Kredi Haber
Meydan Evleri
0

Meydan Evleri konut projesi Arter İnşaat imzası ile İstanbul Ümraniye ilçesinde hayata geçiriliyor. 3 bin 500 m² arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Ümraniye’de Bir Meydan

Meydan evleri Ümraniye’de, Ataşehir ile Ümraniye’deki finans merkezlerinin bağlantı noktası olan TEM Fatih Sultan Mehmet köprüsü bağlantı yolunun hemen yanı başında yükseliyor. Bu özelliği ile proje gerek Ataşehir Finans merkezi gerek Ümraniye Finans Merkezi gerekse FSM köprüsü yoluyla Levent ve Maslak gibi iş merkezlerine ulaşmak isteyenler için ideal. Ayrıca Üsküdar – Çekmeköy Metro hattına olan yakınlığı sayesinde de pek çok merkezi noktaya ulaşım sorun olmaktan çıkıyor.

Diğer taraftan proje Medyan AVM, İkea, Metro Garden AVM, BuYaka AVM’lere ve Casper Plazaya birkaç dakika mesafede yer alırken, Hisar İntercontinental, Çakmak Erdem, NP İstanbul Beyin Hastanesi, Canpark AVM ve pek çok eğitim kurumuna yakın sayılabilecek konumda.

Proje Bilgileri

Proje İsmi Meydan Evleri
Yapımcı Firma Arter İnşaat
Lokasyon İstanbul Ümraniye
Teslim Tarihi Ocak 2020
Daire Tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Daire Büyüklükleri 44 m² – 170 m²

Sadece 43 Daire!

Kentsel Dönüşüm çerçevesinde inşa edilen Meydan Evleri 3.500 m2 alan üzerinde iki blok olarak yükseliyor. Proje kapsamında 44 m2 ile 170 m2 arasında değişen büyüklüklere sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks tiplerinde toplam 116 adet daire bulunmakta. Ancak bir kentse dönüşüm çerçevesinde gerçekleştirilen projede yalnızca 43 adet daire satışa sunulacak. Diğer daireler önceki mülk sahiplerine ayrılmış durumda. Her daireye en az 1 araçlık kapalı otopark ayrılan projede resmi teslim tarihi Ocak 2020 olmasına rağmen Mayıs 2019’da erken teslim için çalışmalar yoğun şekilde devam ediyor.

Çocuklar Özeldir!

Meydan Evleri projesinin merkezi konumu her türlü sosyal ve sportif olanağa en kolay şekilde ulaşmanızı mümkün kılsa da her ihtimal düşünülmüş ve proje alanının dışına çıkmadan bu ihtiyaçlarınızı giderebilmenize imkân verecek düzenlemeler yapılmış. Bu kapsamda her bloğun zemin katı sosyal alan olarak tahsis edilmiş bu alanlar içerisinde dostlarınız ağırlayabileceğiniz bir kafe, huzurlu ve sakin bir ortamda kitap okuyabilmeniz için kütüphane ile her daim formunuzu korumanız için fitness salonu yer alıyor. Proje alanının yaklaşık %70’inin peyzaj alanı olarak tahsis edildiği projenin bahçesinde oturma ve dinlenme grupları, çocuk oyun alanları ile çocuklar için yüzme havuzu da yer alıyor.

Proje Özellikleri

116 adet konuttan oluşacak olan projede yer alan dairelerin kira getirisinin en düşük 2 bin TL olması öngörülüyor. Projenin inşasının tamamlanması ile birlikte yatırımcısına %30 prim sağlaması beklenirken Üsküdar – Çekmeköy metro hattına ve iş merkezlerine yakın konumu ile dikkatleri çekiyor. Ümraniye ilçesinde ki diğer konut projeleri için satilikdairekonut.com/category/umraniye-konut-projeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ