Kredi Haber
Lindenpark
0

Eskişehir Odunpazarı ilçesinde hayata geçirilecek olan Lindenpark projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

80 konutun bulunduğu ve Temmuz 2018’de teslimlerin yapılacak Lindenpark projesi daire fiyatları 350 Bin TL’den başlıyor

10 bin 870 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan Lindenpark, zerafeti ve özel olan herşeyin tasarlandığı konsepti ile sadece bir ev olmaktan çıkıp bulunduğu bölgenin en değerli projesi olmaya hazırlanıyor. 80 adet 3+1 satılık daire konutun yer aldığı projede gerçeğin sınırları, en ince ayrıntısına kadar düşünülen mimarisi ile kusursuz bir yaşama taşınıyor. Mükemmel ve modern mimari yapısı, insan doğası ile barışık olarak tasarlanan mekan kullanımı yaşamınıza değer katmakla kalmıyor tabiatın dokunuşu ile kusursuz bir hal alıyor. Etrafı duvarlar ile çevrili olan ve 7 gün 24 saat güvenlikli girişin bulunduğu Lindenpark’ta geleceğinizi güvenle karşılayacaksınız.

Yüzde 75’ini yeşil alanın ve peyzajın oluşturduğu projede yaz ayları sizin için bir başka güzel, daha keyifli bir hal alacak. Modern ve zarif mimari tasarım ile yükselen Lindenpark, tabiatın ve doğanın derinlerinde şehrin merkezini yaşama fırsatını veriyor. Doğa ile iç içe konseptten meydana gelen Lindenpark projesinin her detayı sakinleri düşünülerek kurgulandı. Çocuk oyun parkları ve basketbol alanının yer aldığı projede havuz başındaki kamelyalar ve dinlenme terasları komşularınız ve sevdikleriniz ile sohbet etme imkanı sağlıyor. Barbekü alanı, kafe, açık ve kapalı otopark alanlarının yer aldığı, etrafı duvar ile çevrili Lindenpark, 7 gün 24 saat güvenlikli bir şekilde korunuyor. Sakinlerinin huzur ve rahat içinde yaşamalarını sağlayacak en ince detayların düşünüldüğü Lindenpark, konforun tanımını baştan yazmaya hazırlanıyor.

Lindenpark

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde inşa edilen Lindenpark fiyatları 350 Bin TL’den satışa çıkarıldı. 3+1’lerden oluşan projede tüm daireler 137 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Gold Yapı güvencesi ile yükselen Lindenpark 10 bin 870 metrekare alanda inşa edilecek ve 137 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 dairelerden oluşacak. 350 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılan projeden konut sahibi olmak isteyenler için banka kredisi seçeneği yer alıyor. Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde hayata geçirilecek olan Lindenpark’ta teslimlerin Temmuz 2018 döneminde başlanması hedefleniyor.

Lindenpark Fiyatlar

Lindenpark projesinde satılık daire konutlar 137 metrekare büyüklüğe sahip ve 3+1 daire tipinden oluşuyor. Özelliklerine göre fiyatlar 350 Bin TL’den başlıyor.

Lindenpark ne zaman teslim – Gold Yapı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin Temmuz 2018’de yapılması planlanıyor.

Lindenpark İletişim

  • Adres: Eskişehir – Odunpazarı
  • Telefon Numarası: 0222 224 04 04
  • Mail Adresi: info@goldgrup.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.goldyapi.com/proje/lindenpark.html

Lindenpark Nerede

Lindenpark konut projesi Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde yer alıyor. Eskişehir’in kent merkezinde bulunan ve 2 bin 682 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Odunpazarı ilçesi sosyo-ekonomik durumu “A-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Lindenpark

Hayatınızı tüm detaylarıyla sarıp sarmalayan Lindenpark’ta yaz mevsimleri bir başka güzel. Dilerseniz havuzda yüzüp sıcak havanın etkisinden kurtulur, dilerseniz havuz hemen yanı başında yer alan kamelyada arkadaşlarınızla muhabbet edersiniz. 10.870 metrekare alanda gelişmiş bir mimari tasarım ile inşa edilen Lindenpark’ta yaz aylarının boğucu sıcaklarında konuklarınızı misafir etmeyi bekleyen yüzme havuzu yer almaktadır. Yeşili mavi ile bir araya getiren Lindenpark, misafirlerini doğanın tüm zerafetiyle vücut bulduğu bir yaşam alanına davet ediyor.

Tabiat ile iç içe tasarlanan Lindenpark, her detayında misafirlerini düşünüyor. Aynı zamanda bay ve bayanlar için ayrı olmak üzere spor salonu hizmeti de verirken, %75’i yeşil ve peyzaj alanlarından meydana gelen yaşam alanında cafelerde oturup beş çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Yeşil alanları ve havuz olanakları ile sakinleri için eksiksiz bir ortam yaratan, her detayı ile yaşayanı düşünen Lindenpark; 7 gün 24 saat güvenlik tarafından koruma altında tutuluyor ve bu geniş alan, binaları ve diğer tüm alanları saran duvarla çevrili durumda.

Lindenpark

Odunpazarı Bölge Konut Piyasası

Odunpazarı satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,76 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.710 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 21 yıl olarak öngörülmektedir.

Eskişehir’de bulunan Odunpazarı satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 130 Bin TL ile 220 Bin TL arasında değer buluyor. Odunpazarı bölgesinde 4 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.222 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 1.710 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Odunpazarı ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 500 TL ile 850 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Lindenpark konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %18, satılık daire konut fiyatları ise %40 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ