Kredi Haber
Nidapark Kayaşehir
1

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir ilçesinde hayata geçirilecek olan Nidapark Kayaşehir projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

843 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’de yapılması hedeflenen Nidapark Kayaşehir projesi daire fiyatları 545 Bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut GYO A.Ş ve Tahincioğlu hasılat paylaşım modeliyle inşa edilen karma proje gerek konumu, gerekse sunduğu imkanlarıyla İstanbul’un yaşanası bölgelerinden biri. Nidapark Kayaşehir projesi 3.Havalimanı ve Atatürk Havalimanı’na oldukça yakın konumda. Ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı sayesinde Anadolu Yakası’na hızla ve kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Tüm bunların yanında İstanbul’un konforlu ulaşım yolu metro ve tramvay durakları Nidapark Kayaşehir projesinin hemen yanı başında. Ulaşım açısından oldukça cazip konumda bulunan Nidapark Kayaşehir projesi sunduğu sağlıklı yaşam ve sosyal imkanlarla da hayatı size yakınlaştırıyor.

Projenin yakınında yer alan ve 8 farklı hastaneyi bir araya getiren 2.682 yatak kapasiteli sağlık kent sayesinde tüm sağlık ihtiyaçlarınız kolaylıkla karşılanır. Atatürk Olimpiyat ve Başakşehir Fatih Terim Stadı’nın hemen yakınında yer alan Nidapark Kayaşehir projesi sporseverleri bir araya getirirken hemen yanı başında yapılacak olan 250 bin metrekarelik Kent Park’la doğa severlere huzur sunmakta. Ayrıca proje içerisinde yer alan ve yakın konumdaki diğer alışveriş merkezleri büyük bir alan inşa edilen şehir meydanı ile aranan sosyal hayatı sunmakta.

Nidapark Kayaşehir

Nidapark Kayaşehir Yakut, Nidapark Kayaşehir Zümrüt ve Nidapark Kayaşehir Elmas konut etaplarında ofis bloğu ve AVM’den oluşan proje bay-bayan kapalı yüzme havuzları, sauna, hamam, çocuk ve genç oyun alanları, spor sahaları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları gibi sunduğu ayrıcalıkların yanında çevre ve kullanıcı dostu özellikleriyle alacağı “Leed Silver” sertifikasıyla yaşam garantinizi arttırmayı garanti ediyor. 7 Bloklu Nidapark Kayaşehir Yakut 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplamda 470 daireden oluşuyor. Projeye özel ayrılan kapalı havuz, fitness, sinema, hamam gibi sosyal tesisleriyle beğeni topluyor.

Nidapark Kayaşehir Zümrüt 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle toplamda 319 daireden oluşuyor. 3 konut bloğunda yer alan proje cadde dükkanlarının bulunduğu ticari ünite bloğu ve nitelikli peyzajlı parkıyla şehir hayatınızı kolaylaştırıyor. Nidapark Kayaşehir Elmas diğer konutlara göre daha az katlı 3 blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşuyor. Sosyal tesislerinin ferahlığı, peyzajlı parkı ve parka bağlanan teraslarıyla yaşam keyfinizi arttıracak. Nidapark Kayaşehir projesi aile hayatına uygun tasarlanan daireleriyle size hayatınızın evini bulduğunuzu hissettirecek.

Nidapark Kayaşehir Fiyatlar

Nidapark Kayaşehir projesi 102 ile 22 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 545 Bin TL ile 1 Milyon 250 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 102 m² – 156 m² 545 Bin TL – 741 Bin TL
3+1 Daireler 152 m² – 184 m² 676 Bin TL – 1 Milyon 20 Bin TL
4+1 Daireler 200 m² – 226 m² 880 Bin TL – 1 Milyon 250 Bin TL

Nidapark Kayaşehir ne zaman teslimTahincioğlu Gayrimenkul güvencesi ile İstanbul’un Başakşehir ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması hedefleniyor.

Nidapark Kayaşehir

Nidapark Kayaşehir İletişim

  • Adres: Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı No: 47 Başakşehir İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 48 46
  • Mail Adresi: mh@tahincioglu.com
  • İnternet Adresi: nidaparkkayasehir.com

Nidapark Kayaşehir Nerede

Nidapark Kayaşehir, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan, konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Başakşehir’de bulunuyor. Başakşehir, 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılmış, gerçekleştirilen düzenlemeler ile ilçe statüsü kazanmıştır. Son yıllarda eğitim, iş ve sağlık kurumları yönünden bölgeye yapılan yatırımlar ilçe nüfusunun da hızlı bir şekilde artmasına ve bölgenin gelişmesine olanak sağladı. 104 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Başakşehir konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Özellikle son 10 yıl içerisinde gayrimenkul sektöründe hızlı bir gelişim gösteren Başakşehir’de çok sayıda konut projesi yapım aşamasında.

Proje Zümrüt, Elmas ve Yakut olmak üzere 3 etaptan meydana geliyor. 843 adet konut, 28 adet ticari alanın yer aldığı Nidapark Kayaşehir, ofis bloğu ve alışveriş merkezi ile daha önce yaşamadığınız seçim özgürlüğü fırsatı veriyor. Konutların inşa edildiği bölüm proje sakinlerinin daha ferah bir yaşam sürebilecekleri şekilde kurgulandı. Geniş peyzaj alanları ve konutlardaki metrekare büyüklükleri gördüğünüzde ilk dikkatinizi çeken unsur olacak. Aile yapısına uygun tasarımı ve proje içerisinde bulunan alışveriş merkezi ile ofis kulesi yaşantınızı fark ve anlam katacak.

Başakşehir Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Başakşehir ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,1 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin uzağında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.764 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Başakşehir ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Başakşehir’da metrekare birim fiyatları 1.839 TL iken, günümüzde ortalama 3.764 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.650 TL arasında olduğu ve Nidapark Kayaşehir projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %141 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %67 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Faruk dedi ki:

    Nidapark Kayaşehir son dönemlerde tv’de en çok reklamını gördüğüm projelerden biri. Galeri görsellerinde proje gerçekten etkileyici duruyor.

BİR YORUM YAZ