Kredi Haber
Maximum Kredi Kartı Başvurusu
0

Türkiye İş Bankası bankacılık ürünlerinden olan Maximum Card’ın avantajlarından yararlanmak ister misiniz? Temassız ödeme, taksitli avans, nakit avans, puan gibi avantajlardan yararlanmak için Maximum kredi kartı başvurusu yapmanız gerekmektedir. Başvuru çeşitli kanallardan yapılmaktadır. Bankanın pek çok kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler çeşitli kesimlere yönelik olarak hazırlandığı gibi, herkese hitap eden Maximum Kart ise çeşitli avantajları sebebi ile en çok kullanılan kredi kartları arasında yer almaktadır. İşte kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz kanallar…

  1. İnternet bankacılığı üzerinden başvuru

Kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve aylık ortalama limitiniz ile birlikte ilgili alanları doldurarak başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Yine İş Bankası tarafından müşterilerine sunulan kredi kartı sorgulama linki üzerinden kolay bir şekilde başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

  1. Banka şubesi üzerinden başvuru

Gelir belgesi, T.C. kimlik belgesi ile birlikte banka şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka çalışanları gerekli görmeleri halinde bu evraklar dışında farklı evraklar da talep edebilirler.

  1. Mobil bankacılık üzerinden başvuru

Maximum kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek yöntemlerden bir tanesi de mobil bankacılık olarak karşımıza çıkmaktadır. Apple Store ya da Google Play Store üzerinden kolay bir şekilde Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulamasını indirerek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yine mobil uygulama üzerinden başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

  1. SMS üzerinden başvuru

Maximum kredi kartı başvurusu aidatsız kredi kartı için yapılmaktadır. Maximum aidatsız kredi kartı alabilmek için AİDATSIZ yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmanızın ardından  4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Taksitlendirme, avans, puan gibi avantajlardan yararlanmak için bu kanallar üzerinden kolayca kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Maximum karta başvuru yapabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlardan ilki bankacılık geçmişinizdir. Bankaya düzenli gelir sunabilmek, 18 yaşından büyük olmak, kara listede olmamak gibi şartları taşıyorsanız bu kanalları kullanarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurularınız bu kanallar üzerinden bankanın ilgili birimine aktarılacak ve ilgili birim gerekli incelemelerin yapılmasının ardından kartınıza onay verecektir. Kartın onaylanmadığı durumlarda bu durumun sebebini araştırınız ve bu durumları ortadan kaldırmak amacı ile çeşitli çalışmalar yapınız.  

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ