Kredi Haber
Mevsim İstanbul
0

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane ilçesinde hayata geçirilecek olan Mevsim İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

187 konutun bulunduğu ve teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanan Mevsim İstanbul projesi daire fiyatları 725 Bin TL’den başlıyor.

Mevsim İstanbul projesi Sarılar İnşaat imzası ile İstanbul Kağıthane’de inşa ediliyor. 3 bloktan oluşan projede 187 daire bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu proje yatırımcılar için olduğu kadar yeni evli ve geniş ailelerin de tercih edebileceği özelliklere sahip.

Projede 30 adet lüks olarak tasarlanmış loft daire seçeneği mevcut. Loft daireler genişlikleri ve farklı özellikleri ile ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sürmenizi sağlayacak. Mevsim İstanbul  projesinde yer alan satılık konutların hepsi 1.sınıf malzemeler ile inşa edildi. Titizlikle seçimi yapılan malzemelerin, usta ellerde işlenmesiyle oluşan kalite içinize kadar işleyecek.

Yürüyüş parkurları, fitness center, futbol ve basketbol sahaları, sauna, sinema, çocuklar için tasarlanan oyun alanlarından havuza kadar birbirinden ayrıcalıklı sosyal olanakların bulunduğu Mevsim İstanbul projesinde her mevsim bahar gibi geçecek. Rahatınız ve güvenliğiniz 7/24 kamera sistemleri ile takip edilecek. Tüm daire sahiplerine ayrılan özel depolama alanları, geniş peyzaj alanları ve ulaşım yollarına yakın konumu ile İstanbul’un içerisinde olduğu kadar sosyal olanakları ile bir o kadar şehrin stres ve karmaşasından bir o kadar uzakta olacaksınız.

Mevsim İstanbul

Fiyatlar

Mevsim İstanbul projesi 93 ile 257 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 725 Bin TL ile 2 Milyon TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 105 m² 725 Bin TL
3+1 Daireler 163 m² 1 Milyon 450 Bin TL
4+1 Daireler 249 m² 2 Milyon TL

Mevsim İstanbul ne zaman teslimSarılar İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Kağıthane ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Eylül 2018’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Hamidiye Mahallesi Alp Sokak No: 4 Kağıthane – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 0212 294 02 03
  • Mail Adresi: info@mevsimistanbul.com
  • İnternet Adresi: mevsimistanbul.com

Mevsim İstanbul Nerede

Mevsim İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Kağıthane ilçesinde hayata geçiriliyor. Kağıthane konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 430 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 31. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 8’lik kısım üniversite mezunu.

Mevsim İstanbul

Kağıthane Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Kağıthane ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,75 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.655 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Kağıthane ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 275 Bin TL ile 460 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kağıthane’de metrekare birim fiyatları 1.727 TL iken, günümüzde ortalama 3.655 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.200 TL ile 2.000 TL arasında olduğu ve Mevsim İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %87 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %64 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

İstanbul’un önemli ve merkezi ilçelerinden olan Kağıthane’de inşa edilen Mevsim İstanbul projesi TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında bulunuyor. Belgrad Ormanı manzarasına sahip olan proje, yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsat niteliği taşıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ