Kredi Haber
NG Residence
0

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde hayata geçirilecek olan NG Residence projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

304 konutun bulunduğu ve teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanan NG Residence projesi daire fiyatları 513 Bin TL’den başlıyor.

NG Residence dünya metropolü İstanbul’un ruhunu kavrayan, modern ve konforlu bir yerleşim. Kapalı otopark, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, NG Spa gibi ortak kullanım alanları NG Residence kulesinde yer alıyor. NG Residence’taki hayatın zirvesini 25. ve 26. katlarda yer alan dört penthouse oluşturuyor. İstanbul’a ve Marmara Denizi’ne hakim konumlu penthouse’lar dört yatak odası, üç banyo ve jakuzili ebeveyn banyosu ile lüksü baştan tarif ediyor. Ng Residence ve beş yıldızlı otel vazo formundaki iki simetrik kulede yükseliyor. NG Residence lobi ve dairelerinin iç tasarımına duru renklerin kullanıldığı modern bir konsept hakim. Tasarımı belirleyen ürün ve çözümlerle kullanıcı konforu sağlanıyor.

NG Residence

Fiyatlar

NG Residence projesi 65 ile 471 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 513 Bin TL ile 1 Milyon 123 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 65 m² –  78 m² 513 Bin TL – 725 Bin TL
2+1 Daireler 69 m² – 131 m² 634 Bin TL –1 Milyon 123 Bin TL
4+1 Daireler 458 m² – 471 m²

Teslim Tarihi – NG Kütahya Seramik Grubu güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Haziran ayında yapılması hedefleniyor.

İletişim

 • Adres: Evren Mahallesi Halkalı Caddesi No:115 Bağcılar – İstanbul
 • Telefon Numarası: 0212 452 77 77
 • Mail Adresi: iletisim@ngresidence.com
 • İnternet Adresi: ngresidence.com

Lokasyon

NG Residence, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Bağcılar’da bulunuyor. Bağcılar konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. İlçe Tem ile D-100 Otoyolları’nın güneybatı ve kuzey-doğu ekspress bağlantıları arasında geçiş konumda yer almaktadır. Küçükçekmece, Esenler, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri ile komşu olan Bağcılar 22 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Çok sayıda önemli sağlık ve eğitim kurumlarının bulunduğu bölge İstoç, Massit ve Oto Center gibi kurumları alanları içerisinde barındırmasından dolayı Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır. Ayrıca tekstil ve ayakkabı sektörünün yanı sıra önemli basın ve medya kuruluşlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Yaşam Standardınız Burada Yükseliyor

NG Residence projesi, gelişim ve dönüşümün merkezinde, Basın Ekspres Yolu’nun Tem ile kesiştiği noktada yükseliyor.

 • 26 katlı rezidans kulesi
 • 28 katlı uluslararası beş yıldızlı zincir otel kulesi
 • 3.200 kişilik kongre merkezi

NG Grubu’nun güçlü kolu NG Kütahya Seramik’in estetik ve mükemmellik anlayışı, NG Hotels’in dinlendiren ve tazeleyen misafirperverliği, Kütahya Porselen’in yaşama sanatı NG Residence’de bir araya geliyor.

 • Yavuz Sultan Selim Köprüsü – 4 kilometre
 • 3. Havalimanı Yolu – 4 kilometre
 • Atatürk Havalimanı – 7 kilometre
 • 3. Havalimanı – 30 kilometre

NG Residence

Bağcılar Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Bağcılar ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,07 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin uzağında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.066 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 385 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Bağcılar’da metrekare birim fiyatları 1.492 TL iken, günümüzde ortalama 3.066 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.150 TL ile 1.900 TL arasında olduğu ve NG Residence projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %94 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %102 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Bölgedeki diğer konut projeleri için satilikdairekonut.com/category/bagcilar-konut-projeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Beş Yıldızlı Konaklama

NG Residence’ın yanında NG Hotels ve dünyanın en güçlü uluslararası otel zinciri ortaklığında açılacak beş yıldızlı Otel ve Kongre Merkezi yer alacak. Otel ve Kongre Merkezi Basın Ekspres Yolu’nu İstanbul kongre turizminin yeni odak noktası haline getirecek. 28 katlı otelde, 400 odanın yanı sıra executive lounge, a la carte restoranlar, bar, gym, spa, yüzme havuzları ve üç etkinlik salonu yer alıyor. NG Residence’ın güleryüzlü resepsiyon ve güvenlik görevlileri, 7/24 güvenliğinizi sağlamanın yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak hizmetleri de sunuyor. NG Spa sizi rahatlamaya ve stresten arınmaya davet ediyor. Buhar banyosu, sauna ve Türk Hamamı’ndan oluşan NG Spa’da kendinizi yenileyeceksiniz. NG Residence kapalı yüzme havuzunu yaz kış kullanabilirsiniz. İstanbul’un yoğun temposunda NG Residence sakinleri evlerinin altındaki NG Gym’de formda kalacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ