Kredi Haber
Livin İzmir
0

İzmir Karşıyaka ilçesinde hayata geçirilecek olan Livin İzmir projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

366 konutun bulunduğu ve Mart 2019’da teslimlerin yapılacak olduğu Livin İzmir projesi daire fiyatları 630 Bin TL’den başlıyor.

LiViN iZMiR’de kağıt üzerinde iyi duran ancak gerçekte hiç kullanılmayan sosyal özellikler değil, günün her saati yaşayan, sakinlerini bir arada olmaya teşvik eden ve proje değerlerini gündelik yaşama taşıyan “Değerli Yaşam Merkezi” var.

Livin İzmir

DÜNYA ÜZERİNDE 7 MİLYARDAN FAZLA İNSAN VAR. FARKLI COĞRAFYALARDA BULUNAN, DEĞİŞİK DİLLERE, İNANÇLARA VE KÜLTÜRLERE SAHİP MİLYONLARCA KİŞİNİN EN BÜYÜK HAYALİ İSE ORTAK: DAHA İYİ BİR YAŞAM. PEKİ DAHA İYİ BİR YAŞAMA SAHİP OLMAK NE DEMEK?

Aslında cevap sorunun kendisinde gizli. Yaşam onu daha iyi değil, değerli kıldığınızda güzel olan yegane şey. Hayatınızı değerli kılan temel unsurlar ise oldukça basit: İyilik, estetik, düşünce, üretkenlik ve beraberlik. Bu niteliklerden ilham alan LiViN iZMiR, sıra dışı sosyal üniteleri ile değerli bir yaşam sunan ülkedeki ilk proje.

Livin İzmir Fiyatlar

Livin İzmir projesi 49 ile 328 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 630 Bin TL ile 9 Milyon 500 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Livin İzmir ne zaman teslim – Cengiz İnşaat güvencesi ile İzmir’in Karşıyaka ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Mart 2019’da yapılması hedefleniyor.

Livin İzmir İletişim

  • Adres: 2040 Sokak No:7 Mavişehir Karşıyaka İzmir
  • Telefon Numarası: 444 16 49
  • Mail Adresi: info@livinizmir.com
  • İnternet Adresi: www.livinizmir.com

Livin İzmir Nerede

Livin İzmir, İzmir’de yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Karşıyaka’da bulunuyor. Karşıyaka konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Livin İzmir

Livin İzmir Değerleri

LiViN iZMiR’E, 5 TEMEL DEĞER HAYAT VERİYOR. AYNI ZAMANDA BU DEĞERLER, PROJENİN KALBİNDE YER ALAN “DEĞERLİ YAŞAM MERKEZİ” İLE YAŞAMINIZIN GÜNDELİK PARÇALARI HALİNE GELİYOR.

İYİLİK

İyilik yaparak başkalarına ve kendine değer katabilirsin. LiViN iZMiR ile daha iyi bir hayata hoş geldin.

ESTETİK

Yaşamı daha güzel kılmak, ona farklı bir gözle bakmaktan geçer. Burada hayatına ilham katacaksın.

DÜŞÜNCE

LiViN iZMiR, sadece bir konut projesi değil. Burası hayatı sorgulayanların ve özgür düşünen bireylerin buluşma noktası.

ÜRETKENLİK

Yaşamda yeniliğin peşinden gitmenin ve çevrene değer katmanın yaşı ve sınırı yoktur. Yeni evinde kendinin en üretken haliyle tanışacaksın.

BERABERLİK

LiViN iZMiR, evi yuva yapan kolektif bir yaşam alanı. Şimdi sevdiğin her şeyi, sevdiklerinle beraber yapma zamanı.
35.000 M2 ’LİK GENİŞ BİR ARAZİYE YAYILAN LiViN iZMiR, ŞEHRİN DOĞAL DOKUSUNA UYUMLU OLARAK TASARLANMIŞ 2 AYRI YAŞAM STİLİNİ BİR ARADA SUNUYOR.

Projede yer alan 31 katlı dikey blok, kapanmaz bir deniz manzarası ile yüksek hayalleri olan aileleri ağırlarken, yatay bir mimari ile tasarlanmış 7 blok, farklı kat yükseklikleri ile yeşile yakın bir konfor vadediyor.
İzmir’i iyi bilenler için şehrin en ayrıcalıklı yaşam bölgesi Mavişehir’i uzun uzun anlatmaya gerek yok.

Modern ve kaliteli bir yapılaşma alanı, denize yakın konforlu yaşamlar, gelişmiş toplu taşıma ağı, planlı bir çevre düzeni, bölgenin her köşesine yayılmış alışveriş, lezzet ve eğlence imkanları, huzurlu, sakin ve mutlu insanlar.

Mavişehir’in en merkezi noktasında yer alan LiViN iZMiR, yeni ve değerli bir hayata başlamanız için ailenize en iyi lokasyonu sunuyor.

Karşıyaka Konut Piyasası

İzmir konut piyasasında Karşıyaka ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,85 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.119 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülüyor.

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 390 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Karşıyaka’da metrekare birim fiyatları 1.507 TL iken, günümüzde ortalama 3.119 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.050 TL ile 1.750 TL arasında olduğu ve Livin İzmir projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %89 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %88 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ