Kredi Haber
Nidapark Bomonti
0

Nidapark Bomonti en köklü inşaat firmalarından birisi olan Tahincioğlu güvencesi ile Şişli’de yükseliyor. İstanbul’un en eski semtlerinden birisi olan Bomonti’de inşa edilen proje şehrin en gözde yapıları arasında yer almaya aday mimarisi ile dikkat çekiyor. Sadece yapısı ile değil aynı zamanda bulunduğu konum itibariyle de ileriye dönük yatırımlık bir proje olduğu görülüyor. 18 bin metrekare alanda inşa edilen projenin 2020 yılının Haziran ayında tamamlanması tahmin ediliyor. Sadece konutların yer almayacağı proje de ofis ve dükkanlar yer alacak. Bu sayede tam bir yaşam alanı olması amaçlanıyor.

Nidepark Bomonti projesi içerisinde çok önemli mimari noktalar ve yaşam alanları yer alıyor. Teras, ofis, kule, meydan ve Suit olmak üzere 5 farklı bölümden oluşuyor. Lokasyonu itibariyle şehrin en gözde noktalarının manzarasını izleme şansına sahip olacaksınız. Konut tipleri bakımından çok fazla çeşitlilik gösteriyor. 1+1 stüdyo daireden başlayan çeşitlerle birlikte 1,5+1, 2,5+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri projede bulunuyor. Toplam 536 konutun yer alacağı proje hakkında daha detaylı bilgi almak için projenin sitesini ziyaret edebilir ya da 444 4 846 numarayı arayabilirsiniz. Konut alanları 82 metrekare ile 241 metrekare arasında değişen alanlar ile sunuluyor. Alana göre fiyatlarında değişiklik gösterdiği görülüyor. 714 bin TL ile 4.2 milyon TL arasında satışının gerçekleşeceğini düşünülen bu projede yer almak herkesin hakkıdır.

Nidapark Bomonti bölgesin en lüks projeleri arasında yer alıyor. Şehrin en merak edilen noktalarında birisinde inşası devam eden projede satışlar hızlı bir şekilde yapılmaya başlandı. Satışların hızlı olmasında başlatılan konut kampanyasının da etkili olduğunu söyleyebiliriz. Satış fiyatı üzerinden yapılan %10’luk indirim ve 10 yıla kadar ödemeler de %0,98 konut kredi faizi ile sunulması en önemli avantajlar arasında yer alıyor. 31 Ekim 2018 tarihine kadar sürecek olan kampanya da kota sınırı olduğunu söylemeliyiz. O nedenle sizde bu güzel projeden ev almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız faydalı olacaktır.

Çoklu yaşam konseptine uygun olarak inşası devam eden proje ana arterlere yakın olması ile de dikkat çekiyor. Her katta özel terasların yer aldığı ve harika boğaz manzarasını ayağınızın altına seren anlayışı ile dikkat çekiyor. 168 odadan oluşan bir otelinde yer aldığı proje içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik sistemleri, fitness merkezi, sauna odası, süs havuzu, uygu sistemi ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Bu küçük ayrıntılar projenin kalitesinin artmasını ve buradan konut almak isteyenlerin yaşam kalitelerinin en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı oluyor.

NİDAPARK BOMONTİ FİYAT LİSTESİ

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 63-118 m² 738 Bin TL – 1 Milyon 212 Bin TL
2+1 Daireler 93-137 m² 1 Milyon 203 Bin TL – 1 Milyon 574 Bin TL
3+1 Daireler 136-209 m² 1 Milyon 659 Bin TL – 2 Milyon 502 Bin TL
4+1 Daireler 218-232 m² 2 Milyon 547 Bin TL – 2 Milyon 665 Bin TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ