Kredi Haber
Nef Basın Ekspres
0

NEF bildiğiniz gibi inşaat sektöründe ismini yapmış olduğu kaliteli projeler sayesinde duyurmayı başaran bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Bu projelerden birisi de NEF Basın Ekspres olarak sunuluyor. 2017 yılının Ağustos ayında start verilen projenin tahmini teslim tarihi 2020 yılının Mart ayı olarak gösteriliyor. İstanbul’un en gözde noktalarından birisi olan Basın Ekspres üzerinden inşa edilen proje içerisinde toplam 503 daire ve bunun yanında 10 adet ticari alan sunuluyor. 2018’in son aylarına girilirken projenin yaklaşık yarısı tamamlanmış durumda diyebiliriz. 2 bloktan oluşan proje içerisinde sadece NEF firmasının sunmuş olduğu avantajlar ve kaliteli detaylar sizleri bekliyor diyebiliriz.

Diğer NEF konut projeleri hakkında bilgi almak isterseniz https://www.satilikdairekonut.com/tag/nef linkini ziyaret edebilirsiniz.

NEF Basın Ekspres 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile birlikte sunuluyor. 1+1 daireler 62 ile 80 metrekare arasında değişiyor. 2+1 konutlar 105 ile 125 metrekare arasında değişiyor. 3+1 konutlar ise 175 metrekare alan ile sunuluyor. Tabi alan genişledikçe fiyatlarda otomatik olarak yükseliyor. 430 bin TL’den başlayan fiyatlar 1.2 milyon TL’ye kadar yükseliyor. 29 kattan oluşacak binaların toplam arsa alanı 12 metrekare olarak sunuluyor. Kapalı otopark tüm ev sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak. Sosyal alanlar açısından eşine az bulunan birçok özellik projede yer alıyor. Bilardo salonu, çocuk oyun alanı, restoran, kafe, parti alanı, açık yüzme havuzu, masa tenisi, futbol ve basketbol sahaları ve tam donanımlı spor salonu sizlere sunuluyor.

Norm İstanbul’da ki dairelerin iç özelliğine baktığımızda ise mutfak kullanım alanının daha geniş olmasını sağlamak için Amerikan Mutfak tipi kullanılıyor. Projede otopark ve yük asansörü olmak üzere 8 farklı asansör bulunuyor. Bu da hayatınızı daha kolay yaşamanızda sizlere yardımcı olacaktır. Proje şehrin en önemli alışveriş merkezlerinin hemen arasında yükseliyor. 212 Outlet AVM ile arasında hiçbir mesafe bulunmuyor. Bu projede bakanlık tarafından yapılan konut kampanyası içerisinde yer alıyor. %10 indirimin sunulduğu projede konut kredi faiz oranı ise %0,98 ile sunuluyor. Bu kaliteli projeden ev almak şuan ki kampanya ile çok daha rahat ve kolay bir hale gelmiş durumda.

31 Ekim 2018 tarihinde bitecek olan kampanya ile buradan ev almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. 500 konutun bulunduğu proje tamamlanmadan önce 6 binin üzerinde ön talep topladığını söyleyelim. NEF projelerinin son yıllarda artan popülerliğinin bunda önemli bir etkisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Buradan ev alanların şehirdeki en mantıklı yatırımı yaptığı herkes tarafından bilinmektedir. NEF’e özel FOLDHOME özelliği bu proje ile de sunuluyor. Bu da projenin kalitesinin bir adım daha yükselmesine ve burada yaşayan insanların yaşam kalitelerinin en iyi seviyede olmasına yardım edecektir.

Nef Basın Ekspres Fiyat Listesi

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 62-80 m² 431 Bin TL – 530 Bin TL
2+1 Daireler 105-125 m² 670 Bin TL – 830 Bin TL
3+1 Daireler 175 m² 959 Bin TL – 1 Milyon 172 Bin TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ