Kredi Haber
Lokum Manzara
0

Lokum Manzara konut projesi DKY İnşaat imzası ile İstanbul Tuzla ilçesinde hayata geçiriliyor. Hayata geçirilecek olan proje 2,5+1 ve 3,5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Lokum Manzara konut projesi fiyat listesi ise;

2,5+1 daire tipleri 429 Bin TL’den başlayan fiyatlar
3,5+1 daire tipleri ise 499 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışta.

Proje Bilgileri

Proje İsmi Lokum Manzara
Yapımcı Firma DKY İnşaat
Lokasyon Tuzla
Teslim Tarihi Eylül 2018
Daire Tipleri 2,5+1 ve 3,5+1
Daire Büyüklükleri 126 m² – 154 m²

Proje Özellikleri

Kızılçam ormanları, piknik alanları, yürüyüş alanları ve çocuk oyun parkları ile çevrelenmiş bir alanda inşa edilen Lokum Manzara projesinde 14 hektar büyüklüğe sahip tabiat parkı komşunuz olacak

Anadolu Yakası’nın yeni ve yeşil cazibe merkezlerinden olan Tuzla/ Aydınlı’da yer alan Lokum Manzara’nın konumu da tadına tat katıyor. E-5 ve TEM’in arasında her ikisine de eşit mesafede yer alan proje, ilave olarak Garanti Bankası ve İş Bankası operasyon merkezlerine, Pendorya ve Neomarin AVM ile Viaport AVM’ye, Pendik Teknopark’a ve Pendik ve Tuzla marinalara oldukça yakın konumda. Ayrıca projeden Koç Lisesi, Okan Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına ulaşım da sorunsuz denebilecek noktada. Projeden sahil 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı ise 6 dakika mesafede yer alıyor.

Aile Odaklı Bir Proje

Lokum Manzara projesi daha çok ailelere yönelik tasarlanmış bir proje. Bu kapsamda oldukça büyük ve kullanışlı olarak planlanan balkonlar katlanır camlar sayesinde salona katılabiliyor ve bu da çocuklara salonda daha fazla alan kazandırıyor. Büyük balkonların salona katılarak salonun büyütülmesi imkânı nedeniyle projede salonlar +1 değil +1,5 olarak tanımlanıyor. 2 bloktan oluşan projede daire seçenekleri ailelerin tercih ettiği tipler olan 2+1,5 ve 3+1,5 şeklinde. Lokum Manzara’da daire büyüklükleri ise 126 m² ile 154 m² arasında değişiyor.

Kızılçam ormanlarından oluşan ve içerisinde piknik alanları, kır lokantaları, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları yer alan milli parka komşu olan proje hem güzel bir orman manzarası hem de kamuya açık pek çok imkânı sizlere sunuyor. DKY İnşaat tarafından Tuzla’da inşa edilen bir başka proje Lokum Evler hakkında bilgi almak için satilikdairekonut.com/anadolu-yakasi-konut-projeleri/lokum-evler-projesi.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ