Kredi Haber
Marmara Kule
0

Marmara Kule, İstanbul’un merkezinde yükselen bir değer. İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı Kartal’da yükselen Marmara Kule, E-5 karayolunun tam üzerinde TEM Otoyolu, Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 3. köprü, Kuzey Marmara Otoyolu ve Körfez Köprüsü ile tüm havalimanlarına direkt bağlantılı. Adalar’ın tam karşısında yer alan Marmara Kule, deniz yolu kullanmak isteyenler için İdo iskelesi kullanmak isteyenlere sadece 15 dakika, metronun yanı başında ve Kartal Adliyesi’ne yürüme mesafesinde.

E-5 karayolundan direkt girişi olan Marmara Kule‘de yaklaşık 4 bin metrekare ticari alan, 246 adet satılık daire konut ve home office, yaklaşık 2 bin 500 metrekare sosyal tesis, çok özel bir teras katı ve yönetim katı bulunuyor. Marmara Kule‘de çağdaş yaşama uygun 1+1’ler 195 adet, güney cephesindeki 1+1’lerin muhteşem Adalar ve deniz manzarası nefes kesiyor. Kuzey cephesindeki 1+1’ler ise E-5 karayolu üzerinden Aydos Ormanı’nın yeşiline bakıyor. Ferah yaşam alanları sunan 2+1’ler sadece 51 adet. Güney cephesinde yer alan bu 2+1’lerin Adalar ve deniz manzarası keyifli bir hayat vaad ediyor.

Marmara Kule‘de iş hayatı, ev hayatı, sağlıklı yaşam, sosyal hayat hepsi bir arada. Marmara Kule‘de Kartal’ın en kapsamlı sosyal tesisi inşa ediliyor. Yaklaşık 2 bin 500 metrekare alanda 3 kat üzerine projelendirilen sosyal aktivite alanları sağlıklı bir yaşamın tüm gereksinimlerini yerine getiriyor. Yaz kış kullanıma uygun yüzme havuzu, soyunma odaları, sauna, buhar odası ve türk hamamı sağlıklı bir güne merhaba demek veya günün yorgunluğunu atabilmek için sadece 1 asansör uzaklıkta. Lobi katında bulunan fitness center 700 metrekare. Marmara Kule‘de yaşam için tüm hizmetler bir telefonla kapınızda. Marmara Kule‘de konsiyer, temizlik, araç yıkama, kuaför, kuru temizleme ve mini market gibi verilecek olan tüm hizmetler hayatı kolaylaştırıyor, yaşayanlara büyük vakit kazandırıyor. Marmara Kule‘de 300 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

Marmara Kule‘ye yapılacak yatırımlar, yatırımcısına çok kısa zamanda katlanarak geri dönecek. Metronun yanı başında, Kartal Adliyesi’ne yürüme mesafesinde, E-5 karayoluna kesintisiz cepheli, yaklaşık 4 bin metrekare ticari alanı bulunan Marmara Kule‘nin değeri konumundan ve pek çok sektöre iş imkanı sağlayacağından katlanarak artacak. Ve Marmara Kule‘ye yatırım yapacaklar bu doğru yatırımın huzurunu yaşayacak.

Marmara Kule Fiyatlar

Marmara Kule projesinde satılık daire konutlar 67 ile 167 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 454 Bin TL ile 1 Milyon 23 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Marmara Kule ne zaman teslim – Projede teslimlerin Aralık 2017’de başlanması bekleniyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 72 m² 454 Bin TL
2+1 Daireler 160 m² Satışlar Tamamlandı
3+1 Daireler 157 m² – 167 m² 1 Milyon 23 Bin TL

Marmara Kule İletişim

  • Adres: Esentepe Mahallesi E-5 Yanyol Üzeri No: 17 Kartal – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 85 28
  • Mail Adresi: info@marmarakule.com
  • İnternet Adresi: http://www.marmarakule.com.tr/

Marmara Kule Nerede

Marmara Kule konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan Kartal ilçesinde yer alıyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Adalar’ın tam karşı konumunda bulunan Marmara Kule, deniz yolu ile seyahat etmek isteyenler için İdo İskelesi’ne sadece 15 dakika, metronun yanı başında ve Kartal Adliyesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor.

Marmara Kule Galeri

Marmara Kule

Marmara Kule

Marmara Kule

Marmara Kule

Marmara Kule

Marmara Kule

Marmara Kule

Marmara Kule

Kartal Bölge Konut Piyasası

Kartal satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 2,29 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.415 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 255 Bin TL ile 427 Bin TL arasında değer buluyor. Kartal bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.372 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.415 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Kartal ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.060 TL ile 1.800 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Marmara Kule konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %88, satılık daire konut fiyatları ise %97 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ