Kredi Haber
NEF Projeleri
0

2007 yılında birçok ortak ile kurulan inşaat şirketi Nef 11 yıllık süreçte yapmış olduğu atılımlar ile ülkemizin en gözde firmalarından birisi olmayı başardı. Bu konuda özellikle farklı tasarımları ile dikkat çeken projeleri ile binlerce aile için yaşam alanları oluşturmayı başardılar. Kağıthane öncelikli olmak üzere İstanbul’un birçok farklı noktasında projelerine ara vermeden devam ediyorlar. Capital dergisi tarafından her yıl düzenli olarak yapılan araştırma sonucunda inşaat ve gayrimenkul sektörünün en iyi firması olarak ortaya çıkmıştır.

Bu ilerleyişin temelinde ortaya koydukları kalitenin çok büyük bir etkisi var. Bunun yanı sıra almış olduğu daha fazla ödül de bulunuyor. Galatasaray ile yapmış olduğu sponsorluk anlaşması ile tanınan kulüp Avrupa’nın önemli futbol kulüplerinden olan Barcelona ile de anlaşma imzalamıştır. Almış olduğu sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ödülü şirketin yapmış olduğu yaşam alanlarına ne kadar önem verdiğinin en büyük ispatından birisidir. Firma üzerinden satışına devam edilen ve gelecekte hayata geçirilecek olan çok sayıda projenin de olduğu belirtmekte fayda var. Bu projeler arasında öne çıkanlar hakkında kısaca bilgi vermeye çalışalım.

Nef Çekmeköy

Nişantepe Mahallesinde yer alan proje Şile otoyolunun hemen kenarında konumlanmış durumdadır. Ana arterlere yakın olması şehir merkezine ulaşımı daha kolay bir hale getirmektedir. 1500 konutun yer aldığı proje içerisinde 1, 2 ,3 ve 4 odalı olmak üzere farklı seçenekler yr almaktadır. 350 bin TL ile 1,350 TL arasında değişen fiyat aralığına sahip olan dairelerin metre karesi 66 ile 266 arasında değişmektedir. Proje teslim tarihi olarak Nisan 2020 gösteriliyor.

Nef Basın Ekspress

Şirket tarafından şehrin en önemli noktasında 12 dönümlük arazi üzerine inşa edilen bu projeden tüm aileler için farklı daire seçenekleri bulunuyor. 503 konuttan oluşan proje içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin metre kareleri ile 62 ile 175 arasında değişiklik gösteriyor. Ortalama fiyat aralığı 550 bin TL ile 1.250 bin TL arasında değişiyor. Proje içerisinde dinlenme odası, buhar odası, sauna, 24 saat güvenlik, futbol ve basketbol sahaları, kablosuz internet, kapalı otopark ve kuaför gibi çok sayıda farklı özellik de yer alıyor.

Nef İnİstanbul

İş GYO ve NEF’in ortak projesi olarak hayata geçirilen bu yaşam alanı Zeytinburnu içerisinde konumlanıyor. %80’i tamamlanan projenin bu yıl sonuna kadar teslim edilmesi amaçlanıyor. 400 bin TL ile 2.1 milyon TL arasında fiyatlara sahip 2720 adet konut projede yer alıyor. Konutlar 48 ile 308 metrekare arasında değişikliğe sahip. Kapalı otoparkın bulunduğu proje içerisinde özel güvenlik, tam donanımlı spor salonu, kartlı giriş sistemi, tenis kortu, otopark asansörü gibi çok farklı özelliklere sahip bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Nef Sancaktepe

Aralık 2019’da teslim edileceği açıklanan projenin tamamlanması için çok kısa bir zaman kaldığı görülüyor. 6 farklı bloktan oluşan proje içerisinde 439 adet konut bulunuyor. Toplam 18 bin metre kare alana inşası devam eden yapının içinde yer alan konutlar 60 ile 180 metre kare arasında değişiyor. 1+1, 2+1,3+1,+4,1 ve 5+1 olmak üzere farklı daire seçenekleri bulunuyor. Foldhome özelliği bu proje de NEF’in diğer projelerinde olduğu gibi öne çıkan en önemli detaydır.

Nef Ataköy 22

2018 yılının Aralık ayında teslim edilecek olan 25 bin metrekarelik alanda inşa edilen çok güzel bir proje ile karşımıza çıkıyor. 6 bloktan oluşan yapı topluluğu içerisinde 1 Home Office, 4 Konut ve 1 Otel bulunuyor. Ortalama 17 ile 18 kattan oluşan bloklar içinde farklı boyutlarda daire seçenekleri yer alıyor. Proje özellikler arasında konut güvenliği, merkezi sıcak su, sosyal tesisler, kapalı yüzme havuzu, kuru temizleme ve spor aktiviteleri için özel bölümler yer alıyor.

Nef firmasının yukarı da saymış olduklarımız satışı devam eden projeleri olarak öne çıkıyor. Bunların yanında gelecek projeler yer alıyor. Nef Kandilli, Nef Ortakaya ve Nef Nakkaştepe projeleri de gelecekte ki yaşam alanlarından sadece birkaç tanesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ