Kredi Haber
Mint E-5
0

MİNT E-5, taptaze ve yenilikçi fikirlerle dolu! MİNT olarak enerjimizi şehirden alıyor, kent kültürüne sahip çıkmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Herkesin şehrin tam kalbinde yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz.

İstanbul’un en değerli lokasyonlarında, çağdaş ulaşım alternatiflerinin ve şehir hayatının hemen yanı başında, dilerseniz yatırım, dilerseniz yaşam amaçlı kullanabileceğiniz, şehre imzasını atacak, yeni nesil şehir apartmanları tasarlıyoruz.

Şehrin en değerli merkezlerinde, Boğaz-Haliç aksı arasında, yani gerçek İstanbul’da 1+0, 1+1 ve 2+1 satılık daire konut seçeneklerimizin modüler yapısı sayesinde, bağımsız bölümlerle birleştirilerek daha büyük yaşam alanlarının elde edildiği, İstanbul’a örnek projeler kazandırıyoruz.

MİNT ile evinizi teslim aldıktan sonra da kazanacaksınız! Daire bedelinin %6’sını 1 yılda geri kazandıracak kira garantisi tüm MİNT projelerinde sizleri bekliyor!

Enerji verimliliği olmazsa olmazımız! Dış cephede gün ışığını kırarak binanın ısınmasını engelleyip soğutma maliyetini düşürecek özel panjur sistemleri kullanıyoruz. Güneş kollektörlerimiz sayesinde ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayarak aidatları %30 düşürüyoruz! Kullandığımız malzemeleri dayanıklı ve toksik olmayan, karbon ayak izinin mümkün olabildiğince azaltacak ürünlerden seçiyoruz.

Mint E-5 Projesi

12 katlı yeni nesil şehir apartmanı MİNT E-5’te 101 adet konut ve 1 adet ticari üniteyle yeni bir hayat başlıyor. Şehrin merkezinde yaşamanın keyfine varırken,1+0, 1+1 ve 2+1 daire alternatiflerinin yanında talebe göre şekillenen birleştirilebilir daire alternatifleri ile ayrıcalığa ve yüksek kazanca sahip olacaksınız. Fitness salonundan, lounge alanına, misafir odasından seyir terasına , Bir çok sosyal alan sakinlerine hizmet vermek için hazırlanıyor

Sadece bir ev değil koskocaman bir yaşam vaat ediyoruz. 7/24 Güvenlik otoparklarda elektrikli araç şarj istasyonu yer alacaktır. Fitness salonundan, lounge alanına, misafir odasından seyir terasına, bir çok sosyal alan sakinlerine hizmet vermek için hazırlanıyor. Toplu ulaşım noktalarına doğrudan bağlanarak şehir ile direkt bağlantıyı mümkün kılan MİNT E-5, E-5 karayoluna komşu konumda yer almaktadır.

E-5 otoyoluna komşu ve TEM bağlantı yoluna yakın lokasyonda yer alan arazi gerek toplu taşıma gerekse araç ile kolay ulaşım imkanı sunuyor. Perpa metrobus durağına 2 dakika, Perpa Ticaret Merkezine 4 dakika, Memorial Şişli Hastanesine 5 dakika mesafededir. Yeme-içme mekanlarının bulunduğu, eğlence, kültür ve sanatı birleştiren Bomontiada’ya 10 dakika mesafededir.

AZ ENERJİ ÇOK TASARRUF

B Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi alarak Türkiye’de çok az sayıda konutta bulunan yüksek enerji verimliliği performansına sahip MİNT Çağlayan ve MİNT E-5, yalıtımda %40, ısıtmada %20, aydınlatmada ise %70 enerji tasarrufu sağlıyor.

BOĞAZ – HALİÇ ARASI GERÇEK iSTANBUL BURASI

7/24 güvenlik hizmeti, resepsiyon, shuttle ve size sosyalleşme imkanı sağlayacak oyun odası, lounge, fitness, çamaşırhane, seyir terası, misafir odası imkanları…

MİNT’te yaşamaya başladığınızda sahip olacağınız ayrıcalıklardan sadece birkaçı…

DOĞALLIK DOĞAMIZDA VAR!

Doğadan aldığımızı doğaya geri kazandırma bilinciyle hareket ediyoruz. Bu yüzden enerji verimliliği, çevreye ve insana duyarlılık konularına ekstra önem veriyoruz.

Hayatınızdan trafiği, stresi, kalabalığı, şehir hayatının getirdiği zorlukları çıkarıp, yerine sizi ve hayata bakışınızı tazeleyecek fikirler koymak olmazsa olmazımız.

Yeni nesil mimari standartlara sahip apartmanlarımızla şehre sahip çıkan bir anlayışla hareket ediyoruz. Güneş panellerimizle enerji verimliliği konusunda büyük bir katkı sağlıyor, geri dönüşüme uygun ürünler kullanarak çevreye, yaşama ve insana duyarlı projeler üretiyoruz.

Sıra dışı bir mimari yaklaşımla tasarlanmış, bildiğiniz apartman anlayışını baştan sona değiştirecek yeni nesil şehir apartmanlarımızla şehrin imzası olacak pr ojeler üretiyoruz.

İstanbul’un en değerli merkezleri olan Kağıthane’de bulunan MİNT E-5 ve Şişli’de bulunan Mint Şişli ile şehri tazelemeye hız kesmeden devam ediyoruz.

ŞEHRİN YENİ İMZASI MiNT E-5

Şehrin merkezinde yeni nesil apartman konsepti ile tasarlanan MİNT E-5’in teras katında 360° şehir manzarası eşliğinde hem sosyalleşebileceğiniz hem de size açık alanda spor yapma hissi uyandıracak bir fitness salonu var.

Misafirlerinizi tam donanımlı otel odası konforunda ağırlayabileceğiniz misafir odası, 7/24 güvenlik hizmeti ve çamaşırhane de var!

Şehir hayatının içinde, dilerseniz yatırım, dilerseniz yaşam amaçlı kullanabileceğiniz yepyeni projemiz, şehrin yeni imzası MİNT E-5’e yakından bakmaya ne dersiniz?

TAPTAZE FiKiRLERLE DOLU YEPYENi BiR MiMARi ANLAYIŞ

Dış cepheyi kaplayan panjurlar, binaya estetik bir görünüm sağlarken aynı zamanda gün ışığını kırarak, hem binanın ısınmasını engelliyor hem de soğutma maliyetlerini düşürüyor.

MİNT E-5’te doğanın gücü de hissediliyor! Güneş kollektörleri sayesinde ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınız karşılanırken aidatlar %30 oranında azalıyor!

Toplam inşaat alanı 10.400 m²
Sosyal alan 389 m²
Ticari alan 1 Adet
Daire Tipleri
Toplam 101 Daire 101 Daire
1+0 8 Adet
1+1 82 Adet
2+1 11 Adet

MİNT E-5’i şehrin yeni imzası yapmak için, Edinburgh’taki yeni İskoç Parlamentosu, Pekin’deki Çin Ulusal Kongre Merkezi, St. Petersburg’daki Gazprom Kulesi ve Abu Dhabi’deki Kapital Kapısı gibi dev projelere imza atan dünyanın en ünlü mimarlık şirketlerinden RMJM İstanbul ile uluslararası bir işbirliği yaptık.

Mint E-5 İletişim

  • Adres: Talatpaşa Mahallesi Ertan Sokak Kağıthane – İstanbul
  • Telefon: 0 212 288 00 00
  • Web: http://mint.ist/mint-e5.php
  • Mail: info@mint.ist

Mint E-5 Fiyatları

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
1+0 Daireler

37 – 71 m²

340.000 TL

1+1 Daireler

53 – 73 m²

510.000 TL

2+1 Daireler

92 m²

780.000 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ