Kredi Haber
Mahall Ankara Projesi
0

Mahall Ankara projesi fiyatları 1 Milyon – 1 Milyon 450 Bin TL arasında değişiyor. Yaşamın başladığı, yaklaşık 41 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Mahall Ankara’da 246 satılık daire konut bulunuyor. 2+1’den 4+1’e 80 ila 730 metrekare büyüklüğe sahip dairelerin yer aldığı proje Türkerler İnşaat ve TOKİ güvencesi ile hayata geçirildi.

Ankara, bir başkentin ağırbaşlılığını yaşadığı kadar sosyal, kültürel ve ticari anlamda da gelişmesini sürdüren dinamik bir şehir. Şehrin batıya dönük yüzü Eskişehir Yolu aksı üzerinden büyüyor. Burası uydu kentleri, kamu kuruluşları, parti merkezleri, bankaları, üniversiteleri, hastaneleri, alışveriş merkezleriyle metropolün en düzenli gelişen kısmı. Eskişehir Yolu’nun en gözde bölgesinde ise size her detayıyla huzuru ve konforu hissettirecek yepyeni bir yaşam kültürü yükseliyor, Mahall Ankara

Mahall Ankara Projesi

Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da göz kamaştıran projeler tasarlayan dünyaca ünlü mimarlık stüdyosu “RMJM” imzası ile hayatın dört ana unsuru ofis, konut, otel, alışveriş aynı yaşam alanında sizin için bir araya geliyor. Şimdi iş dünyasının seçkin isimleri Ankara’nın çekim merkezi olan lokasyonda buluşuyor. Mahall Ankara, size yeni olanakların ve başarılı bir iş yaşantısının kapılarını açıyor. 80 m²’den 731 m²’ye kadar farklı metraj seçenekleriyle ofisler öncelikle kaçırılmayacak yatırım fırsatları vaad ediyor. Güvenli, konforlu ve estetik bir yaşam isteyen sizler için Mahall Ankara değişik seçenekler sunuyor.

Bir evin tüm huzurunu yaşatacak 1+1’den 4,5+1’e kadar farklı gereksinimlerinize seslenen alan alternatifleri burada sizi bekliyor. Sadece sizin için tasarlanmış yaşam alanları sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız mutlulukları müjdeliyor. Özellikle sosyal alanları, evi ve iş yerinin birbirine yakın olmasını isteyenler için benzersiz ayrıcalıkları hayata geçiriyor. Mahall Ankara’daki yaşam ve iş alanları aynı komplekste yer alan bir business prestij otelin sinerjisinden de faydalanacak. Burası konuklarınızın hemen yanı başınızda olduğunu bilmenin rahatlığını yaşatacağı gibi özel günlerdeki buluşmalarınıza da ev sahipliği yapacak. Mahall Ankara aynı zamanda kendinizi hayatın tatlı heyecanlarına kaptırabileceğiniz bir alışveriş, rekreasyon ve life style merkezi.

Birinci sınıf markalar, restoran zincirleri ve gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız mağazalar dilerseniz sizi buradan hiç ayrılmadan yaşatacak çeşitliliğe sahip olacak. Mahall meydanı çevreleyen rekreasyon alanlarıysa size gün içinde küçük molalar olanağı tanıyacak. Türkerler ve TOKİ güvencesi, Ankara’nın en kararlı biçimde gelişen arterinin en avantajlı konumunda bulunması, yaşamın dört elementini bulunduracak olması, ince beğenilere seslenen tarzı Mahall Ankara’yı değeri giderek artacak yatırım olarak öne çıkarıyor. Gelin siz de bu ayrıcalıklı yaşam alanında bir an önce yerinizi alın.

Mahall Ankara Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 148 m² – 160 m² 1 Milyon TL
3+1 Daireler 183 m² – 202 m² 1 Milyon 200 Bin TL
4+1 Daireler 211 m² – 244 m² 1 Milyon 450 Bin TL

 

Mahall Ankara İletişim

  • Adres: Ankara-Eskişehir Yolu Lodumlu Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Çankaya – Ankara
  • Telefon Numarası: 0312 287 35 65
  • İnternet Adresi: http://www.mahallankara.com/
  • Mail Adresi: mahallankara@turkerler.com

Mahall Ankara Galeri

Mahall Ankara Projesi

Mahall Ankara Projesi

Mahall Ankara Projesi

Mahall Ankara Projesi

Mahall Ankara Projesi

Mahall Ankara Projesi

Çankaya Bölge Konut Piyasası

Bölgede ortalama 100 m² büyüklüğe sahip konutların satışları 175 Bin TL ile 290 Bin TL arasında değişiyor. Konut kira fiyatlarının 800 TL ile 1.300 TL’yi bulduğu Çankaya ilçesinde kiraya verilen satılık daire konutun geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak tahmin ediliyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde 2012 yılında satılık daire konut metrekare birim fiyatları 1.356 TL seviyelerinde iken 2017 yılında bu tutar 2.335 TL seviyelerine yükselmiş durumda. Mahall Ankara projesinin inşa edildiği bölgedeki konut kira fiyatları son 5 yıl içinde %20 artarken, satılık daire konut fiyatları %51 oranında artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ