Kredi Haber
N Kolay Kredi Nedir? Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
0

N Kolay Kredi, Aktif Bank tarafından bireysel müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlamak için sunulan bir hizmettir. Aktif Bank kredi hizmeti olan bu kredinin diğer bankalar tarafından sunulan krediden temel farkı kredi notuna bakmadan onay veriyor olmasıdır. Günümüzde KKB Notu tüm bankaların kredi vermek için öncelikle kriter olarak belirlemiş oldukları bir özelliktir. Notu düşük olan bireylerin herhangi bir bankadan hiçbir şekilde kredi çekmesi mümkün değilken N Kolay kredi başvurusu sayesinde hiçbir şubeye gitmeden ve banka kredileri ile uğraşmadan belirli bir limiti geçmemek şartıyla kredi çekme şansı bulunmaktadır. Kolay kredi veren bankalar ile ilgili araştırma yapan kullanıcılarımız içeriğin devamından N Kolay güvenilir mi, kredi başvurusu nasıl yapılır detaylar hakkında bilgi sahibi olabilir.

N Kolay Kredi Nedir?

N Kolay Kredi birçok insanın tam olarak nitelendiremediği ve tanımlamayı başaramadığı bir kredi türüdür. Ancak bu şekilde verilen krediye ihtiyaç duyan bireyler bunun ne olduğunu öğrenmek istemektedir.

Bu şekilde kredi çekmek isteyenler internet üzerinden sisteme giriş yaparak ihtiyacı olan bedeli belirleyip başvuru yapması gerekiyor. Kredi notunu hiçbir şekilde dert etmeden, kolay bir şekilde başvuru yaparak paranın hesabınıza hafta sonu dahil bir şekilde geçmesini sağlamanız mümkündür. Banka, başvuru yapan tüm müşterilerine şubelerine gelmeden aksine ayaklarına giderek bu hizmeti sunmayı amaçlıyor. Tabi hiçbir koşul veya şart olmadan bu krediyi alacağınızı söylemek yanlış olacaktır.

Belirleyeceğiniz kredi tutarını girip, ardından kaç taksitte ödemek istediğinizi belirledikten sonra sizden bazı bilgileri girmenizi isteyecektir. Ayrıca bazı sözleşmeleri de internet üzerinden onaylamanız gerektiğini söylemeliyiz.

N Kolay Kredi Güvenilir Mi?

N Kolay Kredi başvurusu yapacak insanların akıllarına gelen ilk soru bu sistemin güvenilir olup olmadığıdır. Bankacılık sektörü genel olarak ele alındığında para transferi anlamında çok titiz bir çalışma yürütüldüğü aşikar. Bu sistem hakkında sektörün daha dikkatli ve kaliteli bir şekilde hizmet verdiğini söylemek doğru bir yorum olacaktır.

Aktif Bank’ın uzun yıllardır sektörde yer alan finansör bir banka olması da sistemin güvenirliğini pekiştiren bir durum diyebiliriz. Yüzlerce insanın kullandığı ve kullanmak konusunda adımlar attığı sistemde aksaklık olmadan gerekli bedeli rahatça çekebileceğinizi söylemek doğru bir yorum olacaktır diyebiliriz.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay Kredi’sine başvuru yapacak insanlar için farklı yöntemler var. Banka müşterisi olanlar için bu başvuru kolay bir şekilde yapılmaktadır. Sistemin internet sitesine giriş yaptıktan sonra ihtiyacınız olan limiti girmeli, altta bulunan sözleşme sekmelerini onaylamanız yeterli olmaktadır. En kısa süre içerisinde para hesabınıza aktarılacaktır. Yeni müşteri olacaklar içinse sistem biraz daha farklı işlemektedir.

N Kolay Kredi sisteminin internet sitesinde ilk sayfada yer alan kredi tutarını ve kaç taksitte ödeyeceğinizi seçtikten sonra “Paranı Hemen Al” butonuna basmalısınız. İsterseniz faiz tablosunu ve ödeme planını buna basmadan önce görebilirsiniz. Sizi kredi ekranına yönlendireceklerdir. Buradan sizden TC Kimlik Numarası, cep numaranız ve e-posta adresiniz istenecektir. Burayı geçtikten sonra kredi detayları ekranı karşınıza çıkacak, ek bilgileri de öğrendikten sonra işlem onayına geçiş yapacaksınız.

Para Hesaba Ne Zaman Geçer?

Başvuruyu onaylarken alt tarafta yer alan sözleşmeleri okuyarak bunu yapmalısınız. Bunun için kutucukları işaretleyebilirsiniz. Bu andan itibaren firma tarafından yönlendirilecek olan kurye 7 ile 10 gün içerisinde sizi ziyaret edecektir. Resmi olarak sözleşmeyi imzaladıktan sonra paranız aynı gün içerisinde bankada açılacak olan hesabınıza geçiş yapacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ