Kredi Haber
Nef Bahçelievler
1

İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler ilçesinde hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1023 konutun bulunduğu ve teslimlerin Nisan 2019’de yapılması planlanan Nef Bahçelievler projesi daire fiyatları 695 Bin TL’den başlıyor.

Bizce, herkesin kendini en mutlu hissettiği yer evi olmalı. Yorucu bir günün ardından mutlu anlar yaşayabileceği, şehrin merkezinden uzaklaşmadan doğa ile başbaşa kalabileceği bir yer. Tıpkı Bahçelievler’in en büyük ve en yeşil projesi Nef Bahçelievler’de olduğu gibi.

Günde 1 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bahçelievler, ayrıca Bakırköy, Zeytinburnu, Yeşilköy, ve Merter gibi İstanbul’un diğer değerli yaşama alanlarına yakınlığıyla öne çıkarken belirli bir gelir grubunun uzun yıllardır oturduğu köklü bir semt olarak da biliniyor.

Nef Bahçelievler, Levent-Maslak gibi şehrin önemli iş hayatına alternatif olarak gösterilen Cevizlibağ-Merter havalimanı hattı üzerinde genişleyen ulaşım ağı, yeni iş ve alışveriş merkezleri, spor kompleksleri ve kültürel tesisleriyle günden güne değeri artan bir bölgede yer alıyor. Nef Bahçelievler, ulaşım ağlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje İstanbul’daki çoğu bölgeye ulaşabileceğiniz Kabataş-Bağcılar tramvay hattına 100 metre mesafede yer alıyor. E-5 ve Cevizlibağ metrobüs durağına 1 kilometre uzaklıkta olan projeden şehrin iki yakasına da ulaşmak oldukça kolay.

Zeytinburnu metro istasyonuna 1.3, Marmaray’a 7, Yenikapı hızlı feribot iskelesine 7.5, Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi’ne 8 kilometre uzaklıkta olan Nef Bahçelievler, yaşam ve yatırım değerinin ana belirleyicisi olan ulaşım kolaylığı açısından kilit bir noktada yer alıyor. Bakırköy’den Zincirlikuyu’ya uzanan alanda çalışanlar için cazip bir yaşam alanı olarak görülen ve diğer projelerden ayrışan Nef Bahçelievler, Zincirlikuyu’ya 15, Çağlayan Adliyesi’ne 10, Bakırköy Adliyesi’ne 2.5, Ataköy’e 4 ve Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre kadar yakın. Ayrıca 2016 sonunda tamamlanması planlanan Avrasya Tüneli sayesinde de Zeytinburnu’ndan Kadıköy’e ulaşım sadece 15 dakika.

90 bine yakın üniversite öğrencisi için de okullarına rahatça gidebilecekleri bir konumda bulunan Nef Bahçelievler, Marmara Üniversitesi’ne 1.5, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’ne 2.3, Yeni Yüzyıl ve İstinye Üniversitesi’ne 2.5, Kültür Üniversitesi’ne 4.4 ve İstanbul Aydın Üniversitesi’ne 7 kilometre uzaklıkta. Ayrıca projenin hemen karşısında Doğa Koleji Bahçelievler Kampüsü, Gökkuşağı Koleji, Mektebim Koleji, Bahçelievler Anadolu Lisesi, Aka Koleji, Okyanus Koleji ve Kültür Koleji Anaokulu yer alıyor. Proje önemli sağlık kuruluşlarına da neredeyse komşu sayılabilecek bir konumda. Özel Medicana Bahçelievler’e sadece 800 metre mesafede yer alan proje ayrıca Özel Memorial Hastanesi’ne, Özel Ethica Hastanesi’ne, Bakırköy ve Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne çok yakın mesafede yer alıyor.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler Fiyatlar

Nef Bahçelievler projesi 61 ile 235 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 695 Bin TL ile 2 Milyon 635 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1,5+1 Daireler 65 m² –  79 m² 695 Bin TL – 847 Bin TL
2+1 Daireler 144 m² 1 Milyon 300 Bin TL – 1 Milyon 531 Bin TL
3+1 Daireler 167 m² – 181 m² 1 Milyon 639 Bin TL –Bin TL
4+1 Daireler 217 m² – 235 m² 2 Milyon 58 Bin TL – 2 Milyon 635 Bin TL

Nef Bahçelievler ne zaman teslim – Timur Gayrimenkul güvencesi, Nef kalitesi ile İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2019 yılı Nisan ayında yapılması hedefleniyor.

Nef Bahçelievler İletişim

  • Adres: Bahçelievler Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:5 Bahçelievler – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 96 33
  • Mail Adresi: talep@nef.com.tr
  • İnternet Adresi: nefbahcelievler.com

Nef Bahçelievler Nerede

Nef Bahçelievler, İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla değerlenen ve yatırımcıların en gözde ilçelerinden biri olan Bahçelievler’de bulunuyor. Yaklaşık 17 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Bahçelievler konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Bakırköy, Küçükçekmece, Bağcılar ve Güngören’e komşu lokasyonda yer alan Bahçelievler’de Siyavuşpaşa Kasrı, Çobançeşme Köprüsü ve Viran Saray gibi kültürel zenginlikler yer almaktadır.

Nef Bahçelievler

Bahçelievler Konut Piyasası

İstanbul Avrupa Yakası konut piyasasında Bahçelievler ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,54 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.078 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın Bahçelievler ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 385 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Bahçelievler’de metrekare birim fiyatları 1.442 TL iken, günümüzde ortalama 3.078 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.750 TL arasında olduğu ve Nef Bahçelievler projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %163 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %83 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Nef kalitesi ile İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler projesi doğa ile iç içe kurgulandı. 44 bin metrekarenin üzerinde arsa alanında inşa edilecek olan proje 10 bloktan meydana gelecek. 6 ve 20 katlı bloklar üzerinde yükselecek olan Nef Bahçelievler projesinde 14 adet ticari alan bulunuyor. 1+1’den 4+1’e daire seçeneklerinin yer aldığı, Timur Gayrimenkul imzası taşıyan projenin çoğunluğu ailelere özel kurgulanmış 2+1 ile 3+1 dairelerden meydana geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Aslı Kerim dedi ki:

    Bu proje çok iyi.

BİR YORUM YAZ