Kredi Haber
Next Level Çayyolu
0

Ankara Çankaya ilçesinde hayata geçirilecek olan Next Level Çayyolu projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

429 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’de yapılması hedeflenen Next Level Çayyolu projesi daire fiyatları 830 Bin TL’den başlıyor.

Next Level farkıyla yaşam şimdi de Çayyolu’nda başlıyor. Next Level Ankara başarısının ışığında Next Level Çayyolu konut projesi hayata geçiyor. Sıra dışı mimarisi, yatırım değeri, seçkin sosyal olanakları, doğa ile iç içe yaşam kültürü, 429 konutta 92 farklı daire tipi ile kişiye özel tasarlanmış yepyeni bir hayat sizi bekliyor.

Ankara’nın en hızlı gelişen ve değer kazanan bölgesi Çayyolu’nda 101 dönüm orman alanı ve 191 dönümlük Çayyolu Rekreasyon Vadisi’nin ortasında yer alan Next Level Çayyolu’ndan hayata dair herşeye çok rahat ulaşabileceksiniz. Projede gülümseme dolu bir yaşam için sizi çok güzel olanaklar bekliyor. Standart ölçülere sahip kapalı basketbol salonundan, squash ve fitness alanlarında formunuzu korurken eğlenecek ve diğer site sakinleriyle sosyalleşebileceksiniz.

Birbirinden renkli etkinliklere de ev sahipliği yapacak 2 kapalı ve 1 açık yüzme havuzuyla suyun getirdiği huzur ve eğlenceyi sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz. Yemek okulunda hem yeni lezzetler keşfedebilecek hem de çocuklarınızla keyifli zaman geçirebileceksiniz. Ayrıca çocuklarınızın doğum günü partilerini düzenleyebilecek ve komşularınızla daha yakın ilişkiler kurabileceksiniz. Projenin farkı sizi doğayla bütünleştiren olağanüstü bir ortam sunması. 4 tarafı yeşille çevrili Next Level Çayyolu’nda her günü tatil tadında yaşayacak, yaşamdan aldığınız hazzı arttıracaksınız.

Next Level Çayyolu

Özellikle düz ve yeşil bırakılan 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanında derin bir nefes alıp özlediğiniz yeşili doyasıya yaşayacak, çocuklarınızla spor yapıp oyun oynayabilecek, komşularınızla piknik yapıp açık hava sinemasında keyifli vakit geçirebileceksiniz. Next Level Çayyolu’nu farklı kılan özelliklerden biri de fonksiyonelliğe verilen ekstra önem ve detaylardaki özen. Next Level Çayyolu tasarlanırken metrekare değil alanların en verimli şekilde kullanılması önemsendi. Yani önce fonksiyon sonra estetik.

Next Level Çayyolu‘nda tüm yaşam tarzları düşünüldü. Ve 3+1’den 7,5+2’ye kadar birçok seçenek oluşturuldu. Kariyer sahibi profesyoneller için hizmetli odasına sahip çözümleriyle dikey bloklardaki 3,5 – 4,5 ve 5,5+1 daireler fonksiyonel bir yaşam sunuyor. Genç çiftler için yatay bloklardaki 3+1’ler kullanışlı alanlarıyla etkin ve konforlu bir seçenek. Villa konforu daire kompaktlığıyla birleştirildi. Özel bahçeleri, verandaları, korunaklı mimarisiyle Villalar, doğayla iç içe büyüyen bir nesil için müstakil yaşam konforunu site içerisindeki yaşamın kolaylıklarıyla sunuyor.

Next Level Çayyolu projesinde farklılığı seven anne babalar için Loft konseptine yeni bir anlam yüklendi. Alt katı yaşam alanı üst katı ebeveyn suiti olan görkemli bir ev seçeneği Aile Loft’ları.. Hem büyük bir dairede yaşamak isteyen hem de yeşilden kopmak istemeyenler için teras bahçelere sahip yatay bloklardaki 5+1’ler rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor. Panoramik manzaralı PentHouse’lar geniş terasları, yüksek tavanlı galeri boşluklarıyla içinde geçirilen her anı eşsiz bir yaşam isteyenlere göre. Next Level farkıyla yaşam için Next Level Çayyolu’na davetlisiniz.

Next Level Çayyolu Fiyatlar

Next Level Çayyolu projesi 134 ile 448 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 830 Bin TL ile 1 Milyon 460 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 134 m²
3+1 Daireler 179 m² – 187 m² 830 Bin TL – 1 Milyon 20 Bin TL
4,5+1 Daireler 203 m² – 351 m² 1 Milyon TL – 1 Milyon 460 Bin TL
5,5+1 Daireler 246 m² – 448 m²

Next Level Çayyolu ne zaman teslim – Pasifik İnşaat güvencesi ile Ankara’nın Çankaya ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması hedefleniyor.

Next Level Çayyolu İletişim

  • Adres: Hacı Bektaşi Veli Caddesi (Beyler Caddesi Arkası) 5452. Sokak No:1A Çayyolu Çankaya ANKARA
  • Telefon Numarası: 0312 284 47 47
  • Mail Adresi: info@nextlevelcayyolu.com
  • İnternet Adresi: www.nextlevelcayyolu.com

Next Level Çayyolu Nerede

Next Level Çayyolu, Ankara yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Çankaya’da bulunuyor. 1.157 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Çankaya konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Next Level Çayyolu

Başkent Ankara’da birbirinden başarılı projelerde ve ilklerde imzası bulunan Pasifik İnşaat, Ankara’ya yeni bir yaşam tarzı getirecek farklı bir konut projesi inşa ediyor. 429 adet konut ve 92 adet farklı daire seçeneğinin yer aldığı Next Level Çayyolu iki kule bloğundan meydana geliyor. Aile yaşamının ve komşuluk ilişkilerinin ön planda tutulduğu projede eski mahalle kültüründen esintiler bulacaksınız. Yüksek tavanların verdiği ferahlık, hareketli bir yaşamı destekleyen spor alanları ile Next Level Çayyolu yalnızca bir konut projesi olmaktan çıkıp hem eviniz hem de sosyal yaşamınızın merkezi olacak. Geniş yeşil alanları, benzersiz mimarisi ve farklı daire seçenekleri ile kendinizi özel bir villa yaşamında bulacaksınız.

Çankaya Konut Piyasası

Ankara konut piyasasında Çankaya ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %2 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.151 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülüyor.

Ankara’da bulunan Çankaya ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 240 Bin TL ile 400 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Çankaya’da metrekare birim fiyatları 2.121 TL iken, günümüzde ortalama 3.151 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 900 TL ile 1.500 TL arasında olduğu ve Next Level Çayyolu projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %26 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %3 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ