bir proje zenginliği sunuyor.

NİDAPARK KÜÇÜKYALI KINALI

3 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Kınalı etabında; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan 296 daire yer alıyor. Etabın içinde kendi fitness salonu, sosyal tesisler, açık havuz, güneşlenme terasları ve kafeterya bulunuyor. Yürüyüş ve koşu yolları, dekoratif havuzlar ve peyzaj düzenlemeleri, etaba ferahlık katıyor.

NİDAPARK KÜÇÜKYALI BURGAZ

2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle 4 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Burgaz’da 328 daire yer alıyor. Yürüyüş ve koşu yolları, fitness salonu, açık havuz ve güneşlenme terasları hayatınıza hareket katarken; dekoratif havuzlar, kafeterya ve özenli peyzaj size büyük bir ferahlık ve ayrıcalık sunuyor.

NİDAPARK KÜÇÜKYALI HEYBELİ

Alışveriş caddesi üzerinde bulunan Heybeli etabı, 2+1 ve 1+1 seçenekleriyle toplam 207 daireye ulaşıyor. Projenin terasında yer alan açık havuz ve özel spor alanları büyük beğeni topluyor. Heybeli etabına özel rezidans hizmetleri, günlük hayatta size yardımcı oluyor, sizin için zaman ve ayrıcalık yaratıyor.

NİDAPARK KÜÇÜKYALI SEDEF

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Sedef etabında 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle toplam 329 daire yer alıyor. Etaba özel planlanmış sosyal tesisler, açık havuz, güneşlenme terasları, fitness salonu ve kafeterya, yaşam standartlarını yukarı çekiyor ve etabın çekiciliğini artırıyor.

NİDAKULE KÜÇÜKYALI

4 ofis kulesi, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına karşı çalışma ayrıcalığı sunuyor. Yüksek nitelikli ofis standartlarına uygun olarak tasarlanan ve kurgulanan kuleler, karma projenin içinde yer alarak, çalışma alanlarıyla yaşam alanlarını bir araya getiriyor. Küçükyalı metro istasyonu ve Bostancı vapur iskelesi, ofislerin ulaşılabilirliğini artırıyor.

ALIŞVERİŞ CADDESİ

Nidapark Küçükyalı projesi, içindeki alışveriş caddesiyle tüm bölge için bir cazibe merkezi hâlini alıyor. Projenin tam kalbinde yer alan 350 metre uzunluğundaki cadde; tanınmış mağaza, restoran ve kafelerle hem proje ve bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de projenin yatırım değerini artırıyor.

Kalite anlayışı, projenin her noktasında fark yaratıyor.

Tahincioğlu ayrıcalığını her adımda hissedersiniz. Nidapark Kayaşehir’in kalite ve estetik anlayışı, iç mekânlarda da anında fark ediliyor. Konutların iç dekorasyonu 1. sınıf malzemelerle yapılıyor, tüm daireler yaşamaya hazır hâlde teslim ediliyor. Kendisi ve ailesi için en iyisini isteyenlere, birinci sınıf kalite.

Şehirde eksikliği hissedilen ne varsa burada.

Keyif dolu bir hayat yaşamanız için planlanmış sosyal tesisler. Nidapark Küçükyalı her etaba ayrı özel sosyal tesislerle fark yaratıyor. Yürüyüş ve koşu yolları, açık yüzme havuzları ve fitness salonları, ev hayatına hareket katıyor. Geniş ve ferah peyzaj alanları, dekoratif havuzlarla beraber yaşam keyfini artırıyor. Türkiye’de en fazla projeyle LEED Sertifikası adaylığına sahip olan Tahincioğlu, çevre dostu projeleriyle sürdürülebilir bir yaşamın anahtarını sunuyor. Spor, keyif ve eğlenceyle dolu zengin sosyal tesisler ve dahası Nidapark Küçükyalı’da!

Nidapark Küçükyalı İletişim

 • Adres: Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe/İstanbul
 • Telefon: 444 4 846
 • Web: http://www.nidaparkkucukyali.com
 • Mail: mh@tahincioglu.com

Nidapark Küçükyalı Fiyatları

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+1 Daireler 516.000 – 749.000 TL
2+1 Daireler 828.000 – 1.513.000 TL
3+1 Daireler 1.329.000 – 1.805.000 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
 1. Can dedi ki:

  Oldukça başarılı projeye benziyor

BİR YORUM YAZ