Kredi Haber
NEF Kandilli
0

2010 yılından girdikleri inşaat sektöründe gösterdikleri çalışma ile fark yaratan firma sürekli olarak yeni projeler üreterek insanların bunlardan yararlanmalarını sağlıyorlar. Bu noktada yeni duyurdukları projelerden birisi de Nef Kandilli. Arnavutköy içerisinde yükselen bu projeden konut almak ve kendinizi oradan konumlandırmaya karar vermeden önce daha detaylı bilgi alma hakkınız var. Sadece bu firmaya özel olan FoldHome bu proje içinde de kullanılıyor. Bunun anlamı insanlar için oluşturulmuş olan 24 farklı yaşam alanının bulunmasıdır. Oyun salonu, spor salonu, playstation salonu gibi farklı odaları öncelikle kullanabilir ardından ise ödemenizi yapabilirsiniz. Bu şimdiye kadar ülkemizde yapılmayan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

NEF Kandilli projesi Aralık 2020 yılında teslim edilecek şekilde projelenmiştir. Şubat 2018’de ilk defa kazma vurulan proje içerisinde 406 konut yer alacak. Bulunduğu konum ve detayları göz önüne alındığında projenin fiyatlamasının konutlar arasında değişmekle birlikte 1.5 milyon TL ile 9 Milyon TL arasında değiştiğini de belirtelim. Konut tipleri olarak 2+1 178 metre, 3+1 218 metrekare ve 4+1 236 metrekare ile 384 metrekare arasında değişen alanları ile sunuluyor. Bu alanlar arasından istediğiniz tercih etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü yoğun talep nedeniyle şirket projelerinde ön talep alanı oluşturuluyor. Bunu yaparak illa konut almak zorunda değilsiniz ancak bir adım öne geçmek için değerlendirmek için güzel bir fırsattır.

NEF Kandilli projesinin mimari tasarımı Emre Arolat tarafından yapılmıştır. Tamamlandığında boğaz köprüsü manzarasını görebileceğiniz projeden ev almak size bir artı değer kazandıracaktır. Proje içerisinde sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness ve kapalı, açık yüzme havuzları bulunuyor. FoldHome özelliği ile bunların yanı sıra bilardo oynama alanı, masa tenisi oynama fırsatı, çalışma odası, piyana ve davul alanları, uzayı seyredebileceğiniz gözlem odası, jakuzinin yer aldığı teras, açık hava sineması ve futbol için kapalı bir saha bulunmaktadır. Bu özelliklerin hepsinin tek bir projede toplanarak insanlara farklı bir yaşam oluşturarak yaşamlarını daha rahat bir şekilde geçirmelerine fırsat verilmiştir.

Nef Kandilli, Üsküdar sınırları içerisinde yer alan bölgenin en önemli projelerinden birisi olarak göze çarpmaktadır. Hızlı bir şekilde tamamlanacak projenin fiyatlanması şirketin diğer projelerine bakarak normal boyutlarda olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu inşaat firması sadece ev yapmıyor onlar birer yaşam alanı oluşturuyor. Buradan konut aldıktan sonra şehir size çok uzak gelecektir. Şehir yaşamının gürültüsünden şehrin göbeğinde kaçmak istiyorsanız bu projeyi tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Projenin internet sitesine girdiğinizde şirketinin buraya ilgi gösterenleri memnun etmek için canlı yayını görebilirsiniz. Buradan projenin nasıl yükseldiğini rahatlıkla görme şansınız bulunuyor.

NEF KANDİLLİ FİYATLARI

Daire Tipi Büyüklük Fiyat Listesi
2+1 Daireler

178 m²

2.170.000 – 3.250.000 TL

3+1 Daireler

218 m²

1.935.000 – 4.800.000 TL

4+1 Daireler

236 m²

2.880.000 – 5.430.000 TL

4+1 Daireler 384 m² 5.450.000 – 9.370.000 TL

Diğer NEF Projeleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ