Kredi Haber
Metrolife
0

İstanbul Anadolu Yakası’nın yatırım ve kazanç değeri ile gözde bölgelerinden biri olan Sancaktepe ilçesinde inşa edilecek olan Metrolife konut projesinde ön talep fırsatı başladı. Geniş balkonlarının yanı sıra terasları ile ön plana çıkan Metrolife projesinde ilk fiyat avantajı sunulmaya başlandı. Tamamlandığında 554 adet satılık daire konutun bulunacağı Metrolife’da 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alırken içinde bulunan çarşısı sayesinde günlük ihtiyaç ve gereksinimlerinizi kolay bir şekilde karşılayabileceksiniz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda çok sayıda başarılı projeye imza atan Sinpaş tarafından inşa edilecek olan Metrolife, Sancaktepe’de önemli ulaşım arterlerinin merkezinde yer alan konumuyla dikkat çekiyor. 3. Köprü ile Üsküdar – Sancaktepe metrosunun yapımıyla bölgede ulaşımın kolaylık sağlaması, yapılan yatırımların değerinin artmasına ve yatırımcıların da kazanmasına olanak sağlıyor. Böylesine önemli bir lokasyonun merkezinde yer alan Metrolife, İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgelerinden biri olan Sancaktepe’de kazançlı yatırımın ve keyifli alışveriş fırsatını size ve ailenize sunuyor.

Metrolife projesi ile trafik ve kargaşa dolu vakitleri geride bırakacaksınız. Sancaktepe metro istasyonunun hemen yanındaki konumu ile evinizden dilediğiniz her yere kolay bir şekilde ulaşabilecek, kendinize daha fazla zaman ayırırken ailenizle birlikte daha fazla vakit geçirebileceksiniz.

Büyük genişliğe sahip meydanı, çarşısında yer alan birbirinden önemli markaları, restoran ve kafeleriyle prestijli ve konforlu bir yaşam evinizin hemen yanı başında bulunuyor. Yemyeşil bir alan içinde, çiçeklerle dolu geniş peyzaj alanında yürüyüş yaparken, şehrin verdiği stres ve kargaşayı dışarıda bırakacaksınız.

İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden olan Sancaktepe’de inşa edilen Metrolife, metro istasyonuna yakın konumunun yanı sıra belediye binası ve çok yakın bir zaman içerisinde hizmete girmesi planlanan şehir hastanesine kısa mesafede olan lokasyonu ile yatırımcıların ve birlikte geleceğini keyifli bir hale getirmek isteyenlerin yeni gözdesi olacak.

Metrolife Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 59 m² – 76 m² 290 Bin TL – 480 Bin TL
2+1 Daireler 97 m² – 137 m² 495 Bin TL – 740 Bin TL
3+1 Daireler 121 m² – 161 m² 620 Bin TL – 855 Bin TL
4+1 Daireler 190 m² – 205 m² 1 Milyon TL – 1 Milyon 100 Bin TL

Metrolife Nerede

Sinpaş GYO güvencesi ve kalitesi ile Anadolu Yakası’nın son dönemlerde gözde bölgelerinden Sancaktepe’de inşa edilen Metrolife projesi metro hattının hemen yanı başındaki konumu ile dikkatleri çekiyor.

Metrolife İletişim

  • Adres: Abdurrahmangazi Mahallesi Asır Caddesi No: 32-34 Sancaktepe – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 14 40
  • Mail Adresi: info@sinpasgyo.com
  • İnternet Adresi: https://www.sinpasmetrolife.com/

Metrolife Galeri

Metrolife

Metrolife

Metrolife

Metrolife

Metrolife

Metrolife

Sancaktepe Bölge Konut Piyasası

Sancaktepe satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,68 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.395 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Sancaktepe satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 180 Bin TL ile 300 Bin TL arasında değer buluyor. Sancaktepe bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.118 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 2.395 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Sancaktepe ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 900 TL ile 1.500 TL arasında oldu. Metrolife projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları %73 artarken, satılık daire fiyatları %94 arttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ