Kredi Haber
Mint Şişli
0

Sayısız ayrıcalığa sahip MİNT Şişli, günün her saati canlı ve hareketli, ulaşım noktalarına yakınlığıyla şehrin en değerli merkezlerinden biri olan Şişli’de yükseliyor. İstanbul en merkezi lokasyonlarından Levent’in yanıbaşında bulunan MİNT Şişli, Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Büyükdere Caddesine 1 km mesafade bulunan MİNT Şişli, Zincirlikuyu metrobus durağına ve Zorlu Center’a 3 km, 15 Temmuz Sehitler Köprüsüne ise 5 km mesafe.

Yeni nesil şehir apartmanı MİNT Şişli’de yeni bir hayat başlıyor. Şehrin merkezinde yaşamanın keyfine varırken, 1+0, 1+1 ve 2+1 daire alternatiflerinin yanında talebe göre şekillenen birleştirilebilir daire alternatifleri ile ayrıcalığa ve yüksek kazanca sahip olacaksınız.

Fitness salonundan, lounge alanına, misafir odasından seyir terasına , Bir çok sosyal alan sakinlerine hizmet vermek için hazırlanıyor. Sadece bir ev değil koskocaman bir yaşam vaat ediyoruz. 7/24 Güvenlik otoparklarda elektrikli araç şarj istasyonu yer alacaktır.

DAHA ÇOK TAZE FİKRE İHTİYACINIZ VARSA, MİNT ŞİŞLİ VAR

MİNT Şişli sadece lokasyonuyla değil, benzersiz ayrıcalıklarıyla da şehrin örnek gösterilecek projelerinden biri olma özelliğine sahip. Mesela MİNT Şişli’de içinde kendinizi hep taze hissedeceğiz harika bir Japon Bahçesi var!

JAPONYA’DAN DOĞALLIK GETiRDiK

Bizler gibi binaların da daha fazla yeşile ve doğaya ihtiyacı var. MİNT Şişli’nin tam ortasında rengarenk çiçeklerle kaplı harika bir Japon Bahçesi var.

İster pencerenizi açın, bakın, isterseniz gezin, dolaşın, tazelenmenin keyfini evinizde yaşayın!

ÇEVRESi DE KENDiSi KADAR GÜZEL MİNT

MİNT Şişli ve MİNT E-5’te yaşarken hayatınız kolaylaşacak, şehrin tüm ayrıcalıkları kapı komşunuz olacak.

Toplam inşaat alanı 8.000 m2
Sosyal alan 100 m2
Ticari alan 1.200 m2
Daire Tipleri
Toplam 77 Daire
1+0 2 Adet
1+1 63 Adet
2+1 12 Adet

DAHA ÇOK ŞEHİR
Şehrin en değerli ve merkezi noktasında, İstanbul’un tüm ayrıcalıklarıyla iç içe yaşayın.

DAHA ÇOK EĞLENCE
Konser ve gösteri merkezleri sinemalar, tiyatrolar, restoranlar, kafeler ve çok daha fazlası… Şehrin tadını çıkarmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

DAHA ÇOK ZAMAN
Şehrin merkezinde, modern ulaşım çözümlerinin yanı başında yaşayarak hayatınızdan trafiği çıkarın, zamandan kazanın.

DAHA ÇOK ALIŞVERİŞ
Şehrin en önemli alışveriş merkezlerine birkaç dakika mesafede.

DAHA ÇOK KAZANÇ
Evinizi teslim aldıktan sonra daire fiyatının binde 5’i oranında kira garantisi 24 ay boyunca MİNT’ten.

DAHA ÇOK SPOR
Son model ekipmanlarla dolu fitness salonlarında günün stresini atacaksınız.

MİNT ŞİŞLİ PROJESİ

MİNT olarak biz eğlenceye, sanata, ulaşıma, alışverişe kısacası İstanbul’un tüm güzelliklerine ve ayrıcalıklarına sahip, Boğaz – Haliç aksı arasında projeler tasarlıyoruz.

Yüzyıllardır değeri hiç kaybolmayan ve gerçek İstanbul olarak kabul edilen bu bölgede, değerine her gün değer katan yeni nesil şehir apartmanlarımızla çok özel yatırım fırsatları sunuyoruz.

Örneğin, yatırımcılarına 12 ay gibi kısa bir sürede %26 getiri sağlayan MİNT Kağıthane’nin bunun en güzel örneği olduğunu biliyoruz.

Gelin, siz de şehrin en merkezi ve değerli lokasyonlarının bulunduğu Boğaz – Haliç hattı arasında yer alan projelerimizle tanışın. İster yaşayın, ister yatırım amaçlı kullanın her koşulda kazanan siz olun.

Sağladığı toplumsal ve bireysel faydaların yanı sıra, taptaze yaşam fikirleriyle şehri dönüştüren, yenileyen, fark yaratan, sürdürülebilir yaşam projeleri sunan MİNT olarak, uluslararası standartlarda kalitesi ve yenilikçi mimari anlayışıyla gayrimenkul sektörüne yepyeni bir vizyon katıyoruz.

MİNT ŞİŞLİ İLETİŞİM

  • Adres: Gülbahar Mahallesi Galata Deresi Caddesi Şişli – İstanbul
  • Telefon: 0212 288 00 00
  • Web: www.mint.ist
  • Mail: info@mint.ist

MİNT ŞİŞLİ FİYATLARI

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
1+0 Daireler

43 – 58 m²

420.000 TL

1+1 Daireler

43 – 65 m²

500.000 TL

2+1 Daireler

74 – 102 m²

800.000 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ