Kredi Haber
Luxera Residence
0

Luxera Residence konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve dublex daire seçenekleri ile farklı oturum imkanları sunan kat planlarında fonksiyonellik ve tasarım birlikte düşünüldü. Sizlere geniş, konforlu yaşam alanları sunuluyor.

Hayal ettiğiniz ev Luxera ile hayata geçiriliyor. En iyi üreticilerden alınan ürünler ile tamamlanan dairelerimizde fonksiyon ve tasarımı bir arada bulacaksınız. Kullanışlı alanlar ile her metrekaresinden keyif alacaksınız. Birçok farklı konsepte göre tasarlayabileceğiniz dairelerimizde ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını sizlere açıyoruz.

İstanbul’un en iddialı alışveriş merkezleri, otelleri, üniversiteler, hastaneler, iş ve finans merkezleri bu bölgede toplanmıştır. Bunların hepsi size kısa mesafede.

 • Atatürk Havalimanı 8 kilometre
 • TEM Otoyolu 4 kilometre
 • E-5 7 kilometre
 • Atatürk Olimpiyat Stadı 10 kilometre
 • Arel Üniversitesi 3 kilometre
 • İstoç 5 kilometre
 • Masko 6 kilometre
 • Medipol Mega Hastanesi 2 kilometre
 • Mall Of İstanbul AVM 6 kilometre
 • Kemerburgaz Üniversitesi 2 kilometre

68 adet satılık daire konutun ve 5 adet ticari ünitenin yer alacağı Luxera Residence projesi 2 bin 100 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 Daire tipi ve seçeneklerine göre büyüklükleri 115 metrekare ile 217 metrekare değişen 68 konutun bulunduğu projede kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı araç otoparkı, çocuk oyun alanı, spor salonu, hamam, sauna, merkezi ısıtma sistemi, market gibi sosyal yaşamınızı hareketlendirecek ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz üniteler yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi lokasyonlarından biri olan Güneşli ilçesinde yükselen Luxera Residence konut projesi, Atatürk Havaalanı, Atatürk Olimpiyat stadı, CNF Fuar Merkezi ve Dünya Ticaret Merkezi başta olmak üzere birçok önemli noktaya yakın konumda bulunuyor. Şehir içi ulaşımında büyük ayrıcalığa sahip olan metro, metrobüs gibi toplu taşıma hatlarının hemen üzerinde konumlanan Luxera Residence konut projesi ayrıca Sahil ve Basın Ekspres Yolları’na çok kısa mesafede olduğu gibi E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu’nun orta noktasında yer alıyor.

Luxera Residence İletişim

 • Adres: Göztepe Mahallesi Maslak Caddesi No:7/1 Bağcılar – İstanbul
 • Telefon Numarası: 0212 601 01 18
 • Mail Adresi: info@luxeraresidence.com
 • İnternet Adresi: http://www.luxeraresidence.com

Luxera Residence Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
2+1 Daireler 115 m² – 158 m² 552 Bin TL – 750 Bin TL
3+1 Daireler 189 m² 890 Bin TL

Luxera Residence Galeri

Luxera Residence

Luxera Residence

Luxera Residence

Luxera Residence

Luxera Residence

Luxera Residence

Luxera Residence

Luxera Residence

Bağcılar Bölge Konut Piyasası

Bağcılar satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,81 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.021 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 380 Bin TL arasında değer buluyor. Bağcılar bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.245 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.021 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Bağcılar ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.100 TL ile 1.900 TL arasında oldu. Luxera Residence projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları %6 artarken, satılık daire fiyatları %41 arttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ