Kredi Haber
Marina Ankara
0

Ankara Çankaya ilçesinde hayata geçirilecek olan Marina Ankara projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

2.518 konutun bulunduğu ve teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanan Marina Ankara projesi daire fiyatları 416 Bin TL’den başlıyor.

Marina Ankara projesinde birbirinden muhteşem Eymir Gölü ve marina manzaralı 1+1 daire tipinden 7+1 daire tipine kadar yaşam alternatiflerinden istediğinizi seçip prestijli bir yaşama yelken açabilirsiniz. Günümüze kadar alışılagelmiş konut projelerinden çok farklı özelliklere sahip olan Marina Ankara, yaklaşık 15 bin metrekarelik kesintisiz gölet etrafında kurgulanan yaşam alanları ile Çankaya’da eşi benzeri olmayan bir yaşamın kapılarını aralıyor. Eymir gölü manzarası, Marinası, bisiklet ve yürüyüş alanları, yemyeşil doğası ve rengarenk yaşantısıyla Ankara’ya bambaşka bir soluk getirecek.

Marina Ankara’daki konut tipleri ile dilerseniz Ankara manzarası ile eşi benzeri olmayan marina manzarasını; dilerseniz de doğal güzelliği ile içinizi rahatlatacak, çok sayıda kuş türüne ev sahipliği yapan Eymir Gölü manzarasının keyfini çıkaracaksınız. Sinpaş kalitesi ve güvencesi ile Marina Ankara’nın ilk ve en yüksek kuleleri Marina Towers’ta Ankara, doğa ve başkentin ilk marinası tüm güzelliği ve ayrıcalıkları ile hemen elinizin altında olacak. Prestij ve konforu tüm ayrıntıları ile yüksek standartlar ile bir araya getiren Marina Towers, Çankaya’nın yeni çekim merkezi haline gelecek.

Marina Ankara

Marina Ankara Fiyatlar

Marina Ankara projesi 69 ile 444 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 400 Bin TL ile 2 Milyon 750 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 68 m² –  84 m² 416 Bin TL – 512 Bin TL
2+1 Daireler 126 m² – 158 m² 558 Bin TL – 964 Bin TL
3+1 Daireler 169 m² – 183 m² 895 Bin TL – 979 Bin TL
4+1 Daireler 290 m² – 435 m² 1 Milyon 600 Bin TL

Marina Ankara ne zaman teslim – Sinpaş Yapı güvencesi ile Ankara  Çankaya ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Haziran ayında yapılması hedefleniyor.

Marina Ankara İletişim

  • Adres: Turan Güneş Bulvarı Galip Erdem Caddesi (M.S.B. Lojmanları arkası) Oran – Çankaya Ankara
  • Telefon Numarası: 444 19 74
  • Mail Adresi: info@sinpas.com.tr
  • İnternet Adresi: marinaankara.com

Marina Ankara Nerede

Marina Ankara, Ankara’nın hızla değerlenen ve yatırımcıların en gözde ilçelerinden biri olan Çankaya’da bulunuyor. Ankara’nın başkent olmasının ardından ülkemizin yönetim merkezi olarak nitelendirilen Çankaya konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. 2015 yılı verilerine göre yaklaşık 922 bin nüfusu bulunan Çankaya, kamu sektörü kuruluşlarının önemli bölümünün bulunduğu ilçedir.

Ülke ekonomisinde sanayi üretimin yaklaşık %60’ı kamu sektörünün elindedir. Kamu sektörü kuruluşlarının önemli kısmının genel merkezleri Ankara’nın Çankaya ilçesindedir. Bu kuruluşların içinde bulunan ve Çankaya’nın şehir planının oluşumunda da önemli payı bulunan Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu, Tandoğan Meydanı’nda bulunmaktadır. Bu kurum, İmalat-ı Harbiye adı altında, Kurtuluş Savaşı’nın silah ve cephane ihtiyacını karşılamak üzere, savaş döneminde İstanbul’dan Ankara’ya kaçan vatansever mühendis, teknisyen ve işçiler tarafından kuruldu. Makine ve Kimya Endüstrisi’nin kurduğu Ankaragücü Kulübü, Ankara’nın ilk spor kulübü olma özelliğine sahiptir.

Marina Ankara

Çankaya Konut Piyasası

Ankara konut piyasasında Çankaya ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,70 azalış göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kaldı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.517 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 190 Bin TL ile 315 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Çankaya’da metrekare birim fiyatları 1.541 TL iken, günümüzde ortalama 2.517 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 780 TL ile 1.300 TL arasında olduğu ve Marina Ankara projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %75 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %71 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Sinpaş Yapı kalitesi ile Başkent Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Oran semtinde yükselen Marina Ankara; 120.533 metrekare arsa alanı üzerinde, 4 etaptan ve toplam 2.600 adet konuttan oluşmaktadır. Satışlarına başlanılan Marina Towers etabı; 2’si 39 katlı, 1’i 44 katlı olmak üzere, 3 adet kule blokta, 2 adet baza blokta toplam 912 adet konuttan meydana gelmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ