Kredi Haber
Moda Bademli
0

Kumova İnşaat tarafından Bursa Mudanya’da hayata geçirilecek olan Moda Bademli projede daire ve villa seçenekleri bulunuyor. 157 adet konuttan oluşacak olan proje 70 bin metrekare arazi alanı üzerine inşa edilecek. 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire tiplerinin yer alacağı proje Bademli semtinde bulunan Emine Örnek Koleji’nin hemen karşısı konumunda bulunuyor.

Bursa’nın en büyük butik projesi özelliğine sahip olan Moda Bademli’nin inşa edileceği 70 bin metrekare arsa alanının 55 bin metrekare olan kısmı geniş yeşil alanlara ve peyzaja ayrılacak. 3 katlı binalardan oluşacak olan projede 3+1’ler 195 metrekare, 4+1’ler 250 metrekare, 5+1’ler 380 metrekare ile 480 metrekare büyüklüğe sahip olacak.

157 satılık konutun yanı sıra 19 adet villa tipine yer verilecek olan Moda Bademli projesinde havuz ve kapalı otopark bulunuyor. Daire başına 2 araçlık otopark hakkının tanınacağı Moda Bademli projesinde ayrıca 1’i kapalı olacak şekilde toplamda 5 adet yüzme havuzu, spor ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz futbol sahası, basketbol sahası, spor salonu, çocuklarınız için özel olarak tasarlanmış 3 adet park alanı, market ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor.

Mart 2018’de teslimlerinin yapılması planlanan Moda Bademli’de konut fiyatları ise 980 bin TL – 3 milyon 050 bin TL arasında büyüklük ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

Moda Bademli Fiyatları

Konut Tipi Fiyat Büyüklük
3+1 daireler 980 bin TL 195 metrekare
4+1 daireler 1 milyon 280 bin TL 250 metrekare
5+1 daireler 1 milyon 680 bin TL 380 metrekare
6+1 daireler 3 milyon 050 bin TL 480 metrekare

Kumova İnşaat güvencesi ile hayata geçirilecek olan Moda Bademli projesinden yüzde 50 peşinat fırsatı ile konut sahibi olunabilecek. Kalan ödeme tutarı için ise banka kredisi veya Kumova İnşaat bünyesinde gerçekleştirilecek 24 ay vade farksız taksit seçeneği kullanılabilecek.

İletişim

  • Adres: Bademli Mahallesi Emine Örnek Koleji Karşısı Bursa – Mudanya
  • Telefon: 0224 451 39 39
  • Web: http://www.kumova.com/
  • Mail: info@kumova.com

PROJE HAKKINDA

Moda Bademli; sosyal olanakları, eşi benzeri olmayan doğası ve standartların üzerinde ki olanakları ile ailenize bir konut olmaktan ziyade huzurlu ve eğlenceli bir yaşam alanı sunuyor. Bursa şehrinin en çok donanıma sahip konut projeleri arasında yer alan Moda Bademli 70 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edildi. 157 adet konut tipinin yer aldığı projede ayrıca en iyi peyzaj uygulama ödülüne sahip. 45 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip projede doğa ile iç içe, mutlu bir yaşam süreceksiniz.

Sosyal alanlar da en az konutlar kadar özenle tasarlanıp, kurgulanmış. Her bloğa özel 4 adet açık yüzme havuzunun bulunduğu Moda Bademli konut projesi çocuk oyun alanları ve yeşil alanları ile eşi benzeri olmayan sosyal yaşam alanlarını bünyesinde barındırıyor. Her yaşa özel sosyal olanakların yer aldığı projede bilardodan playstation’a, masa tenisinden langırta ve darta kadar seçenekler vaktinizi daha anlamlı kılmanıza olanak sağlıyor.

7 gün 24 saat güvenliğin bulunduğu Moda Bademli’de ayrıca ziyaretçiler için özel bekleme alanı, çocuklar için kapalı oyun parkı yer almakta. Proje sakinlerine özel konut başı 2 araçlık kapalı otoparkın yer aldığı proje içerisinde ayrıca özel havuza sahip 19 adet villa tipi bulunmakta. 195 metrekare büyüklükte 3+1’ler, 250 metrekare büyüklükte 4+1’ler, 380 metrekare büyüklükte 4+1 dubleksler ve 480 metrekare büyüklükte dairelerden oluşan Moda Bademli’de sıcak komşuluk ilişkileri sizi ve ailenizi bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ