Kredi Haber
Marvista Premium
0

Yüksek tempoda ve oldukça stresle geçen hayatta sizler de kendinizi ödüllendirmek istemez misiniz? O halde sizleri Mavista Premium’un yüksek yaşam standardı ayrıcalıklarını keşfetmeye davet ediyoruz.

Marvista Premium, aileniz ve kendiniz için hayal ettiğiniz yaşam alanlarını önceden düşünerek hayatınızı kolaylaştıracak. Mersin sahil kesiminin en yüksek katlı ve emsali olmayan Marvista Premium’da güvenlik anlayışı maksimum üst düzeyde tutularak temelde fore kazık tekniği uygulandı. 5+1 satılık daire konutlarda Mersin’in modern yüzünü oluşturup sizleri sonsuz maviliklerle çevrili Akdeniz’e komşu olacaksınız. Sabahları gözünüzü Akdeniz’e karşı açacaksınız. Güne güzel başlamak için ebeveyn banyosundan Akdeniz’e karşı duş keyfini, her dairede sauna ve türk hamamıyla günün yorgunluğunu atma zevkini, mutfak veya salonda kahvenizi yudumlarken orman ve deniz manzarasını, bayanlar için özel dizayn edilen mutfaklarda komşularınızı ve dostlarınızı ağırlamanın gururunu yaşamanızı, hayatınızı kolaylaştırmak için akıllı ev sisteminde olması gereken her detay sizler için düşünüldü.

4 mevsim yararlanabileceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzu, manzaraya karşı spor yapma imkanı, araçlarınızı muhafaza edebileceğiniz yüksek güvenlikli otopark, çocuklarınızın yaz kış zamanlarını güzel geçirebilmeleri için açık ve kapalı oyun alanları, kafeterya ile komşularınızla sosyalleşebileceğiniz alanlar yaratılmış durumda. Marvista Premium, sakinlerine 365 gün ailenizle ve komşularınızla birlikte doğanın yeşili ve Akdeniz’in mavisi içerisinde huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Marvista Premium Fiyatlar

Marvista Premium projesinde satılık daire konutlar büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 1 Milyon 150 Bin TL ile 2 Milyon Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Marvista Premium ne zaman teslim – Projede teslimlerin Şubat 2018’de yapılması planlanıyor.

Marvista Premium İletişim

  • Adres: 75. Yıl Mahallesi G.M.K. Bulvarı 100. Yıl Plajı (Tabiat Parkı) Arkası Mezitli – Mersin
  • Telefon Numarası: 0533 035 3276
  • Mail Adresi: info@marvista.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.marvista.com.tr

Marvista Premium Nerede

Mersin’in Mezitli ilçesinde, Forum Alışveriş Merkezi’ne 20 dakika, marinaya 15 dakika, Kız Kalesi’ne ise 30 dakika mesafede yer alıyor. Mezitli ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Marvista Premium Galeri

Marvista Premium

Marvista Premium

Marvista Premium

Marvista Premium

Marvista Premium

Marvista Premium

Marvista Premium

Marvista Premium

Mezitli Bölge Konut Piyasası

Mezitli satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,19 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.564 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir.

Mersin’de bulunan Mezitli satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 120 Bin TL ile 200 Bin TL arasında değer buluyor. Ayrıca projenin inşa edildiği Mezitli ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 500 TL ile 8500 TL arasında oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ