Kredi Haber
NEF Çekmeköy
0

NEF 2010 yılından bu tarafa sektörde varlığını sürdüren ve her projesi ile bir adım daha ileri gitmeyi başaran bir şirkettir. Son projelerinden birisi olan NEF Çekmeköy yılların vermiş olduğu deneyimi en iyi şekilde ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Timur Holding tarafından oluşturulan inşaat firması bu projesi ile üç farklı noktayı yani farklı projeleri tek bir çatı altında oluşturarak müşterilerinin beğenisine sunuyor. NEF Çamlıtepe, Ormantepe ve Koruköy projelerinin hepsinin farklı özellikleri bulunuyor. Ancak hepsi tek bir alanda yer alıyor ve aralarından bir yol geçiyor. Bu nedenle tercih edeceğiniz konut hangisi olursa olsun hepsi sizlere en uygun koşullar ile sunulmaya çalışıldığını unutmamalısınız.

NEF Çekmeköy projesi içinde yer alan Ormantepe ve Çamlıtepe projeleri son hızla devam ederken Koruköy şubesi şuan için daha yapılmaya başlamamıştır. Teslim tarihi Ekim 2020 olarak gösterilen projede 1500 adet ünite bulunuyor. Bu proje içerisinde ki farklı tip daireler arasından istediğinizi tercih etmeniz o nedenle daha kolaydır. FOLDHOME özelliği sadece bu şirkete ait dünya üzerinde ki tek özellik olarak sunuluyor. Bu sistem sayesinde fitness salonu, playstation odası, müzik odası gibi olmasını isteyebileceğiniz 24 farklı özel alan sizlere bu özellik sayesinde sunuluyor. Bu sistemleri öncelikle kullanabilir ardından ise ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu FOLDHOME’un farklı bir özelliği olarak sunulduğu anlamına geliyor.

NEF Çekmeköy projesi bulunduğu konumla ulaşım için kullanabileceğiniz birçok merkezi noktaya çok yakındır. Yenidoğan Metre İstasyonu evinizden birkaç dakika uzaklıktadır. Ayrıca Sabiha Gökçen’e 22 dakika, Ana köprüleri 20 ile 30 dakika arasında ulaşma fırsatı sunuyor. Proje kapsamında daireler ortalama olarak 66 ile 266 metrekare arasında değişiyor. 2017 yılında start verilen projede fiyatlar 350 bin TL ile 1.3 milyon TL arasında değişiyor. Konut tipleri 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 seçenekleri ile müşterilerine sunuluyor. Proje içerisinde satışı tamamlananların olduğu gibi hala satışına devam eden daireler de bulunuyor. Bu dahi projenin ne kadar değerli olduğunu anlamanız konusunda size yardımcı olacak önemli bir detaydır.

NEF Çekmeköy projesinin özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Özel güvenlik sisteminin yer aldığı projede parti ve çok oyun alanları yer alıyor. 180 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede kapalı otopark ücretsiz seçenek olarak sunuluyor. Spor yapabileceğiniz yüzme havuzu, tenis kortu, sauna, kapalı yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahaları yer alıyor. Tam sosyal yaşam hem de eğlenme konusunda size en iyisini sunabilecek başlıca projeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Proje son sürat devam eden kaliteli bir proje olarak karşınıza çıkıyor ve gelecekte yatırımlık bir alan arıyorsanız tercih edebileceklerinizden birisi olarak tercih edebileceğiniz söyleyebiliriz.

NEF ÇEKMEKÖY FİYAT LİSTESİ

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler

66 m²

358.000 – 531.000 TL

1+1 Daireler 68 m² Satışı Tamamlandı.
2+1 Daireler

96 m²

Satışı Tamamlandı.

2+1 Daireler 98 – 138 m² 539.000 – 981.000 TL
3+1 Daireler

161 – 230 m²

650.000 – 1.252.000 TL

4+1 Daireler

197 m²

950.000 – 1.320.000 TL

4+1 Daireler 266 m² Satışı Tamamlandı.

NEF projeleri ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ