Kredi Haber
Nidapark Ayyıldız
0

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane ilçesinde hayata geçirilecek olan Nidapark Ayyıldız projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine henüz açıklanmadı.

Hayattan daha fazlasını isteyenler ve daha fazla hayat vadedenler aynı projede buluştu. Şimdi Nidapark Ayyıldız ile hayatınızın değerine değer katacak detayları keşfetme zamanı. Üstelik Nidapark Ayyıldız’ın bölge içindeki ideal konumu ve Cendere Caddesi üzerindeki yerleşimi, size Kağıthane’nin dışına çıkmadan karşılayabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız için büyük kolaylık sağlar.

Dört tarafı da açık olan proje, bulunduğunu konumun da etkisiyle samimi ve sıcak bir his yaratıyor, bölgede eksikliği hissedilen bir ferahlık sunuyor. Nidapark Ayyıldız’ın giriş katında, mağaza ve dükkânlardan oluşan 10 ticari üniteye yer verebilecek kapasiteye sahip olması, sizi günlük ihtiyaçlarınıza bir asansör kadar yakınlaştırıyor.

Nidapark Ayyıldız ne zaman teslim – Tahincioğlu Gayrimenkul güvencesi ile İstanbul’un Kağıthane ilçesinde inşa edilecek olan projenin teslim tarihi henüz açıklanmadı.

Nidapark Ayyıldız

İletişim

  • Adres:  Satış Ofisi – Merkez Mahallesi Duçi Bomonti Arkası Sokak No: 4 Şişli – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 48 46
  • Mail Adresi: mh@tahincioglu.com
  • İnternet Adresi: nidaparkayyildiz.com

Nidapark Ayyıldız Nerede

Nidapark Ayyıldız, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Kağıthane ilçesinde hayata geçiriliyor. Kağıthane konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 430 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 31. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 8’lik kısım üniversite mezunu.

Kağıthane Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Kağıthane ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,44 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.628 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Kağıthane ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 270 Bin TL ile 450 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kağıthane’de metrekare birim fiyatları 1.727 TL iken, günümüzde ortalama 3.628 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.200 TL ile 2.000 TL arasında olduğu ve Nidapark Ayyıldız projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %80 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %74 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ