Kredi Haber
Lokum Evler
0

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla ilçesinde hayata geçirilecek olan Lokum Evler projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

742 konutun bulunduğu ve teslimlerin Haziran 2018’da yapılması planlanan Lokum Evler projesi daire fiyatları 213 Bin TL’den başlıyor.

Gerçek bir İstanbul masalı başlıyor. DKY İnşaat ve Metropolist Yapı işbirliği ile İstanbul Aydınlı’da Lokum Evler hayata geçiyor. Lokum Evler’de doğaya dokunacağınız bir hayat var. Güne ay çiçekleri ile bakacağınız, lavanta koridorlarında yürüyüp erguvanlar arasında dolaşacağınız tatlı bir hayat. Aileniz ile birlikte yürüyüşe çıkabilecek, kuş cıvıltıları eşliğinde taptaze havayı içinize çekebileceksiniz.

Sosyalleşme alanlarında ise size modern hayat mahalle sıcaklığı ile sunuluyor. Seyir terasları, bisiklet parkurları, yüzme havuzu, çocuk parkları, sokaklar, meydanlar… Saymakla bitmeyecek masalsı güzellikler. Lokum Evler’de geniş dairelerde yaşayacaksınız. 1+1 fiyatına 2+1, 2+1 fiyatına 3+1 sahibi olacaksınız. Üstelik yüksek aidat derdi olmadan keyif içinde bu güzellikleri yaşayacaksınız.

Lokum Evler

Fiyatlar

Lokum Evler projesi 64 ile 154 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 213 Bin TL ile 490 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 87 m² 213 Bin TL – 305 Bin TL
2+1 Daireler 117 m² 417 Bin TL – 490 Bin TL
3+1 Daireler 142 m² Satışlar Tamamlandı

Lokum Evler ne zaman teslimDKY İnşaat, Metropolist Yapı ortaklığı ile İstanbul’un Tuzla ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Haziran 2018’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Aydınlı Mahallesi Bahçeler Sokak Tuzla – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 93 59
  • Mail Adresi: info@lokumevler.com
  • İnternet Adresi: lokumevler.com

Lokum Evler Nerede

Lokum Evler, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Tuzla ilçesinde hayata geçiriliyor. Tuzla konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 190 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 29. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 10’luk kısım üniversite mezunu.

Lokum Evler konumu ile de ayrıcalıklı. Sahil, hava alanı, TEM, AVM, üniversiteler, ihtiyaç duyduğunuz her yer maksimum 15 dakika. Sizde Lokum Evler’de yerinizi alın, gerçek bir İstanbul masalında sonsuza dek yaşayın.

Lokum Evler

Tuzla Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Tuzla ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,18 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.056 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Tuzla ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 380 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Tuzla’da metrekare birim fiyatları 1.758 TL iken, günümüzde ortalama 3.056 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 950 TL ile 1.600 TL arasında olduğu ve Lokum Evler projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %59 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %57 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Doğa ile iç içe peyzajın oluşturulduğu Lokum Evler, hayatınızı kolaylaştıracak olan kat planları ve lokasyonu ile yaşamınıza kolaylık ve konfor katacak şekilde tasarlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ