Kredi Haber
Monreve Eyüp
0

İçinizi tatlı bir huzurun kaplayacağı ve yeşillikler içerisinde ki konut projesi Monreve Eyüp, şehrin merkezi konumlarından biri olan Eyüp ilçesinde hayata geçiriliyor. Modern dünyanın gereksinimlerine karşılık veren bir İstanbul rüyası olarak inşa edilen proje, aile konseptine uygun bir şekilde kurgulandı.

MonReve Eyüp, inşa edildiği bölgenin hemen kalbinde, MES Şirketler Grubu ve Birlik İnşaat ortaklığı ile modern ve geleneksel konseptin bir araya geldiği yaşam projesi olarak hayata geçiriliyor. Konforlu daireleri, huzurlu dakikalar geçireceğiniz peyzaj alanı, günlük ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabileceğiniz ticari üniteleri ile şehrin yeni cazibe merkezi Monreve Eyüp projesinde hayatla iç içe olacaksınız.

MonReve Eyüp projesinde eviniz, rahatlığın ve lüksün size yaşatacağı bütün imkanlara sahip. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle aile konseptine uygun yapılandırılan bu yeni yaşam alanı dairelerin önünde serilen kat bahçeleriyle beraber mutluluk rüyalarınızın başladığı yer olacak.
Monreve Eyüp
İstanbul atmosferini dolu dolu hissedeceğiniz MonReve Eyüp, şehrin gerdanı Haliç’e yürüyerek ulaşabileceğiniz yakınlıkta. İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşmanızı sağlayacak tramvay, metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım hemen yanı başınızda. Atatürk Havalimanı ve Anadolu Yakası’nın cazibe merkezlerinden Kadıköy ilçesine metro ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir, otoban ve E-5 bağlantı yolları ile dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz.

Evlerin standartların boyutlar üzerinde ki 3.10 metre tavan yüksekliği konforlu yaşamınıza diğer yandan ferahlık katacak. Yepyeni bir yaşamın kapılarını aralayacak olan projede günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak eziyet olmaktan çıkacak ve bir keyif halini alacak. Güne merhaba dediğinizde aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte gerçekleştireceğiniz kahvaltı için ihtiyaçlarınızı almak, akşamları aileniz ve sevdikleriniz ile eğlenceli dakikalar geçirmek için bir kafede çayınızı yudumlamak, yaşam ile iç içe olup şehrin tadını çıkarmak, MonReve Eyüp projesinde yaşayanlar için günlük alışkanlıklarınız arasında olacak.

Projeye yakın mesafede yer alan Forum İstanbul gibi önemli alışveriş merkezleri mutlu ve eğlenceli dakikalarınızın yeni adresi olacak. Hayatınızı dolu dolu yaşamak için her türlü olanak düşünüldü. Açık havada spor yapabilir, günün yorgunluğunu atmak ve form tutabilmek için bay bayan ayrı yüzme havuzlarının yanı sıra hamam, sauna ve oyun çocuk parkları Monreve Eyüp projesinde sizi bekliyor.

Monreve Eyüp Fiyat Listesi

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 120 – 200 m² 890 Bin TL – 1 Milyon 150 Bin TL
3+1 205 – 280 m² 1 Milyon 500 Bin TL – 1 Milyon 650 Bin TL
4+1 335 – 536 m² 2 Milyon 100 TL – 2 Milyon 700 TL

İletişim Bilgileri

Adres: Yenidoğan Mahallesi Ferhatpaşa Caddesi No:14/43 Bayrampaşa – İstanbul

Telefon Numarası: 0212 501 76 76

Web: http://www.monreveeyup.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ