Kredi Haber
Moonpark Taşdelen
0

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de inşa edilecek olan Moonpark Taşdelen fiyatları 299 bin TL’den başlıyor. Has İnşaat, Etna İnşaat ve Albayrak Beton ortak girişimi ile hayata geçirilecek olan projede 284 adet konut bulunuyor.

9 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan Moonpark Taşdelen projesinde 1+1’den 4+1’e konut seçenekleri bulunuyor. 64 ile 226 metrekare büyüklükte dairelerden oluşacak olan projede teslimlerin Haziran 2019’da yapılması hedefleniyor. 50 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Moonpark Taşdelen, 3 blok üzerinde 17 farklı daire seçeneğinin bulunduğu 284 adet konuttan meydana geliyor. Çekmeköy ilçesinin en prestijli projelerinden biri olma özelliğine sahip olan proje Kuzey Ormanları’nın şehir ile bir araya geldiği Taşdelen bölgesinde yer alırken ulaşım ağlarına, önemli sağlık ve eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerine çok yakın bir lokasyona sahip. Kısa zamanda gerçekleştirilecek olan Taşdelen Meydan Projesi’nin hemen yanı başında yer alan Moonpark Taşdelen’de bay ve bayanlara özel kapalı yüzme havuzları, türk hamamı, sauna, spor salonu, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, ortak kullanım alanı gibi çok sayıda sosyal olanak yer alıyor.

Dört mevsimin farklı güzelliklerde olduğu Çekmeköy’de yaz aylarında Şile, Ağva ve Riva sahillerinde serinleyebilir, yürüme mesafesinde bulunan Çekmeköy’ün yeşil doğasında yürüyüş ve koşu yapma fırsatına sahip olabileceksiniz. Çok yakın lokasyonda bulunan alışveriş merkezi ve seçkin ticari alanlarda günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek capcanlı bir sosyal hayata merhaba diyeceksiniz. Etrafındaki eğitim ve sağlık kuruluşları, alışveriş merkezi ve mağazalar yaşamınıza kolaylık katacak.

Moonpark Taşdelen ne zaman teslim – Anadolu Yakası Çekmeköy’de hayata geçirilecek olan projede teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlanıyor.

Moonpark Taşdelen İletişim

  • Adres: Kırlangıç Sokak No:23/A Taşdelen Çekmeköy – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 484 84 21
  • Mail Adresi: info@moonparktasdelen.com
  • İnternet Adresi: http://moonparktasdelen.com/

Moonpark Taşdelen Nerede

Moonpark Taşdelen konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve daha önce Ümraniye’ye bağlı olan Çekmeköy ilçesinde yer alıyor. 202 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Çekmeköy ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Moonpark Taşdelen Galeri

Moonpark Taşdelen

Moonpark Taşdelen

Moonpark Taşdelen

Moonpark Taşdelen

Çekmeköy Konut Piyasası

Çekmeköy konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,36 oranında düşüş sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.985 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Çekmeköy konut projeleri bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 225 Bin TL ile 375 Bin TL arasında değer buluyor. Çekmeköy bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.191 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 2.985 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Çekmeköy ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 850 TL ile 1.500 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Moonpark Taşdelen konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %76, satılık daire konut fiyatları ise %120 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ