Kredi Haber
Merkez Ankara
0

Merkez Ankara konut projesi Pasifik ve Çiftay kalitesi, Toki ve Emlak Konut güvencesi ile Ankara’da inşa ediliyor. Ülkemizin her noktasında olduğu gibi başkentimiz içinde çok sayıda konut projesi yapılmaktadır. Merkez Ankara konut projesi adı verilen çalışma ile Yenimahalle sınırları içerisinde çalışma yürütülüyor. Arsa alanının 124000 metrekare olduğu projede çok farklı proje tipi bulunuyor. Projede üstlenici firmalar Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda 2020 konut sayısının bulunduğu çalışmanın içerisinde daire, rezidans ve ofisler bulunuyor. Konut tipleri 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde sunuluyor. Ekonomik durumunuza göre bunlardan herhangi bir tanesini tercih ederek rahatça satın alabilirsiniz. İster metrekare alanına göre isterseniz de fiyat aralığına göre tercihinizi yaparak satın alabilirsiniz.

Merkez Ankara konut projesi TOKİ ve Emlak Konut tarafından da destekleniyor. Şu an için yapım aşamasında bulunan projede satışların henüz başlamadığınız söyleyelim. Teslim tarihi 2020 yılının Aralık ayı olarak gösterilen proje içerisinde birbirinden ayrı bir şekilde bulunan 3 bin 230 bölge bulunuyor. Bu da projenin ne kadar geniş bir alanda insanların tüm ihtiyaçlarının tahmin edilerek yapıldığı anlamına geliyor. Proje kapsamında neredeyse her detay dikkatli bir şekilde düşünülerek hayata geçiriliyor. Projenin bulunduğu alan içerisinde 313 odaya sahip olan bir otel de dahil olmak üzere, okul, sayısız ofis, konutlar ve alışveriş merkezi bulunuyor. Tüm gününüzü burada geçirebilir ve bunu yaparken aynı zamanda şehrin gürültüsünden kurtulabilirsiniz.

Merkez Ankara konut projesi site, bina, konut ve inşaat özellikleri bakımından son yılların en iyilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Özel güvenlik sistemleri ile korunacak olan alanda kapalı otopark seçeneği bulunuyor. Bina içerisinde resepsiyon ve lobi bulunacak. Asansörün yanında eşyaların taşınabileceği yük asansörü bölümü de yer alıyor. Yapı denetiminin dikkatli bir şekilde yapıldığı nokta da tüm binalar depreme dayanıklı olarak inşa edilecektir. Ayrıca soğuk sıcak dengesini ayarlamak için yalıtım yönetmenliğine uygun çalışmalar yürütülüyor. Türkiye için kazanç vakti isimi konut kampanyasına dahil olan bu projeden sizde bu avantajlı şartları kabul ederek alım yapabilirsiniz. Bu konuda başkent sınırları içinde bulabileceğiniz en kaliteli projeler arasında ilk sırada yer aldığını ve çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini de belirtelim.

Merkez Ankara projesinde fiyatlar ve daire fiyatlarının lansman ile birlikte açıklanması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ