Kredi Haber
Mostar Life Grand Houses
0

456 taş ve ölümsüz bir eser; Mostar Köprüsü. Bu muhteşem medeniyetin yeni Türkiye’deki zirvesi Mostar Life

Mostar Life Grand Houses, güçlü medeniyetimiz ve çağımız arasında aklımızdaki tarih ve güçlü gelecek arasında saygın bir yaşam biçimi ve yüksek standartlar arasında sarsılmaz bir köprü oluşturuyor. Tıpkı Mostar Köprüsü gibi…

Türkiye’nin üç büyük markası Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı güçlerini bu proje için birleştirdi. İstanbul’un altın üçgeni; kuzeyde 3.havalimanı ve 3.köprü yolu, batıda Kanal İstanbul, güneyde eski İstanbul. Hepsi yeni İstanbul, Başakşehir’de. Mostar Life tasarlanırken ilkemiz saygı duymaktı. Yaşam tercihlerine ve geleneklere saygı. En üst düzeyde konfor ve olanaklarla donatılmış bir saygı. Kapalı havuzlar, fitness center, toplantı salonları… Hepsi en ince ayrıntısına kadar düşünülerek özenle tasarlandı.

Burası çocuklara adanmış kocaman bir dünya. Eğlence, oyun, arkadaşlık… Burada her şey onlar için. Geleceğimiz, çocuklarımız için. Muhteşem yaşam kontrol altında. 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personelleri, kapalı devre güvenlik kamera sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı. Sizce bundan daha güvenli bir konfor olabilir mi? Sadece İstanbul değil bütün dünya elinizin altında.

Mostar Life, metro ve Tem Otoyolu’nun hemen yanında. Yapılmakta Havaray adeta içinden geçiyor. Mostar Life’da aile ve komşuluk ilişkilerine uygun tasarlanmış 190 metrekareden başlayan 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler bulunuyor. Gelen misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ikinci ebeveyn banyolu yatak odaları, sauna, fitness, hamam, kapalı yüzme havuzları size özel ayrıcalıklardan sadece birkaçı. %100 kesintisiz enerji, güvenlik, su, yangın sensörlerinin acil durumları size ve site güvenliğine sms ile bildirmesi. Her bloktan kapalı otoparka direkt ulaşım kolaylığı, her daireye tahsis edilmiş depo alanları. Konfor ve lüks sizin için buluştu; Mostar Life Grand Houses…

Mostar Life Fiyatlar

Mostar Life projesinde satılık daire konutlar 190 metrekare büyüklükten başlıyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 883 Bin TL ile 2 Milyon 750 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Fiyatlar
3+1 Daireler 883 Bin TL – 958 Bin TL
4+1 Daireler 1 Milyon 50 Bin TL – 1 Milyon 850 Bin TL
5+1 Daireler 1 Milyon 810 Bin TL – 2 Milyon 750 Bin TL

Mostar Life İletişim

  • Adres: Başakşehir Mahallesi Taşoluk Yolu Sokak No:9 Başakşehir 1. Etap – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 57 90
  • Mail Adresi: info@mostarlife.com.tr
  • İnternet Adresi: www.mostarlife.com.tr

Mostar Life Nerede

Mostar Life konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan, Küçükçekmece, Büyükçekmece ve Esenler ilçelerinden ayrılarak ilçe olan Başakşehir’de bulunuyor. 104 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Başakşehir ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Mostar Life Galeri

Mostar Life Grand Houses

Mostar Life Grand Houses

Mostar Life Grand Houses

Mostar Life Grand Houses

Mostar Life Grand Houses

Mostar Life Grand Houses

Mostar Life Grand Houses

Başakşehir Bölge Konut Piyasası

Başakşehir satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,89 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.754 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Başakşehir satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında değer buluyor. Başakşehir bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.860 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.754 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Başakşehir ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 970 TL ile 1.650 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Mostar Life konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %51, satılık daire konut fiyatları ise %102 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ