Kredi Haber
Nef Çamlıtepe
0

Çekmeköy’de hayata geçirilecek olan Nef Çamlıtepe projesinde satılık daire konutlar 279 bin Türk Lirası’ndan satış çıkarıldı. Nef kalitesi ve güvencesi ile Anadolu Yakası’nın hızla gelişen ilçelerinden biri olan Çekmeköy’de inşa edilecek olan Nef Çamlıtepe konut projesi 180 bin m² arsa alanı üzerine kurulacak.

2020 yılı Ekim ayında teslimlerin başlanması planlanan Nef Çamlıtepe projesinden konut sahibi olmak isteyenler %1 peşinat ve 0,99 vade farkı fırsatından yararlanabilir.

Lokasyon olarak İstanbul satılık daire Anadolu Yakası Çekmeköy ilçesinde, Özyeğin Üniversitesi’nin hemen yanı başı konumunda yükselecek olan Çamlıtepe’de, Nef’in tüm projelerinde kullanıldığı gibi Foldhome sistemi bulunuyor.

Bu sistemin özelliği evinizde misafir ağırlayacağınız zaman misafir odasını aktif edip, kullanabiliyorsunuz.

Daire büyüklüklerinin henüz açıklanmadığı proje içerisinde yüzme havuzundan, yürüyüş parkurlarına, fitness merkezinden kafe ve restoranlara, saunadan çocuk oyun alanları ve spor alanlarına birçok sosyal olanak bulunuyor.

Bugün gelin, bir soru soralım kendimize. Neden olmasın? Biz bu soruyla başladık Nef Çamlıtepe projemize. Bugüne kadar sattığımız 8 bin ve teslim ettiğimi 4 binden fazla konutla son 3 yılda sektörün lideri olduk. Şimdi Çekmeköy’de de doğa ile dost, yepyeni bir şehir neden olmasın diyoruz.

Nef’in Çekmeköy’deki ilk projesi Nef Çamlıtepe şehre yakın olmak ama şehrin karmaşasından uzak yaşamak isteyenler için eşsiz bir alternatif olarak görülüyor. Özgün tasarıma sahip kısa katlı yaşam alanları, biyolojik göleti ve bahçeleriyle Nef Çamlıtepe size şehrin kaosundan uzaklaşarak doğanın tüm renkleriyle iç içe olacağınız bir yaşam sunuyor.

Nef Çamlıtepe Projesi

Nef Çamlıtepe’nin mimari tasarımını, 4 nesildir mimar olan bir aileden gelen Selin Maner’in ofisi Selin Maner Architects üstlendi.

Kamboçya’dan Kıbrıs’a, Hollanda’dan Türkiye’ye farklı kıta ve ülkelerde hizmet veren firmanın, 1000 hektarlık eko-turizm alanları, 5 yıldızlı resort oteller, lüks konut ve müstakil adalar gibi farklı alanlarda projeleri bulunuyor.

Çalışmalarında yerel kültür, geleneksel yapı stilleri ve inşaat tekniklerinden ilham alan Maner, binayla çevre arasında güçlü ilişkiler öngören, doğaya karşı sorumlu, ileri görüşlü bir yaklaşımı benimsiyor.

Nef Çamlıtepe, Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Lisesi, Sev Amerikan Koleji gibi köklü eğitim tesislerinin hemen yanı başında yer alıyor. İstanbul’un eğitim vadisi olarak planlanan bu bölgede bulunan üst düzey öğretim kurumları bölgenin yatırım değerini de ortaya koyuyor.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Viaport, Buyaka, Meydan ve IKEA gibi alışveriş merkezleri de projeye hemen 10 dakika mesafede yer alıyor.

Ayrıca Nef Çamlıtepe içerdiği ticari alanlar, restoran ve kafe alanlarıyla da bölgenin yeni çekim noktası olma yolunda ilerliyor. Mevcut ulaşım ağları, eğitim ve sağlık olanakları, spor ve alışveriş merkezlerinin ardından Nef Çamlıtepe’nin hayata geçmesiyle birlikte Çekmeköy, İstanbul’un yeni Kemerburgaz’ı olmaya bir adım daha yaklaşıyor.

Şimdi yine soruyoruz. Anadolu Yakası’nın en geniş orman alanı olan Alemdağ Ormanları’nın yanı başında, şehrin kalabalığının ve stresinin uğramadığı günün her anında doğayla iç içe olacağınız yeni bir yaşam neden olmasın?

Nef Çamlıtepe Nerede

Nef Çamlıtepe; Şile Otobanı, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları ve 3. köprü bağlantı yolunun hemen yanında, Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesinde yer alıyor. Ulaşım akslarının tam merkezinde konumlanan Nef Çamlıtepe, 2019’da hayata geçmesi planlanan metro hattına da sadece 2 kilometre mesafede bulunuyor.

Yeni bağlantı yolları sayesinde Levent – Maslak hattına sadece 15 dakika mesafedeki Nef Çamlıtepe, Anadolu Yakası’nın iş merkezleri Ümraniye ve yeni inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi’ne 10 dakika ayrıca Avrupa’nın en büyük hastanesi olacak Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne de 8 kilometre mesafede yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yeni bağlantı yolları sayesinde 15 dakikada ulaşılabilen proje ayrıca Avrupa’nın en büyük havalimanı olan 3. havalimanına Yavuz Sultan Selim Köprüsü’yle direkt ulaşım imkanı sağlıyor.

  • Avrupa’nın en büyük havalimanı olan 3.Havalimanı’na Yavuz Sultan Selim Köprüsü’yle direk ulaşılabilecek konumda,
  • Yeni bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası’nın iş merkezleri Ümraniye ve yeni inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi’ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Levent – Maslak bölgesine ise sadece 15 dakika mesafede.
  • Şile Otobanı, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantıları ve 3.Köprü bağlantı yolunun hemen yanında,
  • 2019’da hayata geçecek Taşdelen-Yenidoğan metro hattına sadece 2km uzaklıkta,
  • 9500’ün üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Lisesi, SEV Amerikan Koleji, ALEV Okulları, Uğur Koleji gibi anaokulundan üniversiteye 167 okulla Türkiye’nin en büyük eğitim alanının yanı başında,
  • Avrupa’nın en büyük hastanesi olacak Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne 8 km mesafede.

Daire ve ticari alanlardan meydana gelecek olan Nef Çamlıtepe projesi bin 500 adet konuttan oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar satılık daire konutların bulunacağı projede fiyatlar 279 bin türk lirasından satışa çıkarıldı.

Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatların değişeceği Nef Çamlıtepe projesinin fiyat listesi şu şekilde:

Nef Çamlıtepe Fiyatları

Daire Tipi

Fiyat

1+1 Daireler

279.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla

2+1 Daireler

429.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla

3+1 Daireler

639.00 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Nef Çamlıtepe İletişim

  • Adres: Nişantepe Mahallesi Şile Otoyolu Üzeri Çekmeköy – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 9 633
  • İnternet Adresi: http://www.nefcekmekoy.com/
  • Mail Adresi: talep@nef.com.tr
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ