Kredi Haber
Mesa Çubuklu 28
0

Mesa Çubuklu 28, eşi benzeri olmayan lokasyonu ile herkese orman ile boğaz manzarasını bir arada sunuyor. Şehrin en nadide ormanlarından birine bakan konumunun yanı sıra hem bol bol temiz hava alma hem de benzersiz boğaz manzarasıyla stresten uzak, huzurlu bir yaşam imkanı sunuyor.

Avrupa ve Asya Bir Arada

Mesa Çubuklu 28, Şehrin bir yakasından diğer yakasına zahmet etmeden seyahat etmenizi sağlayan orta noktadaki lokasyonu ile, size hem Avrupa Yakası’nın dinamik yaşantısına hem de Anadolu Yakası’nın huzurlu yaşantısına kapıları sonuna kadar aralıyor.

Mesa Çubuklu 28, iş hayatı ile ev hayatı arasında zaman kaybetmeden geçiş yapmak isteyenler için bulunmaz bir imkan ve olanak tanıyor. Önemli ulaşım arterlerinin kesişim noktasında yer almanın kolaylığı ile evinizden ayrıldıktan çok kısa bir süre sonra; TEM Otoyolu’na bağlanabilir, Levent – Maslak hattına geçiş yapabilir, Çubuklu vapur iskelesine ulaşabilir ya da Kadıköy’e rahatlıkla varabilme şansına sahip olursunuz.

Her bir yanı ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve büyük ustalık ile tasarlanmış olan yerleşim planı projeyi benzersiz kılarken, evinizin değerine değer katıyor…

Mesa Çubuklu 28 projesinde yer alan sosyal alanlar ve donatılar ile İstanbul’un kalbinde, dopdolu bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız. Spor salonu, sauna, spa, buhar odası ve havuz seçenekleri ile hem zinde kalacak, hem de ruhunuzu besleyeceksiniz.

Mesa Çubuklu 28 projesinde yer alan oyun alanları çocukların eğlence dolu ve güven içerisinde bir şekilde çocukluklarını yaşamaları için özel olarak düşünüldü ve tasarlandı. Doğa ile iç içe eğlenceli zamanlar geçirecek çocuklarınızın sağlıklı bir şekilde gelişimine şahit olacaksınız.

MESA’nın 49 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile hayata geçirilen Mesa Çubuklu 28; doğru planlanmış metrekarelerde, küçük ya da geniş çaplı her aileye rahat ve huzur dolu bir yaşam fırsatı sunuyor. 1+1, 1+1 Çatı Dubleksi, 2+1, 2+1 Dubleks 2+1 Çatı Dubleksi, 3+1, 3+1 Çatı Dubleksi 4+1 Bahçe Dubleksi, 4+1 Çatı Dubleksi daire tiplerinden meydana gelecek olan projenin her metrekaresinde estetik ve kaliteyi hissedeceksiniz.

Mesa Çubuklu 28’de iç mekan kalitesi, estetik ve zerafete odaklanan mimari yaklaşımın bir yansıması olarak dikkatleri çekiyor. Proje içerisinde ki yaşam alanlarının her metrekaresinde ayrıcalıklı bir yaşama ve çok özel bir eve sahip olduğunuzun farkına varacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ