Kredi Haber
Makyol Santral
0

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçirilecek olan Makyol Santral projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

407 konutun bulunduğu ve Mart 2019’da teslimlerin yapılacak Makyol Santral projesi daire fiyatları 319 Bin TL’den başlıyor.

Makyol Santral projesinin, Makyol Gayrimenkul kalitesi ve güvencesi ile lansmanı gerçekleştirildi. İstanbul Avrupa Yakası’nın değerli yatırım bölgelerinden biri olarak kabul edilen Esenyurt ilçesinde inşa edilecek olan Makyol Santral projesi 5 blok ve 407 satılık daire konuttan meydana geliyor.

İstanbul’un en popüler mekanlarına ve ana ulaşımın alternatif yollarına olan yakın konumu ile Makyol Santral, şehrin ortasında yaşamanın tüm kolaylığını hissetmenizi sağlayacak. D-100 ve TEM Otoyolu bağlantı yollarının dışında, 2019 yılında tamamlanması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro istasyonunun hemen yanı başına kadar geleceği proje, Esenkent metro durağının çıkışıyla, şehrin tüm noktalarına kolay ve rahat ulaşım olanağı sağlayacak. İstanbul’un popüler AVM’sinin tam karşısında, en trend mağazalara, cafelere ve gurme restoranlara sadece yürüme mesafesinde yaşama ayrıcalığı şimdi Makyol Santral’de.

İstanbul’un en popüler AVM’sinin tam karşısında, metroya, TEM otoyoluna, prestijli hastane ve okullara sadece birkaç dakika mesafede yaşama ayrıcalığı şimdi Makyol Santral’de. Şehir tüm hareketliliği ile etrafınızı çevrelerken ferah daireleri, yeşil alanları ve tüm sosyal olanaklarıyla nefes alacağınız bir dünyada yaşama ayrıcalığı şimdi Makyol Santral’de. İstanbul’un popüler AVM’sinin tam karşısında, metroya, TEM otoyoluna, prestijli hastane ve okullara sadece bir kaç dakika mesafede yaşama ayrıcalığı şimdi Makyol Santral’de.

Makyol Santral

Makyol Santral İletişim

  • Adres: Koza Mahallesi 1655 Sokak No:5 Esenkent – Esenyurt
  • Telefon Numarası: 444 30 60
  • İnternet Adresi: http://www.makyolsantral.com/
  • Mail Adresi: iletisim@makyolsantral.com.tr

Makyol Santral Fiyatlar

Makyol Santral projesi 59 ile 246 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 319 Bin TL ile 1 Milyon 464 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 64 m² – 81 m² 319 Bin TL – 591 Bin TL
2+1 Daireler 105 m² – 163 m² 542 Bin TL – 1 Milyon 10 Bin TL
3+1 Daireler 171 m² – 182 m² 900 Bin TL – 1 Milyon 133 Bin TL
4+1 Daireler 246 m² 1 Milyon 464 Bin TL

Makyol Santral ne zaman teslim – Makyol İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Esenyurt ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Mart 2019’da yapılması hedefleniyor.

Makyol Santral

Makyol Santral Nerede

Makyol Santral, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Esenyurt’da bulunuyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Esenyurt konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Esenyurt Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Esenyurt ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,95 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 8.668 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Esenyurt ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 650 Bin TL ile 100 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Esenyurt’da metrekare birim fiyatları 3.400 TL iken, günümüzde ortalama 8.670 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 2.250 TL ile 3.800 TL arasında olduğu ve Makyol Santral projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %50 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %30 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Makyol Santral Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ